• PROŚBA do Marin0 Autor: ~flo [66.85.139.*]
    zerknij na GLG czy warto twoim zdaniem zainwestowac wiesza kwotę BO TY MASZ NOSA DO INTERESÓW!
  • Re: PROŚBA do Marin0 Autor: ~martin0 [46.112.139.*]
    Witaj-w spółki groszowe przy tak dużym wolumenie po stronie K-S TRUDNO O KORZYSTNĄ SPRZEDAŻ.Obserwować należy Marsoft-tutaj papier był rozgrywany na poziomie 35-40 groszy.Do ogłoszenia raportu za 1 kwartał pozostało jeszcze czasu-trwa więc zbieranie akcji w jak korzystniejszej cenie-jedni sprzedają by zainwestować może w inny walor,który przyniesie zysk w tygodniu,inni czekają .Ja należę do tej drugiej grupy akcjonariuszy.Podobnie zrobiłem na Softblue !
    Witaj-w spółki groszowe przy tak dużym wolumenie po stronie K-S TRUDNO O KORZYSTNĄ SPRZEDAŻ.Obserwować należy Marsoft-tutaj papier był rozgrywany na poziomie 35-40 groszy.Do ogłoszenia raportu za 1 kwartał pozostało jeszcze czasu-trwa więc zbieranie akcji w jak korzystniejszej cenie-jedni sprzedają by zainwestować może w inny walor,który przyniesie zysk w tygodniu,inni czekają .Ja należę do tej drugiej grupy akcjonariuszy.Podobnie zrobiłem na Softblue !
    Decyzja o zaangażowaniu się w ten walor należy jednak do Ciebie-to Twój kapitał.
[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.