• Już prawie 1,5 mln akcji po 0,06 w 52 zleceniach Autor: ~Roletto [164.127.255.*]
    a gdzie ukryciaki? Dalej twierdzicie mędrcy GPW, że niedługo odpał na 0,09. Bo ja twierdzę , że niedługo to będzie kilka baniek PKcem jak drobnica sie zorientuje , że lepiej mieć coś nic nic.
  • Re: Już prawie 1,5 mln akcji po 0,06 w 52 zleceniach Autor: ~inwestor [94.254.198.*]
    spoko
    na swieta bedzie po 3 grosze a do lata każdy kupi za 1 grosz.
    Trup od dawna wiec na co tu naiwni liczą?
  • Re: Już prawie 1,5 mln akcji po 0,06 w 52 zleceniach Autor: ~gonzo [46.113.222.*]
    O tym odpale na 9gr to ja pisałem i to byl wpis ironiczny.
    Niejaki From, który twierdził że tutaj siedzi spółdzielnia czekająca na każdą tanią akcję, a który teraz już sie nawet nie odzywa, w lutym pisał że "czas na Mewę" i radzi obserwować papier, bo ewidentnie szykuje się w kosmos.
    Raz ten kosmos mial być na 15gr, a innym razem na 20gr, ale wiadomo - kosmos to kosmos.

From, i tak wiem że to czytasz. Zatem na ile teraz przewidujesz kosmos? będzie 1 zł? :D
    A kiedy? Zdążą przed zawieszeniem?
  • Re: Już prawie 1,5 mln akcji po 0,06 w 52 zleceniach Autor: ~bolek [31.61.136.*]
    ja jestem przekonany, że wcześniej czy później odpał nie będzie na 0,09 tylko co najmniej 0,50.
  • Re: Już prawie 1,5 mln akcji po 0,06 w 52 zleceniach Autor: ~gonzo [109.243.5.*]
    Haha a niby kto ci zrobi ten odpał? :D
    Katarczyk co trzyma kasę za obligi albo kasę za MSX i śmieje ci sie w twarz, gdy Zarząd kolejny raz przeklada termin wykupu?
    A może sam Zarząd zrobi ten odpał pod scalenie akcji? :D

Czlowieku, przejrzyj na oczy. Ta "grupa kapitałowa" jedzie na samych pożyczkach od majtasów, nic więcej nie robią. Nie zwolali ZWZ w lutym, nie scalili akcji przez rok czasu a ty liczysz na 50gr? Niby pod co? POD CO?

NA więcej niż 9 gr leszcz się nie połasi, a nikt gruby tu nie wejdzie gdy w spółce kasa tylko wirtualna, przekladana na świetego nigdy.

Kiedy kara KNF za złamanie obowiazku informacyjnego o przesunieciu terminu wykupu obligów?
    Wg regulaminu mieli na to 24h.
    Odpowiedz to może uwierzę w ten twój odpał, ale o 50 gr zapomnij.
    Nie zdążą do szóstego alertu.
  • Re: Już prawie 1,5 mln akcji po 0,06 w 52 zleceniach Autor: ~noio [94.254.144.*]
    cypryjczyk ogłosi upadłość na święta
    taki prezent
    i odpał murowany
    alleluja
[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.