• Co wy na to? Autor: ~szyki [217.67.194.*]
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/CAPITAL-Przeglad-opcji-strategicznych-w-obszarze-dzialalnosci-maklerskiej-7488809.html
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.158.*]
    Własny DM to narzędzie pracy dla CP. To tak, jakby mechanik sprzedawał warsztat, by potem auta swoich klientów wstawiać do konkurencji. Fundamenty nie są moją mocną stroną, ale informacja raczej negatywna.
    Jak zwał tak zwał ale wszystkie wymienione opcje to wyprzedaż firmy. Co więcej, wygląda na to że, oferta zostanie przyjęta.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~Inwest [37.47.30.*]
    Niekoniecznie to zła informacja. Sądzę że sprzedaż nie wchodzi w grę. Fakt ze ktoś się zainteresował kupnem dobrze świadczy o spółce.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~Znany [78.11.59.*]
    ha, ha ktoś chce nabyć bo tak piszą he he DM już dawno nie przynosi oczekiwanych zysków bo z czego nie ma ofert nie ma handlu bo POmyleńcy  dorżnęli ją rozwałka OFE
    no proszę może ktoś powie ile ofert przeprowadzili w tym roku ............. a z czegoś trzeba życ
  • Re: Co wy na to? Autor: ~niemoto [176.221.107.*]
    4 spółki oferta publiczna oraz 2 prawa poboru wystarczy wejść na ich stronę i zobacz jaki jest zespół 2 kolesi bala i jeszcze jeden wiec kosztów to oni wielkich nie maja

to skąd te pomysły ..... jak kura znosi złote jaja
  • Re: Co wy na to? Autor: ~niemoto [176.221.107.*]
    Przecież wiadomo jak widzisz w jakąś firmę z perspektywami a jest niedowartościowana to wiadomo że się chce kupić oni raczej tego nie sprzedadzą wiec nie ma co się spinać to tylko oferta jak już to będą chcieli iść w połączenie z jakimś 2 biurem maklerskim.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.22.*]
    Oferta warunkowa dotyczyła całego DM. Wygląda, że ktoś planuje jakieś szybkie IPO (jedno lub kilka) i szuka gotowych narzędzi. Może chodzić np o koszty afiliacji. Z tego co wiem nie każdy DM ma prawo do lokowania spółek na GPW. DM Capitala perełką branżową to raczej nie jest. Nie wiem, czy zatrudnia choćby jednego maklera. To raczej czyste, gotowe do pracy hardware. Zawsze można stworzyć nowe. Za mało danych.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~Fred [176.111.152.*]
    Nikt tego domu maklerskiego nie brał pod uwagę jako wartościowy majątek a wynika z tego że jest to COŚ warte i powinno mieć wpływ na wycenę CP.
    jako majątek znikome ma znaczenie , liczy się przede wszystkim Know - How i ile zarabiają na IPO i transakcjach zwykłych
  • Re: Co wy na to? Autor: ~assa [79.133.196.*]
    a cóż to za tąpnięcie, slki czyszczą?
  • Re: Co wy na to? Autor: ~A1 [83.27.118.*]
    ładny młot na wykresie, stopki poszły
  • Re: Co wy na to? Autor: ~mati [94.254.227.*]
    Wykres pedarda oj bedzie sie dzialo
  • Re: Co wy na to? Autor: ~wili [37.7.230.*]
    Co tu taka cisza?
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.18.*]
    Może ludzie dali się zwieść i zaczęli podejrzewać, że są lepsze sposoby inwestowania niż akcje CP. A gołym okiem widać, że to nieprawda jest.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~ktos [94.254.241.*]
    Znacie wogole przepisy gieldowe??
    Jesli sprzedadza bedzie wezwanie najprawdopodobniej po wartosci ksiegowej!!
    4,42 zl na akcje nie pasuje wam to ?? :)
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.71.*]
    Nie wiedziałem. Z czego to wynika? Możesz parę słów?
    prosze wejsc sobie w spolke polcolorit co sie stalo jak glowny akcjonariusz sprzedal swoj pakiet ,a rowniez swoje sprzedam
    Jesli sprzedza spolke czyli swoj pakiet kontrolny to musza zrobic wezwanie dla innych po tej samej cenie. A mysle ze jak cos beda min chcieli wartosc ksiegowa lub ciut wiecej.
    a to jest wycena wedlug mojej magicznej strony
    http://www.biznesradar.pl/wycena/CAPITAL-PARTNERS
    6,08
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.128.*]
    Dzięki. Ale czego miałyby dotyczyć wezwanie? 100% DM należy do CP SA. Jest to składnik i własność firmy, którą rozporządzać można chyba zgodnie z KH, więc wystarczy prawomocna uchwała Zgromadzenia. Podkreślam chyba, bo liczyłem że wskażesz jakiś przepis, którego nie znam. Wycena, którą przytaczasz dotyczy CP SA a nie DM CP. Pytam bo nie wiem.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.128.*]
    W przypadku Polcoloritu przedmiotem transakcji była sama spółka a wezwanie skierowane do jej udziałowców. Czy masz jakieś akcje DM CP? Nie masz. Masz tylko głos w CP SA. Zasadą jedynie dobrego obyczaju jest w takiej sytuacji określenie w Uchwale między innymi np ceny minimalnej. Wówczas możesz wystąpić z ofertą zakupu DM.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~ktos [94.254.240.*]
    Jesli to spolka zalezna napewno jest wyceniona w WK.
    mam cp akcje swiezo kupione i widze szanse na 100%
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.74.*]
    No i poszło. Komunikat charakterystyczny dla CP : 2 mln albo taniej, albo jak zajdzie "coś" to mniej lub w ogóle.
  • Re: Co wy na to? Autor: ~trader [188.146.74.*]
    I dalej nie wiem: dobrze, czy niedobrze. Może kt spróbuje ocenić. Bo może uzgodnili jakiś sztywny duży upust na usługi.
[x]
CAPITAL 0,00% 1,06 2023-03-20 15:01:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.