• Ciekawostka ze strony Orzełka Autor: ~KinguS [46.21.214.*]
  ze strony orzelsa.com

  Pytanie:
  "Spółka od lat generuje straty i Pan chce oferować akcje dla obligatariuszy według parytetu 1000 akcji z 1 obligacje ?! Czyli chce Pan aby zgodzili się na redukcje swojego zobowiązania na dziś o 70% ! a jak Pan dalej będzie tak zarządzał to za rok o kolejne 30% - czyli nie dostaną nic a Orzeł S.A skończy tak jak Astor S.A tez przez Pana zarządzany - likwidacja. Czy też ma Pan inny realny plan ?"

  Odpowiedź:
  "Szanowny Panie, w ramach postępowania upadłościowego proponujemy obligatariuszom serii B zamianę obecnej serii na nową serię C również zabezpieczoną linią do recyklingu. Realizacja takiej koncepcji przy jednoczesnym umorzeniu części zobowiązań wobec innych niezabezpieczonych wierzycieli ma pozwolić spółce na dalsze obsługiwanie i rozłożone w czasie spłacanie swoich zobowiązań. Zamiana na akcje jest opcją która może być realizowana jedynie na życzenie obligatariuszy."
 • Re: Ciekawostka ze strony Orzełka Autor: zajcom [89.73.133.*]
  Szkoda, ze nie odpowiedzial na kilkanascie innych zadanych pytan, zwiazanych miedzy innymi z obnizeniem pensji, co bedzie gdy straca linie produkcyjna etc..
[x]
ORZLOPONY -1,50% 2,62 2022-01-18 16:43:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.