• Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~24doradca [190.166.239.*]
    Ja mam tylko jedno pytanie.
    Rizumiem ze zostalo na minusie od 5 do 7 milionow zlotych.
    Czy to oznacza ze doradcy musza prawa 5 do 10 lat pracowac zeby wyjsc na zero?

Pytanie jest otwarte czy wartosc spolki jest didatnia.

To jesli dobrze rizumiem spolka ma dlug i w sumie nievma wartosc zerowej tylko ujemna czy dobrze to rizumiem.

Bwrdzo mnie martwi sprzedaz akcji prawa prezes w moje i ocenie to oznacza emisja duuuuzo taniej.
    Mysle ze w poniedzialek po krotkiej chwili kurs moze sie wylozyc na 30 groszy

Kazdy kimbinuje ze skupini bedzie mial piec procent tylko ze po duzej emisji moze miec pol procenta

Jakby z czego zamierzaja pokryc strate przeciez o ile dobrze rizumiem spolka jest na granicy bankructwa gdyby nie inny uklad to dowolny wierzycuel mogkby oglidic wniosrk. Nie wiem czy dobrze czytam raporty jesli sie myle sorostujcie mnie.

Czy na chwice obecna spolka ma bilans didatnia oto jest pytanie.....retoryczne.
  • Re: Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~obserwator [89.239.115.*]
    Zainwestuj w słownik oraz naucz się logicznie myśleć o liczbach, a w tym pomoże Tobie lektura kilku pozycji lub chociażby jednej o sprawozdaniach finansowych. Można kupić za 30-50 zl. Myślę że taka inwestycja w siebie byłaby najbardziej wartościowa.
  • Re: Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~rower [87.206.193.*]
    Jo tyz nic ni rizumiem
  • Re: Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~D24 [217.172.248.*]
    ja też nic nie rozumiem z tego bełkotu
    może inaczej: chcesz żeby ci po 0,30 nasypać do worka czy jak?
    :-)
  • Re: Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~24doradca [190.166.239.*]
    Zle mi sie pisze nantablecie przpraszam.
    Pytalem was tylko czy ja dobrze rizumiem te strate ze ona jest do splaty i ze spolka musi pracowac kilka lat zeby wyjsc na zero.
    Przeciez nie spadnie do 30 groszy to niemozliwe ne strasz mnie

Ja z ta emisja nie wiem ale martwiensie skad spolka wesmie kase i czy nie spadnie szkoda mi tej kasy urtopionej
  • Re: Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~D12 [141.0.12.*]
    Niestety spadnie i to ponizej 30 gr.
    Co ma uratowac spolke ?
    Nie przeglosowali zmniejszenia ceny nominalnej, nie przeglosowali nowej emisji. Zreszta z oswiadczenia prezesa wynika ze nie ma BM ktore by sie taka emisja zajelo.
    Wszystkie uchwaly oprotestowane wiec pewnie znowu beda rozprawy sadowe

Dodatkowo prezes sprzedaje swoje akcje.
  • Re: Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~D24 [217.172.248.*]
    no teraz jak nastraszyliście już ludzi to do piątku 1 grosz
  • Re: Finansowy na plusie czy minusie Autor: ~Xxxx [82.145.221.*]
    To nie straszenie, to fakty. A intetpretacja tych faktow to inna sprawa. Zawsze sie znajda osoby, ktore to zintetoretuha pozytywnie, twierdzac ze to celowe zagrywki "spekuły", ze chca tanio wyrwac leszczom akcje tej perelki, ze jak zbiora, to bedzie odpal itp
[x]
DRFINANCE 3,50% 1,03 2022-06-29 16:36:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.