• Polimeks Mostostal Autor: ~xZZ [31.2.52.*]
    Ale pompują kurs spólki. Widać, że gra spekuła, żeby ubrać część małych inwestorów którzy mogą stracić swoje oszczędności życia wchodząc w tak spekulacyjną spółkę i po tak wysokich poziomach cenowych akcji.
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: gwito1 [80.239.24.*]
    jest dokladnie tak jak piszesz.
    Jak wielu na tym forum sam rowniez wszedlem po 4 pln zeby stracic oszczednosci zycia!
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: ~BOSS [94.254.226.*]
    Tak. Masz rację. Na JSW też mnie tak ubierali od 13 -tu żebym sprzedał za 73 :)
    Cieszę się że mnie znowu ubierają :) :)
    @xZZ
    Trudno być prorokiem we własnym kraju...
    Nikt nie chcial sluchac a teraz wiekszosc placze i pomstuje na innych a n
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: ~Felix [194.181.38.*]
    Takich postów było 1 na 100. Te 100 to oczywiście zachwalały spółę, mówiły o 2 JSW i 50zł.
    No kazdy kto kupowal chcial czytac tylko watki o wzrostach. Nikt sie nie interesowal ryzykiem dopoki kurs rosl jak na drozdzach.
    Latwo mi sie wymadrzac bo wyskoczylem na gorce ale dla mnie sytuacja byla oczywista... Kurs oderwal sie od realiow w okolicach 6 pln za akcje. Zakladajac ze PXM dostalby rzadowe projekty to nawet 9-10 pln mialoby sens. Ale tempo wzrostow, nagonka medialna i obroty jasno wskazywaly na spekulacyjny charakter wzrostow. Teraz mamy to co mamy i nadal widze nachalny optymizm. Na jakiej podstawie? Teraz jest sytuacja fifty fifty - albo wzrosnie albo spadnie. Obroty sa tak male ze z kursem mozna zrobic co sie chce. Dla mnie 50% ryzyko straty jest nie do zaakceptowania. I nie rozumiem skad tu tylu optymistow...
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: ~Zośka [46.186.7.*]
    Dnia 2018-04-24 o godz. 15:09 gwito1 napisał(a):
    > No kazdy kto kupowal chcial czytac tylko watki o wzrostach. Nikt sie nie interesowal ryzykiem dopoki kurs rosl jak na drozdzach.
    > Latwo mi sie wymadrzac bo wyskoczylem na gorce ale dla mnie sytuacja byla oczywista... Kurs oderwal sie od realiow w okolicach 6 pln za akcje. Zakladajac ze PXM dostalby rzadowe projekty to nawet 9-10 pln mialoby sens. Ale tempo wzrostow, nagonka medialna i obroty jasno wskazywaly na spekulacyjny charakter wzrostow. Teraz mamy to co mamy i nadal widze nachalny optymizm. Na jakiej podstawie? Teraz jest sytuacja fifty fifty - albo wzrosnie albo spadnie. Obroty sa tak male ze z kursem mozna zrobic co sie chce. Dla mnie 50% ryzyko straty jest nie do zaakceptowania. I nie rozumiem skad tu tylu optymistow...

Czy uważasz że oczekiwanie wzrostu do ceny 4,30zl to duży optymizm?
    Ja nie widzę tu nadmiernego optymizmu. Większość jest raczej przygnębiona tą sytuacją.
    Optymizm na gieldzie jest zgubny...
    Nie wiem z jakiego powodu ma wzrosnac do 4,30. Niech rosnie... Ale pod co?
    Jesli ktos ma cierpliwosc moze uprawiac DT ale nie wmawiajcie biednym ludziom ze PXM bedzie champtionem
    Za chwile skonczy sie drugi najwiekszy w nowozytnych czasach zastrzyk pieniedzy dla Polski. Gielda wycenia przyszlosc...

Dnia 2018-04-24 o godz. 15:43 gwito1 napisał(a):
    > Optymizm na gieldzie jest zgubny...
    > Nie wiem z jakiego powodu ma wzrosnac do 4,30. Niech rosnie... Ale pod co?
    > Jesli ktos ma cierpliwosc moze uprawiac DT ale nie wmawiajcie biednym ludziom ze PXM bedzie champtionem
    > Za chwile skonczy sie drugi najwiekszy w nowozytnych czasach zastrzyk pieniedzy dla Polski. Gielda wycenia przyszlosc...
    >
    >

Optymizm jest zgubny, ale nadmierny pesymizm też nie jest wskazany, bo nigdy byś nie kupił. Giełda to duże ryzyko. Ja osobiście nie widzę już wielkiego optymizmu, który był tu niedawno, w okolicy 5zł. Czułam wtedy że kurs lada moment runie i ostrzegałam wtedy, ale większość mnie opluwała. Sama sprzedałam wtedy po 4,95zł. Myślałam że nie spadnie poniżej 3,50zł i kupiłam trochę wyżej. Teraz jestem na minusie, ale już nieraz tak było. Liczę na odbicie w okolice 4,30zł.
    Zoska zycze ci zeby bylo to wybicie do 4,30. Takie spadki maja to do siebie ze na kolejnych podbitkach nie pozwalaja wyjsc tym ubranym na poprzednich. Dlugotrwale ubieranie w okolichach 3,5-4 pln moze moim zdaniem spowodowac ze 4,3 jest nie realne.
    Nastepna podbitka moze wyjsc z okolic 2,7-2,8 do poziomu 3,5-3,6. To jest max na moj chlopski rozum
    Dnia 2018-04-24 o godz. 16:19 gwito1 napisał(a):
    > Zoska zycze ci zeby bylo to wybicie do 4,30. Takie spadki maja to do siebie ze na kolejnych podbitkach nie pozwalaja wyjsc tym ubranym na poprzednich. Dlugotrwale ubieranie w okolichach 3,5-4 pln moze moim zdaniem spowodowac ze 4,3 jest nie realne.
    > Nastepna podbitka moze wyjsc z okolic 2,7-2,8 do poziomu 3,5-3,6. To jest max na moj chlopski rozum

Przy mojej średniej zakupu 3,63zł to nie jest wielki problem pozbyć się akcji, nawet z niewielką stratą. Nie muszę sztywno trzymać się ceny 4,30 aby zrealizować zysk.
    No to zobaczymy jak sie sprawa potoczy. Pamietaj ze nieosiagniety zysk jest wirtualny a osiagnieta strata jest realna...
    Powodzenia
    Pewnie sie jeszcze nie raz bedziemy wymieniac spostrzezeniami
    Dnia 2018-04-24 o godz. 16:30 gwito1 napisał(a):
    > No to zobaczymy jak sie sprawa potoczy. Pamietaj ze nieosiagniety zysk jest wirtualny a osiagnieta strata jest realna...
    > Powodzenia
    > Pewnie sie jeszcze nie raz bedziemy wymieniac spostrzezeniami

Na tej spółce gram od nie dawna. Zrobiłam kilka kółek i ogólnie jestem na sporym plusie. Mogłabym jeszcze uśrednić bo zostało mi trochę gotówki i pewnie to zrobię jak zjedzie w okolice 2,80zł. Nie na każdym kółku można tyle samo zarobić, a czasem trzeba sprzedać ze stratą i realizować kółka na niższym poziomie. Najgorsze jest to, gdyby przyglądać się jak spada i nic nie robić.
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: gwito1 [46.46.205.*]
    3 PLN bronimy jak niepodległości ale wszyscy wiedzą jak się to skończyć może...
    No i mamy to co mamy. Kto zostal oczarowany przez wizje Morawieckiego + dojna zmiana ten ma za swoje.
    Ekonomia glupcze!
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: ~Siedlce [148.81.116.*]
    oh jakie to mądre po zdołowaniu kursu takie mądrości,
    oszczędności życia co jeszcze napiszesz papier wszystko wytrzyma,
    przypadek że kurs dołują i robią hejt - przypadek,
    samospełniająca się przepowiednia,
    to takie słodkie pisać o spadkach a zarazem czynnie je robić
    Ja w tym nie widze slodyczy. Tysiace ludzi dalo sie nabrac na propagandowe bajki politykow. Cala akcja zostala przeprowadzona w sposob perfidny ale zgodny z prawem.
    Kasa poplynela tak jak zawsze od slabych do silnych...
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: fix--fax [91.206.244.*]
    Dnia 2018-04-24 o godz. 15:59 ~Zośka napisał(a):
    > Dnia 2018-04-24 o godz. 15:43 gwito1 napisał(a):
    > > Optymizm na gieldzie jest zgubny...
    > > Nie wiem z jakiego powodu ma wzrosnac do 4,30. Niech rosnie... Ale pod co?
    > > Jesli ktos ma cierpliwosc moze uprawiac DT ale nie wmawiajcie biednym ludziom ze PXM bedzie champtionem
    > > Za chwile skonczy sie drugi najwiekszy w nowozytnych czasach zastrzyk pieniedzy dla Polski. Gielda wycenia przyszlosc...
    > >
    > >
    >
    > Optymizm jest zgubny, ale nadmierny pesymizm też nie jest wskazany, bo nigdy byś nie kupił. Giełda to duże ryzyko. Ja osobiście nie widzę już wielkiego optymizmu, który był tu niedawno, w okolicy 5zł. Czułam wtedy że kurs lada moment runie i ostrzegałam wtedy, ale większość mnie opluwała. Sama sprzedałam wtedy po 4,95zł. Myślałam że nie spadnie poniżej 3,50zł i kupiłam trochę wyżej. Teraz jestem na minusie, ale już nieraz tak było. Liczę na odbicie w okolice 4,30zł.
    ========================================
    Już kilka tygodni powtarzasz jak mantrę jedyną swoją mądrość, którą jesteś w stanie WYKOCIĆ : "...kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.........i tak dalej"

• Re: Polimeks Mostostal Autor: ~il [88.220.76.*]
    z tym że po drodze od wspomnianego przez Ciebie postu można było 100% zysku wyciągnąć..
    Uważam że dzisiejszy kurs nie jest ryzykowny i można trochę będzie zarobić na odbiciu.
    Dnia 2017-02-07 o godz. 17:16 ~xZZ napisał(a):
    > Ale pompują kurs spólki. Widać, że gra spekuła, żeby ubrać część małych inwestorów którzy mogą stracić swoje oszczędności życia wchodząc w tak spekulacyjną spółkę i po tak wysokich poziomach cenowych akcji.

Zobacz wątki dotyczące Polimex Mostostal Zobacz profil Polimex Mostostal  
    Autor: ~xZZ [31.2.52.*] 2017-02-07 17:16
    Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: -48,06%

Ten post został opublikowany przy kursie 6,20 zł wiec autor się trochę pomylił ponieważ miesiąc później akcje kosztowały 17,40zl. Gdy ktoś kupił w dniu opublikowania tego posta, to mógł zarobić bardzo dużo. Do ceny poniżej 6,20zł upłynęło sporo czasu i każdy mógł spokojnie zrealizować zysk.
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: fix--fax [91.206.244.*]
    Już kilka tygodni powtarzasz jak mantrę jedyną swoją mądrość, którą jesteś w stanie WYKOCIĆ : "...kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.......kupiłam po 3,63, sprzedam po 4,30.........i tak dalej"
    bez spiny fix-fax. Mantra ma to do siebie ze sie ja powtarza.

• Re: Polimeks Mostostal Autor: gwito1 [146.192.143.*]
    Zoska mam nadzieje ze sprzedalas akcje po 4,30
    Byla piekna podbitka I ubieranie naiwnych. Nastepna taka akcje pewnie z poziomu 5 groszy czyli 2,5 na nowe...
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: gwito1 [146.192.143.*]
    jak sie maja krolowie zycia na PXM? Dalej ta sama bajka czy juz dotarla do was oczywista prawda...
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: ~JAJCA [83.0.141.*]
    hehehe dobre :)
    i te nicki co po zmarnowaniu całej kasy poznikały
    hehehehehehehehe
    zaraz 20 zł i wyżej
    pozdrawiam na peronach
  • Re: Polimeks Mostostal Autor: ~MR [188.147.33.*]
    Dnia 2019-01-18 o godz. 11:44 gwito1 napisał(a):
    > jak sie maja krolowie zycia na PXM? Dalej ta sama bajka czy juz dotarla do was oczywista prawda...

a o której prawdzie piszesz bo ja znam trzy prawdy a mianowice : prawda, tyż prawda i g..no prawda kolego
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.0.141.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    ale sorka faktycznie widać jest od pierwszego wpisu +50% tylko bankier pomylił kolory
    zaraz do nich napiszę żeby poprawili
    prawda co nie?
    hahahah
    żenada -90% na koncie i żenując wpisy
     Re: Polimeks Mostostal Autor: gwito1 [146.192.143.*] 2018-09-07 11:39
    Zoska mam nadzieje ze sprzedalas akcje po 4,30
    Byla piekna podbitka I ubieranie naiwnych. Nastepna taka akcje pewnie z poziomu 5 groszy czyli 2,5 na nowe...

To jest grane na PXM od wielu lat. Mojzeszowi podroz zajela 40 lat. Przezyla tylko garstka...
[x]
POLIMEXMS -0,92% 2,71 2019-07-15 17:02:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.