• wstret Autor: ~Kijafa [83.1.131.*]
    Dzwonilem pod nr. tel dostepne w sieci. Jedene nie sa odbierane , na innym odbiera kobieta i mowi : ze oni przejeli biznes po mewie i nie chca miec z nimi nic wspolnego. Pytam o prezesow , to mowi , ze oni nie rozmawiaja o spr, akcji i gieldy. Nie chce podac do nich tel. Zbywa niegrzecznie i widac , ze dzwoniacych w spr. akcji i spolki ma juz dosc. Gdy spytalem co z moja kasa, ze zostalem oszukany , to odpowiada NIE PAN JEDEN
  • Re: wstret Autor: ~bre [93.174.31.*]
    jeśli nie masz akcji, przestań naganiać.
    jeśli masz to przestań marudzić jak dziecko. Po pierwsze można było się tu nie pakować (ja jestem, kosztuje mnie to trochę nerwów, ale nie marudzę). Po drugie - nie ma wniosku o upadłość, jak niektórzy wieścili, jest scalenie akcji, jest zmiana nazwy. nie po to ktoś to robił, żeby zwijać interes. Jedyną zagadką jest, kiedy wszystko się wyjaśni, i po ile będą latać akcje jak puszczą kurs. Nic się nie przyśpieszy, trzeba czekać....
  • Re: wstret Autor: ~fre [83.1.131.*]
    Ja rozmawialem z ta sama ( chyba) kobieta. Ma cisnienie. Ktos jej musi nie lubiec , jak ja tam dal. Niewdzieczna robota. Mewa odfrunela , jest polmetal to bedzie wal . Ekipa prowadzace to specjalisci od walkow. Cos sie przytuli na starcie i w nogi. Ten bre to z nimi na patencie obronca i adorator
  • Re: wstret Autor: ~bre [93.174.31.*]
    jak chcesz to uważaj, że ja wszystkim steruje na tej spółce. ma to w d... natomiast panikowanie, sianie paniki i kształtowanie opinii swojej/innych na podstawie wypowiedzi kobiety, która była szeregowym pracownikiem mewy bez informacji o tym, co dzieje się na górze jest dziecinne. Skontaktujcie się lepiej z prezesem, członkiem zarządu, albo kimś z rady...
    znając życie, to jesteście naganiaczami na spadki. siedzę na tej spółce 2 lata i nie pamiętam, żebyście przez ten cały okres wypowiadali się, a było znacznie gorzej - zawieszenie notowań na 5 miesięcy, zero informacji, możliwośc wyrzucenia z parkietu. Jak się zaczęły ruchy w kierunku, żeby wrócić do notowań, to dopiero odezwały się głosy naganiaczy... mam nadzieję, ze jak wrócą notowania to od razu wyrzucicie PKC dla swojego zdrowia psychicznego.
[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.