• Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL... Autor: ~Prześmiewca [82.44.24.*]
  Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL zobowiązuje co nie? Wzrost cen ropy na pewno wpłynie na przyrost zysków prawda naiwni akcjonariusze UBeckiej firmy od drukowania akcji dla Rycha :))
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest?... Autor: ~antywariat [83.8.114.*]
  w Boże Ciało zmusiłeś mnie do odpowiedzi

  Jak się dowiesz, że wydobywa to się rozpłaczesz jaki głupi byłeś, żeś już sprzedał, albo nigdy nie kupił

  A teraz leć na procesję pomodlić się o rozum
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest?... Autor: ~Janeo [89.67.147.*]
  Dnia 2016-05-26 o godz. 14:02 ~antywariat napisał(a):
  > Jak się dowiesz, że wydobywa to się rozpłaczesz jaki głupi byłeś

  Przypominam, ze Petrolinwest (zarzad) odpowiadalby karnie za ukrycie tego faktu
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest?... Autor: ~antywariat [79.186.53.*]
  owszem Janeo

  Co za problem nic nie ukrywać i oficialnie poinformować o rozpoczęciu wydobycia w piątek wieczorem

  Jak się widzisz jako kupiec akcji w poniedziałek?

  Ten jeden dzień, czy może i dwa dni spóźnienia mogą być kluczowe dla całej inwestycji w te akcję

  Zresztą nie muszą mówić o wydobyciu, wystarczy, że wspomną inwestora co się zaangażował

 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest?... Autor: ~Janeo [89.67.147.*]
  Przepraszam, ale coś z tobą..., hmmm
  Wydobycie = sprzedaż =faktury z datami
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest?... Autor: ~nikt [94.254.178.*]
  Dnia 2016-05-26 o godz. 14:31 ~Janeo napisał(a):
  > Dnia 2016-05-26 o godz. 14:02 ~antywariat napisał(a):
  > > Jak się dowiesz, że wydobywa to się rozpłaczesz jaki głupi byłeś
  >
  > Przypominam, ze Petrolinwest (zarzad) odpowiadalby karnie za ukrycie tego faktu

  janeo zapytam cię po raz ostatni - za co żyje zarząd i rada nadzorcza? - przeloty, biura, opróbowanie, głowice, materiał, wiertnie, pensje? - resztę sobie dośpiewaj

  ps - a jaki jest teraz twój nick? - smerf czy jony...?? - pisz śmiało bo mdleję z ciekawości
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~oil [109.201.152.*]
  co się tak irytujesz człowieku,
  wsiadaj na pokład bo statek odlatuje zaraz
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~Olinek [89.70.98.*]
  Potencjal spekulacji sie skonczyl. Albo ktos ma te akcjie albo nie. Nic tu wiecej nie ma do zrobienia. Leszcza mozna ukoic juz tylko fundamentami. Takie moje zdanie.
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~aa [87.206.142.*]
  strach niemieć akcji jedna wiadomość i już nikt nie kupi notowanie będą wstrzymane , a na ile otworzy się? kwestia czasu
  nikt nie wie kiedy
 • Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL... Autor: ~fan [176.31.117.*]
  Cienki jesteś przed tobą byli lepsi w trollowaniu.
  Zarząd PETROLINVEST S.A. (dalej "Spółka") podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22 września 2007 roku otrzymał informację, że podczas opróbowania odwiertu G-4D, wykonanego przez spółkę EmbaJugNieft na terenie koncesji Żubantam, z horyzontu o miąższości 5 metrów, uzyskano pierwszy przypływ ropy naftowej. Szacunkowa, zarejestrowana wydajność tego horyzontu wynosi 40 bbl / dobę.

  Powyższy rezultat, oprócz fizycznego wydobycia pierwszych ilości ropy naftowej ze złoża Żubantam na powierzchnię, oznacza również potwierdzenie wyników interpretacji pomiarów geofizycznych wykonywanych w odwiercie G-4D po zakończeniu prac wiertniczych, a wskazujących na obecność ropy naftowej w kolejnych trzech horyzontach.

  Na okres najbliższych dwóch tygodni w odwiercie G-4D zaplanowane są opróbowania kolejnych horyzontów, o łącznej miąższości 29 metrów, które w wyniku interpretacji pomiarów geofizycznych zostały określone jako roponośne.

  Po zakończeniu opróbowania wszystkich horyzontów, EmbaJugNieft planuje rozpoczęcie testów produkcyjnych, które będą trwały około 1 miesiąca.

  Spółka przekaże do publicznej wiadomości w formie raportu bieżącego końcowe rezultaty opróbowania wszystkich horyzontów w odwiercie G-4D.
  Paweł Gricuk - Prezes Zarządu
  Marcin Balicki - Członek Zarządu

  PETROLINV (OIL): Informacja poufna - uzyskanie wyników opróbowania odwiertu G-4D (raport nr 32/2007)
  04.12.2007 09:22

  Raport bieżący nr 32/2007
  Podstawa prawna:

  Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne 

  W nawiązaniu do raportu bieżącego numer 29/2007 Zarząd Petrolinvest S.A. (dalej "Spółka") podaje do publicznej wiadomości, że spółka EmbaJugNieft otrzymała od wykonawcy opróbowania odwiertu G-4D na złożu ropy naftowej Żubantam wyniki w postaci odpowiednich raportów. Z analizy przedstawionych danych wynika, że w odwiercie potwierdzono przypływy ropy naftowej z 4 horyzontów złożowych, notując w trzech spośród nich następujące wydajności:

  - 31,5 bbl/dzień przy wykładniku wodnym 50%,

  - 88 bbl/dzień przy wykładniku wodnym 35%,

  - 69 bbl/dzień przy wykładniku wodnym 10%.

  PETROLINV (OIL): 250 baryłek dziennie z każdego odwiertu
  24.09.2007 15:28
  Petrolinvest ocenia, że z każdego z pięciu wykonywanych obecnie na terenie złoża Żubantam odwiertów może wydobyć 200-250 baryłek ropy dziennie. Trwają prace badawcze i wiertnicze na dwóch pozostałych koncesjach w Kazachstanie, Dautskoje i OTG. W sobotę została wydobyta ropa z pierwszego odwiertu w Żubantam.

  "Z każdego z realizowanych tam odwiertów możemy wydobywać 200-250 baryłek ropy dziennie" - powiedział na konferencji prasowej Stefan Geroń, dyrektor generalny Emba Yug Neft, spółki zależnej Petrolinvestu.

  Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia eksploatacji złóż jest sporządzenie dokumentacji złoża, co możliwe będzie po opróbowaniu i przeprowadzeniu testów produkcyjnych. 

  Geroń poinformował, że w przyszłości możliwe jest wywiercenie kilkudziesięciu takich otworów na złożu.

  "Wszystko zależy od tego, jak szybko będziemy chcieli wyczerpać te otwory, czy w 10 lat, czy może w 20 lat" - powiedział.

  Prezes Paweł Gricuk liczy, że zysk netto na jednej baryłce może wynieść 30 proc. ceny baryłki.

  "Zakładając, że baryłkę sprzedamy za 35 USD może to być około 11 USD" - powiedział.

  Dodał, że ropa będzie sprzedawana w Kazachstanie, w Rosji i w Chinach. Petrolinvest nie planuje sprzedawać jej do Polski czy Europy Zachodniej.

  Program inwestycyjny Petrolinvestu, obejmujący poszukiwanie i wydobycie ropy w Kazachstanie i w Rosji w przyszłym roku, opiewa na 200 mln USD.

  W tym roku jego wartość wyniesie w sumie około 150 mln USD.

  "Do tej pory w tym roku spółka zainwestowała 85 mln USD, przy czym 32 mln USD pochłonęły inwestycje w poszukiwanie ropy na złożu Żubantam, z którego w sobotę wydobyto pierwszą partię ropy" - powiedział Gricuk.

  Prezes ocenia, że jeszcze w tym roku możliwa jest kolejna emisja akcji Petrolinvestu, która pomoże spółce sfinansować przyszłoroczny program inwestycyjny. Nie chciał podać jednak szczegółów dotyczących terminu czy wartości emisji.

  "Dopóki nie będzie stabilnych przepływów pieniężnych i udokumentowanych dużych złóż, kurs będzie się wahał. To natura młodej wydobywczej spółki. Ale to inwestycja długotrwała" - powiedział prezes, pytany o obecną wycenę akcji spółki na giełdzie.

  "Moim celem jest, by za kilka lat firma była warta kilka miliardów dolarów" - dodał.
 • Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL... Autor: ~fan [176.31.117.*]
  http://chrisfugiel.pl/articles/0/41

  Jan 27, 2008
  To już prawie 10 lat wierceń na kazachstańskich stepach....
  Autor: Krzysztof A. Fugiellink Wiadomości Naftowe i gazownicze" Nr. 1/2008 Krzysztof A. Fugiel Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp z o.o. "To już prawie 10 lat wierceń na kazachstańskich stepach...." Jakoś trudno było mi się zabrać do pisania tego artykułu, w listopadzie 2007 roku wróciłem z urządzenia National 1625 – 3, gdzie przez prawie miesiąc prowadziłem szkolenia załogi kazachskiej w systemie "STOP" firmy DuPont, a dopiero w styczniu 2008 napisałem ten artykuł. Pierwszy mój artykuł o pracy krakowskich "nafciarzy" w Kazachstanie-" O Ropie Naftowej i Tulipanach na Kazachstańskim Stepie". powstał w 2001 roku w przeciągu trzech, może czterech godzin, odbyło się to w pierwszym biurze PNIG Kraków w Aktau. Wróciłem wtedy z pola naftowego Majbulak, gdzie na wiertni "Szymkientskoj Kompanii" pracowałem jako "Inzynier do otboru Kerna". Byłem nasycony widokami wczesno wiosennego stepu, dobrze dotleniony i chyba dzięki temu tak szybko udało mi się napisać całkiem przyzwoity artykuł. Można go przeczytać w Internecie w następującym miejscu. W Biurze w Aktau, po Krzysztofie Adamczaku, rządził wówczas, znany z mocnego charakteru, Bogdan Miciuła, ponieważ nie chciałem mu przeszkadzać, przeszedłem do sąsiedniego pokoju i na komputerze nieobecnej księgowej, stukałem jak szalony mój artykuł. Od czasu do czasu, do pokoju, wpadał Bogdan i wykrzykiwał " A co za bzdury tam piszesz?" Spokojnie odpowiadałem, że artykuł o naszej pracy w Kazachstanie. Coś burczał pod nosem i wychodził, do dziś nie wiem czy przeczytał go w czasopiśmie "Gigawat Energia" kiedykolwiek, potem. Dzisiaj Bogdana Miciuły już nie ma w krakowskiej załodze "nafciarzy", odszedł i pracuje w biurze Petrol Inwestu w Alma Ata. Szkoda, bo Bogdan, pracując w Kazachstanie przez ponad dziesięć lat, doskonale się zaaklimatyzował w tym środowisku. W Kizylordzie pierwsi krakowscy "nafciarze" pojawili się w 1999 roku. Wśród nich był Wojtek Kowal, którego też już nie ma w załodze krakowskiej. Pierwsze w rejon Kizylordy przyjechało na pole naftowe Kumkol Munai, urządzenie wiertnicze Kremco K 900, zarządzane przez kierowników wiertni; Krzysztofa Mazurkiewicza i Jacka Stepka. Pracowaliśmy wtedy dla kanadyjskiej kompanii naftowej "Hurricane". Teraz "Hurricane’a" już nie ma, wykupili go chińczycy, wyprzedzając ONGC z Indii. Chiny wprowadzają zresztą teraz coraz więcej chińskich firm wiertniczych. Jednak patrząc ogólnie, to w Kazachstanie aktywność naftowa naszej firmy bardzo wzrosła, w roku 2007 pracowało tam 11 urządzeń. Wymieńmy je oraz kompanie naftowe dla których pracowały: link W Kazachstanie jest jeszcze jedno urządzenie wiertnicze Cardwell KM 200 C należące do Zakładu Robót Górniczych w Krośnie, pracuje ono na polu naftowym Makat dla firmy Karakum Drilling. Chciałbym jednak zatrzymać się - przy największym z nich Nationalu 1625 – 3, największym urządzeniu jakie posiada PNiG Kraków. link Spotkanie przed rozpoczęciem wiercenia otworu SG-2 To właśnie ono w październiku 2007 roku rozpoczęło pracę na otworze SG – 2, na polu Żubantam-Żusałysaj, dla kazachskiej kompanii naftowej EmbaJugNieft, której 50% akcji posiada Petrolinvest. link Rozpoczęcie wiercenia otworu SG – 2 od prawej; Stefan Geroń, Krzysztof Mazurkiewicz, Oleg Sołowiow Też w październiku 2007 pole naftowe Żubantam-Żusałysaj odwiedził właściciel Petrolinvestu – Ryszard Krauze. Zapoznał się on z możliwościami technicznymi urządzenia National 1625 jak i warunkami pracy załogi. link Ryszard Krauze i Stefan Geroń link Pamiątkowe zdjęcie przed Osiedlem Mieszkalnym Urządzenie National 1625 – 3 zbudowane było dla francuskiej kompanii naftowej TOTAL i w swoim czasie było największym lądowym urządzeniem wiertniczym w Europie. Potem pracowało ono w Kazachstanie, następnie przetransportowane zostało do Argentyny w Ameryce Południowej, by wrócić poprzez rosyjską Syberię znów na kazachskie stepy. link Widok ogólny urządzenia wiertniczego National 1625 - 3 Warto bliżej przyglądnąć się temu urządzeniu wiertniczemu. Oto jego dane techniczne: linklinklink Pomimo tego, że urządzenie N 1625 – 3 zostało zbudowane w latach 90-tych zeszłego wieku, jest na nim zastosowanych szereg nowoczesnych rozwiązań, które chciałbym omówić: 1. Varco / BJ - Top Drive , CCTV na mostku pomocnika wieżowego Na urządzeniu National 1625 – 3 zamontowany jest Top Drive produkcji Varco / BJ, typ TDS-4S o napędzie elektrycznym. Na urządzeniach PNiG Kraków jest to już czwarty Top Drive, ale pierwszy o napędzie elektrycznym. Urządzenie to umożliwia sprawne i bezpieczne wykonywanie otworów pionowych, kierunkowych jak i poziomych. Ułatwia także pracę wiertacza i daje mu więcej możliwości w przypadku komplikacji bądź awarii wiertniczych. W związku z koniecznością dokładnego wglądu w proces skręcania elementów zestawu przewodu wiertniczego jak i pracę pomocnika wieżowego, na jego mostku zainstalowano kamerę telewizji przemysłowej (CCTV), a monitor umieszczono przy stanowisku wiertacza. ( patrz zdjęcia poniżej ) link Varco BJ / TDS-4S / Elektryczny / 590 Ton link CCTV na mostku pomocnika wieżowego 2. Iron Roughneck Od wielu, wielu lat konstruktorzy starają się ułatwić i stworzyć bezpieczniejsze warunki dla pracy pomocników otworowych w szybie wiertniczym. W ostatnich latach firma "SHELL" bardzo mocno popiera projekty urządzeń mechanicznych , które całkowicie wyeliminują obecność pomocników otworowych w pobliżu skręcanych, bądź rozkręcanych elementów zestawu wiertniczego. Podobne zadanie spełnia "IRON ROUGNECK". Jest to urządzenie umożliwiające skręcanie i rozkręcanie z kontrolowanym momentem "pasów" przewodu wiertniczego, bez użycia kluczy maszynowych. Praca załogi wiertniczej staje się dużo łatwiejsza i bezpieczniejsza. Zobacz zdjęcie. link Skręcanie przewodu wiertniczego 5" przy pomocy Iron Roughneck’a link Skręcanie przewodu wiertniczego 5" przy pomocy Iron Roughneck’a 3. Powietrzny System Kaskadowy Praca załogi wiertniczej w atmosferze szkodliwej, zawierającej gazy toksyczne ( np.: H2S ) będzie ułatwiona jest dzięki zastosowaniu Powietrznego Systemu Kaskadowego. Tradycyjnie załoga wiertnicza, bądź Ratownicy, wykonywali prace w atmosferze szkodliwej używając Indywidualnych Aparatów Powietrznych ( Self Contained Breathing Aparatus – SCBA ), w których zapas powietrza wystarczał na około 60 minut oddychania. Powodowało to ograniczenie czasu pracy do około 30 minut, gdyż wprowadzenie i wyprowadzenie załogi zajmowało około 20 minut, plus 10 minut rezerwy. Powietrzny System Kaskadowy – który obecnie jest modyfikowany w Polsce, umożliwi ciągłą pracę członków załogi w warunkach atmosfery szkodliwej. Oto jego specyfikacja; linklink 4. Samojezdny Podnośnik kubełkowy Prowadzenie prac na wysokości w trakcie montażu urządzenia wiertniczego, montażu głowic przeciwerupcyjnych, montażu hal, wymaga zabezpieczenia prac wykonywanych na wysokości. Dlatego też stosuje się specjalne windy do podnoszenia ludzi ( Manrider ), rusztowania, a najnowszym i najbezpieczniejszym sprzętem jest Podnośnik Kubełkowy. Pracę tego podnośnika można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Sterowanie ruchem podnośnika odbywa się z pulpitu zamontowanego w kuble. link Samojezdny Podnośnik Kubełkowy podczas przejazdu link Samojezdny Podnośnik Kubełkowy podczas pracy 5. Dźwig do załadunku materiałów płuczkowych, big bags. Odeszło w przeszłość ręczne ładowanie do lejów hydraulicznych dużych ilości worków z materiałami płuczkowymi, a zwłaszcza z barytem. Pamiętam jak podczas pracy w latach 80-tych XX wieku, pracując jako inżynier płuczkowy w firmie "Saipem" w Iraku, własnoręcznie wrzucałem do lejów hydraulicznych worki z odczynnikami chemicznymi. W czasie erupcji cała załoga wraz z włoskim kierownikiem wiertni pracowała ciężko przenosząc i ładując dziesiątki ton barytu. Obecnie do transportu barytu używa się "Big Bags" o ciężarze 1 tony. "Big Bagi" są rozładowywane przy pomocy sterowanego przez pomocnika wieżowego małego dźwigu hydraulicznego. Cement jest również dostarczany w jednotonowych "Big Bagach" i załadowany do Silosów Cementowych, pneumatycznie. Ciężka fizyczna praca załogi wiertniczej jak i członków ekip serwisowych została praktycznie wyeliminowana. link Hydrauliczny Dźwig link Załadunek cementu przy pomocy Big Bags ( 1 tona ) link Pomocnik wieżowy dodawaniu odczynników chemicznych 6. Osiedle Mieszkaniowe typu polarnego Podczas pracy w pewnych rejonach Kazachstanu w zimie temperatura spada nawet do – 40 stopni Celsjusza, dochodzą do tego bardzo silne wiatry zwane "buranami", to wszystko powoduje, że załodze dobrze służą Osiedla Mieszkalne typu Polarnego. W poniższej Tabeli przedstawione zostały jego podstawowe cechy. Nasze załogi użytkowały już tego typu Osiedle Mieszkalne podczas pracy na Sachalinie w latach 1997 – 1998. Pamiętaj ściągnąć buty robocze w śluzie wejściowej, dalej chodzi się już tylko w pantoflach. Mieszkając w takim osiedlu, trzeba zapomnieć o "barakach" z dykty i "wygódce" gdzieś w polach. linklink Osiedle Mieszkalne typu polarnego link Autor artykułu wraz z kazachskimi pracownikami serwisów naftowych. W końcu trzeba było pożegnać się z załogą urządzenia National 1625 - 3 i wrócić do kraju. Aż nie chce się wierzyć patrząc na to zdjęcie, że obecnie na polu naftowym Żubantam - Żusałysaj temperatura w nocy spada do minus 28 stopni Celsjusza ! Można by jeszcze wiele pisać o tym urządzeniu, ale podobno jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów, dlatego zapraszam na "Forum Krzysztofa A. Fugla" ,
 • Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL... Autor: ~Janeo [89.67.147.*]
  No. cholerny naganiacz się naprawdę teraz napracował :-)
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL Autor: ~oil [146.185.24.*]
  opisał czyste fakty i potencjał,
  resztę dopowiedzcie sobie sami
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL Autor: ~asd [188.146.142.*]
  Strona petrolka nie chce chodzić
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL Autor: ~oszukany [83.10.213.*]
  Pewno jest w przebudowie !

 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [94.254.178.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~antywariat [79.186.53.*]
  Janeo

  teraz jeszcze ostatnie pytanie do ciebie na tym forum

  dlaczego uczestnika forum o niku  fan nazwałeś cholerny naganiacz?

 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~Janeo [89.67.147.*]
  Bo powklejał, ze sporym nakładem pracy i pieczołowicie - za przeproszeniem pierdoły sprzed 8 lat które nikogo poważnego nie interesują. Cała ta historia naprawdę nie śmieszna ani nie budująca...
  Czas czas passe compose, mam nadzieję.
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~Prześmiewca [82.44.24.*]
  Dnia 2016-05-26 o godz. 15:49 ~fan napisał(a):
  > http://chrisfugiel.pl/articles/0/41
  >

  Widziałeś datę leszczyku? :))
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~ziom [178.33.55.*]
  tyle lat pompują ropę
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~500900 [37.248.159.*]
  Ta! chyba jak im młotek spadnie na palec od stopy i podejdze ropą to na pewno ją będą mieli.
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~Ccc [94.254.131.*]
  A moze te lata byly po to zeby walic emisje za emisja dolujac kurs, potem skupowac akcje po groszach a ropa w tym vzasie byla czesciowo wydobywana. Wtedy to bylby eal 1000 lecia.
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~iryd [78.11.217.*]
  ...........science fiction w ''wątpliwym'' wydaniu to mało powiedziane ?
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~andrzej-mati1 [94.254.130.*]
  Oj wkrótce możecie się mocno zdziwić. Wiecie za co dostali zyski ostatnio? Wiecie czy tylko narzekacie.
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~lolek [5.172.237.*]
  Dnia 2017-01-29 o godz. 14:02 ~Ccc napisał(a):
  > A moze te lata byly po to zeby walic emisje za emisja dolujac kurs, potem skupowac akcje po groszach a ropa w tym vzasie byla czesciowo wydobywana. Wtedy to bylby eal 1000 lecia.

  To jest deal lub wał 1000 lecia, jeśli miałeś to był wał a jeśli masz to jest deal 1000 lecia PRL

 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~andrzej-mati1 [94.254.130.*]
  Na razie stawiam na160 zł. Ale w razie czego podniesie do góry.

  Na 11 Bitt liczyłem na 100 zł w krótkim terminie. Doszło "tylko" do 78 zł w kiklku tygodniach więc oddałem po 72-74 zł a potem za kilkadziesiąt procent bawiłem się jeszcze na krótko. Ale wyszło z pierwszym prawie 800%. Na JSW miałem dwa TP 50 i 75. przedałem po 50 a doszło do mojego drugiego TP 75 a potem ponad 80 zł.
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [188.146.86.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? Autor: ~Lis [188.146.86.*]
  Napisz jeszcze ze hetan miałeś po 20 gr a opyliles po 4 zł
 • Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL... Autor: ~buchalski [212.160.114.*]
  buha
 • Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL... Autor: ~zesrałem_się [5.172.239.*]
  Jest ta ropa już?
 • Re: Ile baryłek ropy dziennie wydobywa Petrolinvest? W końcu ticker OIL. Autor: ~Rudy [37.248.200.*]
  Już się skończyła idź spać
 • Prawie 200 % wzrostu od pojawienie sie tego belkotu leszcza :) Autor: ~Inwestorxxx [83.26.130.*]
  Teraz widzicie kto posluchal tego leszcza i sprzedal dzis pluje sobie w brode na maxa widzac kurs i ile mogl wzrosnac rachunek tych ktorzy sprzedali przez naganiacza na sprzedaz akcji :) kto zostal zyskal 200 % od napisania tego leszcza postu :)
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.