• Zmiana porządku NWZA Autor: ~Zdegustowany [37.47.19.*]
  Poraża mnie konsekwencja z jaką, można już stwierdzić, były zarząd odwraca uwagę od konsekwencji swoich bieżących działań próbując cofać sie wsrecz. Samoistnie pojawiają się pytania:
  1. Czy Zarzad za czasów byłej prezes był jednoosobowy?
  2. Jakie działania podjął obecny zarząd aby chociaż spróbować coś zrobić oprócz publikowania kolejnych dziwnych i niejasnych komunikatów?
  4. Co takiego obecny zarząd ma na sumieniu, że dopieronteraz proponuje taki porządek obrad NWZA, mając wześniej do dyspozyji przynajmniej 3 terminy poprzednich zgromadzeń akcjonariuszy?
  5. Czy porządek obraz nie zostanie rozszerzony o podobny punkt wobec członka zarządu w kontekście ostatniego komunikatu informujacego o rezerwie i jednego punktu z zastrzeżenia biegłego rewidenta?
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~Kangur [77.243.183.*]
  W pełnej rozciągłości zgadzam się z wypowiedzią ZDEGUSTOWANEGO.   Jak pod taką uchwałą mógł podpisać się Lewandowski? Czy on nie był w tym czasie członkiem zarządu? Czy nie obawia się, że taką samą uchwałe podejmie nowy zarzad, bo chyba nie mysli, że bedzie w zarzadzie po 29 listopada. A może to on nie jest samodzielnie odpowiedzialny za stratę, z powodu której utworzono ostatnio rezerwę. A może zechce zwalić winę na byłą prezes? A może juz to robi? Ten człowiek chyba nie śpi spokojnie.
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~iwo [95.40.151.*]
  Do twojej listy pytań dodałbym jeszcze jedno związane z odpowiedzialnością rady nadzorczej z tamtego okresu, która była/jest i zawsze będzie organem nadzorującym (bez której wiedzy w spółce nic nie ma prawa się dziać). bo zdaje się że w tamtej radzie zasiadał i Karski i dzisiejszy prezes. Oni też przecież ponoszą odpowiedzialność!
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~ja [89.65.172.*]
  A ja zadam kolejne pytania;
  a) Co się stało w 2016 roku w Rosji, że nie ma sprzedaży i spłat należności?
  b) Pełnomocnikiem Zarządu do ściągania należności i współpracy z Rosją był słynny Eryk Karski - co takiego zrobił na tym rynku, że brak spłat i brak klientów?
  Lewandowski 2 razy pojechał do Rosji i za drugim razem nawet zarzygał taksówkę za co Projprzem zapłacił - i to wszystko , bo to nieudolne jest.
  Pietrzak nie podjął żadnej aktywności w tym temacie, bo był zajęty chronieniem firmy przed przejęciem przez Immobile.
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~Koala [83.143.240.*]
  a ja chciałbym, żeby obecny zarząd przedstawił SZCZEGÓŁOWO wszystkie swoje działania, które miały na celu odzyskanie nalezności wobec rosyjskich kontrahentów i DOM 4. W tym jakie działania i z jakim skutiem podejmował Karski. Czy oby nie jest tak, że obecny zarząd działał jak słoń w składzie porcelany, co spodwodowało ustywnienie się rosyjskich dłużników. Ciekawi mnie też podstępowanie wobec DOM - 4.
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~rus [83.20.77.*]
  To chyba była Prezesowa z takimi wieściami spod lady - wtyczki jeszcze działaja.
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~ktos [82.16.191.*]
  Jeśli to prawda w tą taksówką to obrzydliwość :(
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~OjTyNieDobry [77.243.189.*]
  Pietrzak podejmując taką uchwałę wypełnił ostatnią wolę lesnych dziadków? o ile dobrze pamietam leśne dziadki zawarły porozumienie, odczytane na walnym 23 grudnia 2015 r, w którym informowali, że będą dążyli do pociagnięcia odpowiedzialności byłą prezes. Tylko jak to jest... w radzie nadzorczej był Pietrzak, który był na bieżąco ze wszystkimi informacjami, w tym ze stanem nalezności. Pietrzak i jak sie okazało także Lewandowski bladego pojęcia o niczym nie mieli. Ciekawe!!!!!!!!
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~dusza [82.16.191.*]
  No właśnie o co chodzi z tymi działaniami prezesa? czy to nie wygląda jak odgrywanie się na kobiecie tylko dlatego, ze w 2012 r. zajęła jego miejsce - stanowisko wice - prezesa ds finansów? Skoro był w Radzie Nadzorczej i to przez dłuższy czas do chwili odwołania prezeski, to nie mógł nie mieć pojęcia o stanie należności spółki, tym bardziej, że finanse to jego bajka. To mi wygląda na działanie noszące znamiona nękania i zemsty za to, ze prezes z wielkopolski zdecydował się zamienić człowieka nieradzącego sobie ze współczesnymi wyzwaniami controllingu, na młodą osobę, a ta przyjęła wyzwanie.
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~tyrytyty [46.238.241.*]
  I na to wszystko zasmażka w osobach mecków z 5 piętra
 • Re: Zmiana porządku NWZA Autor: ~Rob [46.238.241.*]
  Jakich mecków? Przybliżysz? :)
[x]
PROJPRZEM 0,81% 12,50 2021-11-30 09:00:00
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.