• Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~krakra [77.242.233.*]
  Ciekawe czy krasnalowi przybędą? Mają w ogóle po co? Może zrobią w luksusowym pojeździe konferencyjnym swoje drugie NWZA i znowu szopka będzie w midiach.
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~loona [37.30.244.*]
  pewnie przybędą i oprotestują i zaskarżą wszystkie uchwały. Tak byłoby logicznie. A jak by model buczkowski zabrał ze sobą modela tate to redelkiewicz by się zakochał i zdurniał, a wszystkie pracownice wisiałyby modelowi na szyjce. I koszewo opanowane. Dwa modele zamieszkałyby w pałacu, ściskaliby sobie rączki, dotykaliby się noskami i łapali za końcówki. Taka wiejska, koszewska sielanka by się zrobiła.....................a nie wiecznie ten mafioso, co nie chce do kraju przyjechać. I jego ludzie z przeszłością i bliznami na twarzach..................dawaj buczek, dawaj.
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~16 [89.231.4.*]
  Loona o co chodzi z tym ostatnim komunikatem komputronika?
  Walne w busie jest ważne?
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~loona [213.158.217.*]
  no buczek zapomniał dodać, że walne i uchwały z busa też są zaskarzone i jest wstrzymane ich wykonanie. Zrobili wałek z zarządcą. W normalnym kraju gdzie prawo działa prawidłowo i chroni prywatny biznes cała banda z busa miałaby zarzuty. W naszym bantustanie zamkna cię za kradzież chleba, ale kradzież majatku ze spółki we współdziałaniu z nadzorcą sądowym to normalka. Ale wracając, sądy rozstrzygną czy walne były prawidłowe i które walne............Komputron przegrałby sprawę na 28 baniek tak jak przegrało contanisimo na 6,5 bańki. Krasanal musiał się jakoś ratować, by w bilansie nie tworzyć rezerw. Wykorzystał sytuację, że prezes w ccenergy zwołuje i odwołuje walne( ch.... wie po co) i zrobił dila z zarządcą, podpisali ugodę i bilans kompa uratowany. Topór kata zawisł nad buczkiem. Ile bedzie wisieć zależy od ccenergy i ich obsługi prawnej. Z tego co widać nadal przegrywają z cwańszymi adwokatami z amiast iść za ciosem po wygranej z contanissimo wypili za dużo szampana i dostali kopa w jaja....i to z busa.......ŻENADA!!!!!!!
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~WTF [83.5.18.*]
  Loona Ty to jesteś w stanie rozkminić każdy knif. Bez ironi- szacun. Powiedz mi jak odbierasz ten żart z wezwaniem Anny i w trakcie zapisów sprzedaż paczki którą chciała uzupełnić. Ja tego nie ogarniam.
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~loona [46.205.226.*]
  też nie rozumiem. Ale może chodzi o dwie osoby. W RN ccenergy jest anna mercedes paszynska, a tu mowa o annie paszynskiej. Może "je som dwie"........
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~p-r-e-z-e-s [95.41.33.*]
  Dnia 2014-12-11 o godz. 19:02 ~loona napisał(a):
  > też nie rozumiem. Ale może chodzi o dwie osoby. W RN ccenergy jest anna
  > mercedes paszynska, a tu mowa o annie paszynskiej. Może "je som
  > dwie"........
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~p-r-e-z-e-s [95.41.33.*]
  Dnia 2014-12-11 o godz. 19:02 ~loona napisał(a):
  > też nie rozumiem. Ale może chodzi o dwie osoby. W RN ccenergy jest anna
  > mercedes paszynska, a tu mowa o annie paszynskiej. Może "je som
  > dwie"........

  Państwo Paszyńscy mają pięcioro dzieci-Daniel -Anna -Weronika -Anna Mercedes -oraz- Ferrari Stanley PASZYŃSCY ---Pozdrawiam
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~WTF [83.5.18.*]
  Ale Yazda! Druga Anna dostała taką samą "talię" żeby wywalić i zrobić wodę z muzgu ludzikom. Żeby wciągnąć lewą dziórką w wezwaniu większe paczuszki ze stołu. To FF będzie już może tylko 5%.
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~WTF [83.5.18.*]
  O Q.. nawet w KRS-ach jniektórych wynalazkw występują obie Anny. Loona jesteś prze .......
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~Obiektywny [83.21.78.*]
  Pozwolę sobie wyjaśnić Wam o co chodzi z dwoma Annami...

  Państwo Paszyńscy mają 3 dzieci (nie 5): Daniela, Annę Mercedes oraz Ferrari Stacey (dawniej Weronika).
  Natomiast "dodatkowa druga" Anna to Anna Paszyńska - matka Stanisława, a więc babcia w/w.

  Pozdrawiam
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~p-r-e-z-e-s [37.7.97.*]
  Obserwator--DFMP spółka główna w USA oraz ACGUISTIS ART------główny wodzirej -DANIEL PASZYŃSKI---------------------------Dalej--VAVELL INC-MENORA INVESTMENTS LLC-ARTS SAMARA FINE LLC--to spółki zależne----W tych spółkkach prezesami i wice prezesami są wymieniony już DANJEL ORAZ ANNA -ANNA MERCEDES-FERRARI STANLEY I WERONIKA--Mogę się zgodzić że ANNA jest babcią-ale wątpię POZDRAWIAM
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~WTF [83.5.20.*]
  Anna Paszyńska rocznik 1930- więc to pasuje raczej na matkę Stanisława. Jak by nie spojżeć to widać że papiór wisi na dziesiątkach słupów żeby ukryć realny FF.
 • Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA Autor: ~klawesyn [77.242.233.*]
  Czy to oznacza, że gdy krasny Wojtek przyjeżdża na walne nie ważne, czy w pałacu, czy w busie pod pałacem, to nie ma, a przynajmniej ma bardzo mało do gadania? Hahaha! Przyjeżdża się tylko burzyć i tupać, a to dobre!
[x]
CCENERGY 0,00% 0,35 2024-03-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.