• coś wam popyt zanika Autor: ~nieJAGUARaRYŚ [77.79.213.*]
  jw.
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~ty [95.160.181.*]
  Gdzie zanika ?
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~ty [95.160.181.*]
  Oj zanika popyt
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~ty [95.160.181.*]
  Oj zanika 105000
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~scarcrow [89.68.0.*]
  W piątek była korekta. Wzrosło tylko coś koło 5%. Na dnie i na początku wzrostów kupiono 1,5 mln akcji. Teraz mamy podaż rzędu kilku tysięcy akcji na sesji. Jeśli kupiono 1,5 mln akcji i nie zrobiono tego w ciemno, to dlaczego teraz miałaby być korekta. Możliwe jakieś wahnięcie. Obroty w piątek wyniosły 25 tyś akcji i gdyby ktoś dorzucił jeszcze 25 tyś, to mogłyby być wchłonięte. Mały wzrost na piątkowej sesji uruchomił wyjście posiadaczy mniejszych pakietów w obawie, że to czas na korektę. Jeśli kupiono 1,5 mln akcji, to czy pozwolą wam na korektę tylko dlatego, że wzmogła się podaż do 25 tyś akcji?
  Spółka miała okres prosperity, później była wojna i utrata rynku rosyjskiego, a ostatnio zwiększono flotę masowców przez dzierżawę jednostki o wielkości 4 tyś ton. Na tą chwilę flota jest największa. Nie wynajęli po to, by jednostki stały w porcie. Obsługują głównie Turcję, Chiny i Ukrainę. Tu nic nie dzieje się przypadkowo. Nikt nie kupił 1,5 mln akcji przypadkowo. Za Chiny.
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~niestały_nick [77.79.213.*]
  i tak i nie. Przyznam ci rację że być może ktoś celowo bierze teraz akcje i nie robi tego dla "jaj". Jednak przyznać trzeba że mimo wysokiego obrotu np. w piątek, podaży dużej na papierze NIE MA. Jeśli któryś z drobnych kupił 10 000 akcji powiedzmy za 2 zł i chciałby je teraz oddać - to wtedy byłaby wskazana korekta i to nie mała, bo nie było by komu łapać (patrz popyt ustawiony jest tylko w iości kilku tysięcy sztuk i luuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaa). Duże pakiety są UMIEJĘTNIE przerzucane z konta na konto. Nie wisi w sprzedaży, ani w kupnie baton 20tyś szt. Takie transakcje są zawierane w minutę w trakcie fixingu>>> i na podstawie tych transakcji robimy wielkie ŁAŁ.... bodajże 8 lutego było tylko 15tyś obrotu i jest to odzwierciedlenie rzeczywistego zainteresowania spółką. Martwi mnie że nie dostaliśmy info kto wszedł w posiadanie akcji Nationale. Mimo moich pesymistycznych prognoz, również ja chciałbym żeby urosło. Jak pisałem wcześniej kurs jest zdołowany, według wyceny spółki powinniśmy mieć około 12 zł za akcje a jeśli mają perspektywy to o wiele wyższa. Jest majątek, mamy również zyski. Obawiam się że pewnego dnia wymiana pakietów zaniknie a my zostaniemy z trudno zbywalnym papierem. Uważam że jeśli uda nam się przebić 5 zł z groszem to będzie wyraźny sygnał i będą łykać papier. jak pelikany. Z tą podażą też jest zagwozdka---- niby do 10 złotych stoi TYLKO niecałe 10tyś akcji a mimo to codziennie mamy obrót rzędu 20-30 tysięcy złotych lub więcej. Czyżby dystrybucja??? Wystarczyłby 1 komunikat żebyśmy wiedzieli na 100% co w trawie piszczy. Na szczęście na papierze nie ma wielu ludzi JESZCZE to jest szansa że podciągną kurs ZNACZNIE WYŻEJ. pozdrawiam
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~niestały_nick [77.79.213.*]
  w pierwszym zdaniu chodziło mi o brak naturalnego POPYTU nie PODAŻY.>>>>>> sorki ;-)))))
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~scarcrow [89.68.0.*]
  Korekta chyba chyli się ku końcowi. Chyba. Chyba dlatego, że należałoby zaliczyć chociaż 1% spadek. Nie byli łaskawi.I to jest fajne.
 • Re: coś wam popyt zanika Autor: ~ty [95.160.181.*]
  To git malina
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.