• aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~edgar [188.146.91.*]
  Netto strata  (znowu) i chyba wstyd przed przejmowanym Projprzemem, który poza wpadkami z poprzednim zarządem wygląda lepiej. Z drugiej strony - podatek większy, niż zysk GKI przed opodatkowaniem - i to nie pierwszy raz, wiele mówi :)
 • Re: Nowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~edgar [188.146.91.*]
  sorry, to miało być na stronie GKI
 • Re: Nowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~kkk [83.13.229.*]
  Rozdwojenie jaźni. To typowe wśród uczestników tego forum
 • Re: Nowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~bum [94.37.38.*]
  teraz nie ma co narzekać . Zobaczymy jak immobile poradzi sobie z tą bizantyjską strukturą . Oczekujemy działań i to szybkich
 • Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~leo [45.55.90.*]
  Wyniki za III kwartal GKI mialo bardzo dobre - przychody wzrosly o 32% w porownaniu do 2015; mieli ponadto 1,4 mln zysku netto. Narastajaco jest gorzej, ale pewnie mieli sporo kosztow zwiazanych z przejmowaniem Projprzemu, ktore wrzucili w koszty biezace.
 • Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~edgar [188.146.173.*]
  Wytłumacz to na walnym Projprzemu. Przy tych przychodach zysk mizerny, a zysk na akcję w porównaniu z PJP to przepaść. Oczywiście nie jestem za odprowadzaniem kasy do US. Podobało mi się dbanie o rozwój GKI i jednocześnie o kurs akcji, jednak zaniechanie skupu (mało płynnych) akcji własnych spowodowało cofnięcie się kursu i nawet dywidenda (niestety symboliczna) nie zmieniła wyceny. Projprzem też miał trochę strat i obecny zysk nie powoduje zobowiązania podatkowego. Polityka GKI wobec PJP jest na razie wielką niewiadomą. Myślę, że interesują ją ciekawe nieruchomości oraz konstrukcje przystające do nowych pomysłów produkcji przemysłowej. Akcjonariat PJP to głównie fundusze oraz byli i obecni pracownicy spółki. Oczekują przynajmniej utrzymania wartości swoich aktywów. Zlekceważenie tego oczywistego faktu moim zdaniem, zrodzi nowe konflikty,  które nikomu nie wyjdą na dobre. Potrzebna jest zgoda, zaufanie i mądre zarządzanie spółkami. Zakopanie toporów, to dobry początek, oby tak dalej.
 • Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~pako [83.13.229.*]
  Za dużo dywagacji. GKI musi się na czymś skupić bo juz płynie. Brak koncentracji zabija rozwój. Z PJP chcą tylko nieruchomości a reszta do sprzedaży. To jedyna droga do wzrostu na akcjach GKI. W PJP i tak nie ma szans na wzrosty. Rozwój zarzucono 2 lata temu ciągnąc konstrukcje, które nie mają żadnej przewagi.
 • Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~leo [107.170.58.*]
  Skup akcji GKI zakonczylo przy ok. 2 zł, a jest ponad 3. Mysle, ze GKI ma pomysl na PJP. Niedlugo pewnie zdradza szczegoly, ale na razie mozna na ten temat poczytac w tresci ostatniego wezwania. Moim zdaniem Projprzem może tylko skorzystac na zaangazowaniu GKI, bo jakos w ostatnim roku nikt w Projprzemie nie mial pomyslu na rozwoj spolki.

  Jak juz mamy porownywac wyniki to lepiej porownac roczne GKI EBITDA 2015 17,9 mln zl PJP EBITDA 2015 minus 3,4 mln zł !!!

  Jak zarzad PJP pokazal w 2015 roku 8 mln zl straty netto to teraz latwo pokazywac zysk, tylko pytanie ile jeszcze trupów w szafie ukrywaja.
 • Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~edgar [188.146.81.*]
  Zaniechanie skupu akcji własnych GKI ogłosiło w marcu, a kurs był wtedy koło 5-cio letnich szczytów dla ścisłości. Od tego czasu  kurs się cofnął i zakisił. Insiderzy także nie kupują akcji, poza transakcjami umówionymi między sobą, po odpowiednio zdyskontowanym kursie.
 • Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~ed [80.55.134.*]
  Co tu wypisujecie - to nie forum immobile.
 • Re: aNowy raport kwartalny i ... żadnych komentarzy? Autor: ~kupasmiechu [83.21.5.*]
  A co to za różnica. Leśne dziadki mają się słabo to GKI robi co chce. Więc warto pisac co się może stac za rządów GKI w PJP.
[x]
PROJPRZEM -3,10% 12,50 2021-12-03 14:35:02
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.