• bosh Autor: ~ufo [78.88.30.*]
    http://www.chip.pl/news/sprzet/drukarki-i-skanery/2016/10/bosch-wdraza-rozwiazania-druku-3d-polskiej-firmy-zortrax
  • Re: bosh Autor: ~xxxxx [80.53.156.*]
    1 zł widzę po tej informacji
  • Re: bosh Autor: ~gad [94.251.214.*]
    Ja przy takim ff i sukcesie drukarek widzę pod koniec roku minimum 5 zł. Myśleć.
  • Re: bosh Autor: ~GodzinaW [5.60.55.*]
    " Na pewno nie zamierzamy zwlekać z debiutem, chcielibyśmy aby spółka weszła na GPW w 2017 r. – deklaruje Ostrowski.
    Sam jest akcjonariuszem Zortraxu, ale podkreśla, że nie zamierza sprzedawać akcji. – Posłużę się metaforą: Zortrax jest jak pociąg, który dopiero się rozpędza. Ja wsiadłem na pierwszej stacji i zamierzam dojechać do końca - mówi. Spółka dynamicznie się rozwija i poprawia wyniki finansowe. Rośnie również jej wycena.
    – Cała sytuacja jest korzystna dla akcjonariuszy, którzy obejmowali akcje w ramach pre-IPO w 2015 r. Realizowane inwestycje przekładają się na wzrost wyceny spółki, a więc akcje inwestorów też zyskują na wartości – podkreśla Ostrowski. Dodaje, że Zortrax skutecznie realizuje zakładane cele ekspansji. Już teraz jest wiodącym graczem w Europie."

Przypomnę-Jarosław Ostrowski to prezes zarzadu IPODS i wiodący akcjonariusz w spółce.
    Wnioski wyciągać póki czas.
[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.