• W tym tygodniu zmiana poziomu na 5 groszy.... Autor: ~abc [79.184.139.*]
    ostatnia szansa wysypania po 6 groszy, tutaj piach bedzie w perspektywie kilku miesiecy...
  • Re: W tym tygodniu zmiana poziomu na 5 groszy.... Autor: ~Marazzz [77.65.30.*]
    a jakieś realne przesłanki? jakieś info? jakiś raport? czy jest to tylko kolejny post (a ostatnio nagle ich się więcej pojawiło i tu i na innych portalach) o tym że będzie źle?
    tak wiem że KNF ukarała spółkę, czytałem komunikat - sprawa dotyczy okresu z przed paru lat wiec nie jest czymś zupełnie nowym...  i dobrze ze ukarała, choć nie takie kary na GPW widziałem.
    Może będzie 5 groszy może 3 a równie dobrze 15 czy 33... ja tego nie wiem

Czy teraz czas realizować stratę i dokupić po spadku, czy nie realizować, czy uciekać i ratować co się da... na giełdzie nie ma dobrych samarytanów dzielących się bezinteresownie poufnymi informacjami, żeby ktoś mógł zarobić - to ktoś musi stracić i to nie wirtualnie.

jak czytam posty ludzi którzy wiedzą, prorokują... no śmiech na sali
    może to tylko ja tak mam - ale jeśli bym miał pewność że spółka spadnie - to jeszcze dziś oddałbym PKC wszystko co mam by odkupić poniżej... albo odwrotnie gdybym miał pewność że spółka wzrośnie o choćby 10% to kredyt brokerski byłby wykorzystany na maksa... ale nie wiem... wiec nie piszę że wzrośnie czy spadnie bo to brzmi po prostu śmiesznie.

tacy prorocy piszący o spółkach źle, że bankrut, że wydmuszka itd..  - czasami odnoszą skutek - choćby to co działo się na MSX'ie w ostatnim półroczu czy nicogames a później po wybiciu są do przodu...

i żeby nie było - nie namawiam do trzymania tych papierów, ani tym bardziej do ich kupowania - masz wątpliwości - oddaj, zrealizuj stratę/zysk wyjdź ze spółki - ale decyzje podejmuj kierując się własną oceną, własna kalkulacją ryzyka
    a nie dlatego ze jakiś "samarytanin" napisał że będzie spadać... podał nawet kurs...

• Re: W tym tygodniu zmiana poziomu na 5 groszy....albo na..... Autor: ~ZdzichoZdzicho [31.175.57.*]
    Na tym forum siedzi nędzna drobnica nie mająca pojęcia o GPW. Zaryzykuję twierdzeniem, że ta drobnica to w 99,9 % dawcy kapitału. Reszta to naganiacze. Był tu kiedyś chyba z rok temu albo wiecej taki mega naganiacz "Hyby.. coś tam" bardzo fajnie naganiał na papier i w zasadzie było odbicie ponad 100% z 0,07 poszło chyba na 0,16 czy 0,17 zł. W każdym razie nie skreślałbym tak łatwo tej spółki bo tu scenariusz może być naprawdę ciekawy i zaskakujący dla wielu wymęczonych ;-)
[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.