• Analiza Autor: ~Exa-Zyczliwy [79.97.58.*]
  • Re: Analiza Autor: ~Lolo [81.190.64.*]
    Analiza jest z kwietnia a mamy lipiec ...

W drugim kwartale 2015 roku łączna liczba wyświetleń reklam w aplikacjach EXAMOBILE S.A. przekroczyła 74,2 mln. W porównywalnym okresie 2014 roku liczba wyświetlonych reklam w produktach Spółki osiągnęła poziom 72,7 mln."

Z wyświetlania reklam EXA ma przychody więc skoro jedno nie rośnie dynamicznie to i drugie ma małe szanse na duży wzrost.
    A dodając spore koszty związane z nową grą zysk też nie będzie imponował raczej w II kw.

Czekamy na grę.
  • Re: Analiza Autor: ~cierpliwy [37.248.255.*]
    do życzliwego , nie naganiaj na wzrost , to że się zawiesiłeś na tym papierze to wszyscy wiedzą / cierpliwość bardzo wskazana / pozdrawiam......
  • Re: Analiza Autor: ~Exa_Zyczliwy [79.97.58.*]
    Ja sie jeszcze nie powiesilem, ale mam zamiar to zrobic. W wiekszosci zarabiam na powieszonych firmach takich jak CLOUD, PILAB, itp, nie wspomne o mojej najbardziej udanej inwestycji, gdzie sobie wisze od pol roku z okraglym milionem :-)

Zycze wszystkim takich 'powieszen'

Caly NC jest powieszony. Jak ktos sobie chce uprawiac DT to na GPW a i tam sa gnioty jakich malo.
  • Re: Analiza Autor: ~cynik [91.145.155.*]
    Dnia 2015-07-18 o godz. 19:14 ~Exa_Zyczliwy napisał(a):
    > Ja sie jeszcze nie powiesilem, ale mam zamiar to zrobic. W wiekszosci zarabiam na powieszonych firmach takich jak CLOUD, PILAB, itp, nie wspomne o mojej najbardziej udanej inwestycji, gdzie sobie wisze od pol roku z okraglym milionem :-)

Kolejny MILONER_DOBROCZYNCA :) :)

Jak tak dobrze CI idzie inwestowanie dlugoterminowe (gratulacje) to po co naganiasz, piszesz posta za postem, atakujesz kazdego kto ma watpliwosci ?

Siedz spokojnie i licz swoje MILIONY :)

(wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Analiza Autor: ~cynik [91.145.155.*]
    Dnia 2015-07-18 o godz. 19:32 ~Exa_Zyczliwy napisał(a):
    > Odezwal sie leszcz glodupiec, ktory tylko inwestuje wirualnie.
    >
    > Jak Ci sie spolka nie podoba to spier.... i tyle.

Wlasnie pokazales jaki poziom reprezentujesz . . . . .

EOF
    Napewno wyzszy niz Twoj !!! Do takich jak ty trzeba mowic po prostacku bo i tak nic nie zrozumieja.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 6,50 2021-09-24 09:41:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.