• Re: Brokerzy Forex Autor: ~Radek [178.43.136.*]
    Pracuję z fxpro od prawie pół roku i w tym czasie mam tylko najlepsze wrażenia - wsparcie techniczne jest dostępne przez całą dobę, platforma działa jak w zegarku, zawsze wypłacają pieniądze szybko, nie ma ograniczeń dotyczących strategii lub Expert Advisors. Mam kilka dobrych pieniędzy.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: mestizo [122.173.29.*]
    I am using Coinexx. They are good if you want good order execution with low trading costs.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Kacper [178.43.136.*]
    Przez czas pracy z fxpro nie miałem żadnych poważnych problemów z brokerem. Wszystko działa dobrze, wypłaty przychodzą zgodnie z zasadami. Wsparcie techniczne jest również całkiem dobre. 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: sabineyamamoto [122.173.28.*]
    Turnkeyforex jest dobry, spready i prowizje są niskie.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: autotomy [196.245.161.*]
    Oprócz dobrej realizacji zleceń i niskich kosztów handlu, sprawdź również politykę wypłat brokera.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: proctor [196.245.161.*]
    Równie ważny jest dobry zespół obsługi klienta. Zawsze rozmawiaj z obsługą klienta, zanim dokonasz wyboru.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~ADAM [178.43.102.*]
    Zarejestrowałem się u nich kilka miesięcy temu. Na moją decyzję wpłynął fakt, że FxPro jest raczej starą i znaną firmą o dobrej reputacji, a ich warunki handlowe mi odpowiadają. Jak na razie tylko pozytywne wrażenia z serwisu. 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: flanerie [104.128.115.*]
    Twój broker musi być dobry w swoich platformach transakcyjnych i nie powinno być żadnych ograniczeń w dostosowywaniu twoich transakcji.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: lfshammuhaft [104.128.115.*]
    Handel jest trudny, dlatego potrzebujesz brokera, który ułatwi ci koszty, platformy i zawieranie transakcji. Potraktuj swoje badania poważnie, aby nie żałować dokonania złego wyboru.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Arek [84.17.55.*]
    Mój pierwszy broker, z nimi od 2015 roku. Miałem to szczęście, że od razu trafiłem do odpowiedniej firmy i nie kupiłem się na bonus na wejście od jakiejś kuchni. Jak widać, jeśli jeszcze nie wyjechałem, jestem zadowolony ze wszystkiego, zarówno z warunków, jak i z wykonania. 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Adam [83.29.189.*]
    Nadal jestem nowicjuszem na rynku Forex, inwestuję na koncie demo, ale jestem bardzo zadowolony z FxPro. 
    Dzięki ich materiałom do nauki i demo nauczyłem się wiele o inwestowaniu na rynku Forex. Naprawdę świetna strona z mnóstwem przydatnych informacji, wszystko jest proste i jasne. Myślę, że w najbliższej przyszłości przeniosę się na konto rzeczywiste.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl