• akcjonariusze serenity wzór pisma do ministerstwa Autor: ~bartek [188.146.64.*]
    Ja bym napisał tak.

Jako akcjonariusz firmy Serenity S.A . mieszczącej się pod adresem : Gdańsk 80-755 ul. Szafarnia 10 proszę o przeprowadzenie kontroli  toczącego się od lat procesu przeciwko jej prezesowi Panu Piotrowi Adamowi Nalepie. Sprawa nr  VI DS 43/14.
    Wg stanu raportu  na  dzień 31.12.2011 roku opublikowanego przez prezesa spółki w spółce były kapitały własne  wysokości 19.835 ml zł, które zniknęły ze  szkodą dla  akcjonariuszy.
    Można odnieść wrażenie, że tocząca się sprawa oraz sprawy zakończone były umyślnie przeciągane i proceduralnie rozmydlane.
    Spółka nie ogłosiła upadłości, natomiast straciła status spółki publicznej i została wycofana z obrotu giełdowego na NewConnect. W ten sposób KNF ukarał akcjonariuszy ale nie władze spółki, które  poprzez umyślne działania wprowadzały w błąd akcjonariuszy, przekazując fałszywe komunikaty co   do kondycji finansowej spółki,  manipulując  danymi oraz podając nieprawdziwe informacje mające wprowadzać w błąd osoby kupujące akcje zarówno z rynku wtórnego jak i poprzez umowy cywilne kupna sprzedaży.
    Proszę o przyjrzenie się całokształtowi wydarzeń dziejących się wokół tej spółki od 2011 roku.
  • Re: akcjonariusze serenity wzór pisma do ministerstwa Autor: ~akcjonariusz [79.185.251.*]
    Dzwoniłem pod nr telefonu podany na stronie ,http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/583-30-06-176/kod-pocztowy/80-041/, zgłosiło się centrum rehabilitacyjne , Pani dziwnie zareagowała gdy wypowiedziałem nazwę serenity . Potwierdziła ,że właścicielem jest Pan Nalepa Piotr. Nadal działają za nasze pieniądze:(
  • Re: akcjonariusze serenity wzór pisma do ministerstwa Autor: ~stratny [84.35.129.*]
    wysłałem wzór odezwe sie jak cos odeślą
  • Re: akcjonariusze serenity wzór pisma do ministerstwa Autor: ~Buffet [52.56.124.*]
    I co z tą sprawą nic się nie dzieje? Akcje bedziemy miec do końca świata
[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.