• gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Autor: ~inwestor [94.254.241.*]
    link

Witam serdecznie zastanowiło mnie jak rozumieć ten zwrot to zdanie gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Galerie Wnętrz Doskonałych

Dodatkowo są Salonem Roku w branży łazienkowej w woj.Małopolskim według portalu ryneklazienek.pl 

Poniżej linki do oficjalnych stron tej firmy

link 

link 

Wyposażyliśmy ponad 100 000 domów. Zatem musimy robić to naprawdę dobrze. Wyposażyliśmy ponad 40 000 apartamentów. Zatem musimy robić to naprawdę dobrze. Projektuje z nami ponad 700 architektów. 700 najlepszych Architektów. 

Nawet jeśli to nic więcej tylko nowy klient to zawsze dodatkowy przychód /kontrakt / tak pod przyszłe raporty

IZABELA WACHOWIAK Firma:Polcolorit SA 
    Telefon:+48 (75) 7547346 
    Pani Izabela mówi nam iż od 1 września 2015 zaczynają wysyłać ok 1 / tira/ co 10 dni/cyklicznie na Czechy i Słowację, rozładunek w 5 Hornbachach ( czeskie Castoramy )Hradec Kralowe CZ, Brno CZ, Bratysława SK,Ostrawa SK,Koszyce SK i w okolicy Bratysławy szósty rozładunek dla klienta w Nitrze towar gotowy od 01-09-2015 na magazynie czynnym do 19.00 , tylko płytki ceramiczne, 24 ton najlepiej ładowany z boku, szukają transportu proponują cenę 1100 Euro/ takie ładunki wysyłamy cyklicznie ok 1 auto na 10 dni/

To u góry dalej jest aktualne i przybywają nowe nie są to duże kontrakty ale widać iż szukają nowych odbiorców i z czasem zawsze to wpłynie na poprawę wyników ,a baza porównawcza jest niska więc realnie wyniki mogą być lepsze poniżej informacje
    link

link
    link
  • Re: gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Autor: ~krasnoludek [194.181.178.*]
    WIG 20   -2,7           Jaka piękna katastrofa.
    Może piłkarze nam dzisiaj poprawią humor
  • Re: gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Autor: ~inwestor [94.254.243.*]
    link

Witam serdecznie w nawiązaniu do wczorajszego postu pod przyszłe wyniki Spółka przewiduje, że działania podejmowane w zakresie zmian zarządczych,produktowych, sprzedażowych i produkcyjnych, w roku 2016 przyniosą wymierne efekty w postaci wzrostu przychodów ze sprzedaży oraz zyskowności Nadchodzące wiosenne i letnie miesiące to zwiększona sezonowo sprzedaż W obszarze dystrybucji wyrobów w 2016 roku Spółka dokonuje zmian obszarowych i zwiększa zatrudnienie agentów handlowych na rynku krajowym oraz pozyska nowych agentów handlowych na nowych dla Spółki rynkach eksportowych. W obszarze działań promocyjnych i reklamowych Polcolorit S.A. w I kwartale 2016 roku przeprowadzi zwiększone działania mające na celu promocje i ekspozycje wyrobów na rynku krajowym oraz eksportowym. W dystrybucji DIY Spółka utrzyma dotychczasowy model sprzedaży. W 2016 roku podejmiemy również intensywne działania mające na celu pozyskanie klientów kontraktowych na terenie Europy Zachodniej. Działania te maja na celu dalsze zabezpieczenie przychodów ze sprzedaży uwzględniając ubytek na kierunkach wschodnich. Również w ofercie asortymentowej 2016 roku Polcolorit S.A. planuje dokonanie zmian uwzględniających potrzeby rynku i konieczność przygotowania oferty na kolejna edycje targów Cersaie 2016, które otwierają kolejny rok dla branży.  Dlatego z utęsknieniem czekamy na raport który pozytywnie zadziwi wszystkich ,zysk za 1 kwartał 1mil 113 tys nie przekonał niedowiarków link poniżej link
    Analiza poniższego pokazuje, iż Spółka osiągnęła najlepszy wynik w obrębie przychodów netto ze sprzedaży w I kwartale 2016 roku na przestrzeni lat 2011-2016.Spółka odnotowuje coraz to lepsze wyniki sprzedażowe, zaś I kwartał 2016 roku był najlepszym od 5 lat., zarówno pod względem przychodów jak i zysku netto w wysokości 1 mil 113 tys jak sama Spółka słusznie zauważa w raporcie 

Dodatkowo z nadzieją można czekać na następny raport który prawdopodobnie jeszcze bardziej zadziwi wszystkich,gdyż jak sama spółka podaje w raporcie Jak wynika z analizy danych niższe przychody ze sprzedaży przypadają na I i IV kwartał, zaś apogeum sprzedaży przypada na II kwartał danego roku obrotowego. Taka tendencja związana jest ściśle z warunkami atmosferycznymi, które w miesiącach zimowych uniemożliwiają niektóre prace budowlane. 

w wynikach Polcoloritu za 2015 rok mamy eksport 13 375 a w 2014 19 445 a bywało nawet w 2006 nawet 40 mil /jest nad czym pracować aby to poprawić/,Dlatego baza porównawcza jest bardzo niska i jest duża szansa zwiększenia eksportu W raporcie rocznym piszą iż dostrzegają ten problem i będą podejmowali odpowiednie działania to wyróżnienie może sugerować poprawę  z czasem zakończy się konflikt na Ukrainie i to wszystko będzie pomagało w uzyskiwaniu jeszcze lepszych wyników.Cały czas pisałem iż notowania giełdowe nie odzwierciedlają rzeczywistej wartości spółki i kondycji w jakiej się aktualnie spółka znajduje,
    Ciekawe czy przesadzają z tą poprawą w eksporcie zobaczymy w raporcie za drugi kwartał
    Przedstawiciele Spółki mówią iż obecnie Spółka notuje kolejny wzrost w zakresie eksportu, co owocuje nominacjami takimi jak ta w konkursie Orły Eksportu Województwa Dolnośląskiego Polcolorit coraz więcej produktów sprzedaje na rynkach zachodnich i południowych, ze szczególnym uwzględnienie największych nabywców z Rumunii, Węgier i Czech.
    - Trudności na rynkach wschodnich, które do niedawna stanowiły największy procent zbytu, zmobilizowały Polcolorit do opracowania nowego planu eksportowego na najbliższe lata, co otworzyło naszemu przedsiębiorstwu kolejne kierunki rozwoju – twierdzą przedstawiciele firmy Polcolorit
    żródło informacji
    link 
    W obszarze działań promocyjnych i reklamowych Polcolorit S.A. w I kwartale 2016 roku przeprowadzi zwiększone działania mające na celu promocje i ekspozycje wyrobów na rynku krajowym oraz eksportowym Spółka pisze iż przeznaczy 1.5 mil na sfinansowanie wydatków marketingowych poniżej jedne z wielu nowych ekspozycji /według mnie słuszne rozwiązanie aby dotrzeć do klienta/ ,dlatego jest szansa na wzrost przychodów i zysków ale dalej jest wiele miejscowości gdzie firmy handlujące płytkami nie mają ich produktów w ofercie białych plam jest bardzo dużo jeszcze raz powtarzam iż płytki powinny być dostępne w każdym sklepie z płytkami ,dodatkowo zalecam spróbować na bazie sklepu firmowego gdzie prawidłowo wprowadzili projekty gratis zrobić sklep internetowy również z usługą projektu gratis,można pomyśleć na zasadzie franczyzy o otwarciu sieci placówek z płytkami,lub może nawet bez franczyzy zrobić sieć placówek w których sprzedawaliby swoje płytki oraz inne towary powiązane z remontem /ale to duże koszty / ale w wersji mini mini powstawiać choć ekspozycje płytek nawet na pasażu w marketach spożywczych dobrać lokalizacje tam gdzie w pobliżu deweloperzy budują mieszkania ,zadanie ekspozycji reklama aplikacji mobilnej, oraz strony sklepu internetowego , w ulotkach zostawić przykładowe projekty ,nawet pracownik nie musi obsługiwać stoiska wystarczy telefon do osoby przyjmującej zamówienia lub dla projektantów ,towar spakować wysłać klientowi ,inaczej samo się nie sprzeda ,dobrze iż choć te ekspozycje odnawiają powinno to pomóc

Efektowna ekspozycja ponownie ukazująca piękno połączenia płytki ściennej Eixir Bianco 30x60 z drewnopodobnym gresem Foresta Bronzo 15x60 - tym razem w salonie łazienkowym Bokaro we Włocławku. 

link 

link 

Przedstawiamy nasz nowocześnie zaaranżowany boks ekspozycyjny w salonie łazienkowym Cermax w Wilkowicach. 
    Połączenie drewnopodobnego gresu Foresta z płytką ścienną Elixir Bianco, to ostatnio ulubiony zestaw naszych klientów. Nic dziwnego - mieniąca się powierzchnia płytek z serii Elixir wspaniale rozświetla wnętrze i dodaje mu blasku, a dzięki płytkom i mozaikom z kolekcji Foresta nabiera ono wyrazistego, a jednocześnie przytulnego charakteru. 

link 

link
  • Tom się odnalazł !!! Autor: ~krasnoludek [194.181.178.*]
    Tom widziałem cię .Nasz rynek działa na opak . te firmy co bankrutują mają PKC!!!!  i wpadło parę groszy .
    Zgadza się oksymoron.
  • Re: Tom się odnalazł !!! Autor: ~krasnoludek [194.181.178.*]
    Inwestor nie chciałem ci niszczyć wątku, tylko się pomyliłem
  • Re: gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Autor: ~00 [94.254.243.*]
    ok
  • Re: gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Autor: ~Damian [37.47.169.*]
    No spoko, mój kolega korzystał z Max-Fliz i miał dosyć dobre opinie ale ja niestety mieszkam w Poznaniu i postanowiłem skorzystać z link dosyć dobre meble i ponoć w przystępnej cenie w Poznaniu. Zależało mi generalnie na klasycznych meblach do salonu i o dziwo państwo z Mebest bardzo żywo pomagali mi w wystroju salonu za co dziękuję.
  • Re: gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Autor: ~AndrzejPure [85.221.149.*]
    Przypadkowo (i na całe szczęście) spotkałem firmę z Poznania Contino.pl, która oferuje świetne produkty w przystępnych cenach. Meble są nowoczesne ale nie jakoś przesadnie wyglądające. W mojej opinii nr 1.
[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.