• Dziwna ta spółka...ale in+ Autor: ~D24 [31.178.118.*]
    To znaczy. Już drugi raport pozytywny a tu nie drgnie i nic. Czemu ? Piszą w raportach jeszcze, że będzie dwucyfrowy wzrost z Q/Q i dalej połączenie z Polfinance i wejście w inne segmenty + stworzenie silnej grupy kapitałowej. No dobra. Mają pomysł mają dobry PR. Prognozy specjalnie zaniżanie od początku, by je podwyższać przemyślana strategia. No i jeszcze te akcje, które niby inwestorzy mają objąć, ale nie przy tak niskim kursie, bo nikomu się to nie opłaci. TU od tego poziomu oni mogą zarobić na kursie xx ile podniosą. Z wielu plusów wyłania się jeden minus, brak dużego popytu. Ktoś tu wie, że wystarczy lekko zakręcić kursem i pójdzie jak rakieta, która już wielokrotnie miała odpalić. Wg mnie kwestia czasu. Może jutro może za tydzień, ale warto czekać. Paradoksalnie co się może stać ? Spadnie na 1 ? Nie. Scalenie ? Nie. Stracić ? Hmm. Z czego ? Wiem, są tysiące teorii na wychodzenie i inne. Ale spośród całego barachła na NC ta spółka wydaje się być pozytywna. DO 10 groszy może dojść spokojnie jak się skapitalizuje z PF. Pozdr.
  • Re: Dziwna ta spółka...ale in+ Autor: ~franek [94.254.133.*]
    nikt obcy nie wie o co chodzi w tej firmie?
  • Re: Dziwna ta spółka...ale in+ Autor: ~Janek74 [185.18.140.*]
    Potrzebne jest pospolite ruszenie i wiara w to,że te akcje powinny być w przedziale 0.10-0.15 !!!! Wystarczy pobudzić popyt ,deklaracja np 100 zł na zakup akcji przez 100000 osób (tylu nas się znajdzie ) .Kto jest za ? ruszamy ?
  • Re: Dziwna ta spółka...ale in+ Autor: ~franek [94.254.133.*]
    no to zacząłem
  • Re: Dziwna ta spółka...ale in+ Autor: ~gruby_inwestor [141.138.62.*]
    Ja zbieram po groszu. Czy ktoś chętny mi sprzeda bo nie widzę podaży
  • Re: Dziwna ta spółka...ale in+ Autor: ~moses [193.239.57.*]
    cierpliwość czasami popłaca
[x]
DRFINANCE -2,30% 1,06 2022-09-26 13:03:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać