• Re: Brokerzy Forex Autor: ~Kubik [89.79.125.*]
    Nie ma brokerów idealnych. Zobacz tu: https://forexclub.pl/brokerzy-forex-zestawienie/
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Kamil [178.43.228.*]
    FxPro
    Testuję od niedawna tego brokera i jestem mile zaskoczony, bo narazie nie zauważyłem żadnych wpadek z ich strony. Profesjonalna obsługa klienta i szybka realizacja zamówień. Wszystkie transakcje są szybkie i klarowne. Zapewniają również dobre oprogramowanie forex i analizy. Myślę że zostanę z nimi na dłużej, bo wyglądają rewelacyjnie.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: patricia51 [45.132.76.*]
    Istnieje dobry i sprawdzony sposób na spędzanie czasu z korzyścią i przyjemnością. Na przykład, gram w wiele gier online na https://gryonline2.pl/black-horse/ i dzięki temu mogę osiągnąć przyzwoity zysk. Najważniejsze jest pragnienie. 
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [45.132.76.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Yurek [178.43.94.*]
    Fxpro - najlepsi!
    Handluję tylko walutą. Ogólnie zadowolony. Minimalna wpłata to tylko 100 USD, choć zalecają 500 USD - Myślę, że jest to dość niski próg otwarcia konta w takich warunkach u znanego brokera. Do handlu w ciągu dnia jest wszystko, czego potrzebujesz - niskie spready, natychmiastowa realizacja. Wyjęcie karty bez prowizji.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Mirek [178.43.18.*]
    Fxpro z pewnością nie jest idealnym brokerem, ale w porównaniu do wszystkich innych na naszym rynku, jest bardzo poważną i całkiem przyzwoitą firmą. Przynajmniej nigdy nie słyszałem żywych negatywnych recenzji o przekrętach czy oszustwach tego brokera. Nie spotkałem się również z brakiem płatności. Sam pracuję z nimi od około roku, i uważam że jest to dobry wybór.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Klaudia [178.43.92.*]
    Ci którzy twierdzą że FxPro to zły broker, nie widzieli naprawdę złych brokerów. Zamówienia są realizowane bez poślizgów w ponad 20 punktach, spread jest mniejszy niż 2 pipsy. Wypłaty nie są przetwarzane przez tydzień. Jeśli chodzi o mnie, warunki, które zapewniają są dość konkurencyjne. Handel tutaj jest wygodny i naprawdę możesz zarobić. Jednocześnie minimalny depozyt nie jest wygórowany. Myślę że jest to porządny wybór dla doświadczonych graczy rynku Forex.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Wojtek [178.43.215.*]
    Handluję z Fxpro od 1 roku. Najbardziej podoba mi się ich warunki handlowe. Jest naprawdę dobry, zwłaszcza w porównaniu do innych brokerów z mojego doświadczenia. Spready są wąskie, a platforma świetna. Myślę, że firma będzie wygodna zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych handlowców.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Marek [178.43.72.*]
    Ten broker ma swoje wady i zalety, ale jak dla mnie, to ma znacznie więcej pozytywnych aspektów. Tak, na koncie z natychmiastową realizacją są oczywiście czasami rekwotowania , ale nie są krytyczne. Ogólnie oferują doskonałe spready, funkcjonalne platformy i przy wypłacie zysku mają porządek i trzymają się regulaminu. FxPro zdecydowanie nie jest najgorszą opcją,  mogę śmiało polecić!
  • Re: Brokerzy Forex Autor: miloszskorzynski [83.132.117.*]
    XM na pewno nie warto. Amerykańskie i ogólnie międzynarodowe brokerzy mają duże spready i pobierają prowizję za wszystko! Etoro pobiera opłatę za nieaktywne konto, XM za wypłatę i wpłatę poza godzinami pracy (według czasu amerykańskiego).

Są dobre polskie platformy. TMS też nie do końca polecam, ma swoje wady, plus 500 jest dobrym brokerem ale mają trochę niewygodną platformę transakcyjną bo nie jest oparta o Meta Tradera. Oprócz tego mam mały ekran laptopa i analiza wykresów jest na Plusie skomplikowana. Niedawno widziałem niby niezależny ranking platform Forex - tam inna polska platforma Handel Pro była na pierwszym miejscu.

Szczerze mówiąc, jest wygodniejsza od Plus 500 i ma niższe prowizje. Posiada mniej przydatnych informacji do handlu ale myślę że większość osób tu już wie gdzie trzeba sprawdzać wiadomości dotyczące rynku Forex. Sama platforma jest bardzo wygodna i dla początkujących posiada też podpowiedzi Autochartist dotyczące kupna lub sprzedaży dowolnego aktywa w dowolnych ramach czasowych.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~minge [89.64.38.*]
    ja działam w XTB -, kawał solidnego rozwiązania, tam macie wszystkie istotne warunki do
    tego, żeby coś z tego wyciągnąć, a ile wyciągniecie,to tylko zalezy od was. Forex, krypto to fajna sprawa na inwestowanie.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Zofia [178.43.0.*]
    Cokolwiek niektórzy mówią, uważam że fxpro jest odpowiednią firmą do handlu. Trudno nawet z lotu powiedzieć czego mi brakuje czasami, bo mają mega dużo pozytywnych cech. Oferują dużą liczbę typów kont i instrumentów. Wykonanie jest dość szybkie. Wpłaty / wypłaty są szybkie, no i dostępny jest szeroki wybór systemów płatności. Wsparcie techniczne też jest bardzo dobre, jednym słowem, firma jest całkiem adekwatna i daje spokojnie pracować.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Kuba [178.43.4.*]
    W tym roku głosowałem na FxPro jako najlepszego dostawcę FX i najlepszą platformę. Ctrader to naprawdę najlepsza i najbardziej zaawansowana technologicznie platforma w mojej praktyce handlowej. Szybkość wykonania jest bardzo duża i nie ma rekwotowań, interfejs użytkownika jest bardzo wygodny. Jest też wielka zaleta - możesz używać wszystkich rodzajów EA lub napisać to samodzielnie.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~ZofiaB [178.43.253.*]
    Nie pracuję tu długo, ale na tym etapie jestem usatysfakcjonowana absolutnie wszystkim - i pracą terminala, i terminowością wycofywania zysków, i szybkością reakcji wsparcie. Dobra analityka, można zastosowywać różne strategie i doradców. Prowizje są również moim zdaniem całkiem akceptowalne. IMHO, solidne biuro bez wątpliwości.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Gustaw [185.246.208.*]
    Otworzyłem u nich konto kilka lat temu i nadal z nimi handluję. Prawie natychmiast przyzwyczaiłem się do ich platformy. Mam wiele przydatnych funkcji. Nie straciłem kontaktów, a poślizg jest bardzo rzadki. Nie mam informacji o poślizgu, używam ich tylko w wiadomościach. Wycofuję się na różne sposoby: przez kartę, webmoney, skrill. Dla mnie to trwa 1-2 dni.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Paweł [80.49.132.*]
    Postanowiłem spróbować swoich sił na rynku Forex pół roku temu. Miałem dużo czasu, by wybrać brokera. Przede wszystkim podobała mi się platforma FxPro - cTrader. Dla mnie jest o wiele ładniejszy niż cTrader. Pod innymi względami nie są oni gorsi od swoich konkurentów. Nie mam dużego doświadczenia w udzielaniu autorytatywnych rad, ale dla mnie fxpro jest najlepsze.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Marek [84.17.55.*]
    Założyłem już u nich konto rzeczywiste, ale nie widzę tu żadnej różnicy między kontem demo a rzeczywistym. Nigdy nie próbowałem ich używać, ponieważ nigdy nie próbowałem ich wycofać. Nie znalazłem nic ciekawego, spróbuję użyć Expert Advisors tutaj. Jeśli chodzi o brokera, to mam już dobre wrażenie.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Sebastian [217.97.127.*]
    Normalny regulowany broker, bez żadnych bzdur w postaci bonusów powitalnych w wysokości miliona procent. Pozwalają zarabiać, nie ingerują w handel, wypłacają zgodnie z przepisami. Nie mam do nich żadnych roszczeń. Oczywiście są pewne rzeczy, które mogłyby być poprawione, ale moim zdaniem jest to jeden z najbardziej niezawodnych i stabilnych brokerów dostępnych na naszym rynku.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Adam [217.97.98.*]
    Jest to doskonałe wsparcie i mogę się z nimi skontaktować o każdej porze dnia i nocy. Proces weryfikacji nie jest zbyt szybki, trzeba dostarczyć określoną liczbę dokumentów. Nie przeszkadza mi to. Jak na razie mam tylko pozytywne wrażenia z platformy. Cieszę się również z dużej ilości opcji wpłat i wypłat. To jest dobry broker.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Boguslaw [217.97.98.*]
    Testuję tego brokera przez trzeci miesiąc.
    Co mi się podoba: terminal działa stabilnie bez żadnych niespodzianek, utraty połączenia, wiele przydatnych narzędzi, poręczny interfejs, świetne demo.Tech support reaguje natychmiast.
    Co się nie podoba: na kontach z angielską jurysdykcją i regulacją FCA bardzo ograniczona liczba metod wpłat i wypłat.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Sergiusz [217.97.98.*]
    FxPro nie jest złym brokerem. Ja nie mam problemu z wypłatą, oni nie mają problemów z realizacją zleceń. Nie mam problemów z wycofaniem się. To są moje wskazówki, jak się wycofać Będę zawsze zostawić moje biuro maklerskie w maju i będę gorąco polecam, aby nie wahaj się skontaktować się z nami. Jestem zadowolony ze wszystkiego, broker jest na dobrym poziomie, mogę was polecić.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~DawidP [185.246.208.*]
    Pracuję z nimi już od jakiegoś czasu i powiedziałbym, że broker jest bardzo wiarygodny i niezawodny. Nie mają żadnych rekwotowań, wycofują wszystko wyraźnie, żadne połączenie z serwerem nie jest utracone lub zawiesza się. Nie zarejestrowałem żadnych kapci, są bardzo zadowoleni z robotów handlowych. W wiadomościach pojawiają się niewielkie poślizgi.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Olaf [217.97.81.*]
    Osiągnąłem zysk większy niż moja inwestycja! Jestem bardzo zadowolony z tego faktu. Fxpro jest firmą godną zaufania, nie ingerują w mój handel i nie manipulują przy kontach. Zawsze wypłacają pieniądze na żądanie. Wszystko jest proste i szybkie. 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Daniel [217.97.81.*]
    Prowadzę transakcje z Fxpro od ponad pół roku. Prowadzę transakcje z Fxpro od ponad roku i już dokonałem wypłat z mojego konta. Czytałem, że jest wiele osób, które są niezadowolone z Fxpro, głównie myślę, że handlują na krótkich terminach i wiadomościach. Nie mam z tym żadnych problemów, ponieważ nigdy nie próbowałem handlować innymi brokerami forex, po prostu miałem przeczucie, że rynek wybierze ich. Jeśli chodzi o brokerów, nie mają oni żadnych problemów z wypłatą. Gwarantowane!
  • Re: Brokerzy Forex Autor: stachsgh [37.248.222.*]
    Tak Ciebie brokerzy na Forexie zrobią w bambuko, że...
    Zobacz koniecznie
    https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Trader [78.131.219.*]
    Ranking brokerów forex gdyby ktoś potrzebował: https://najlepsibrokerzyforex.pl/
  • Re: Brokerzy Forex Autor: stachsgh [31.0.63.*]
    To są dobrzy brokerzy, działają nawet na żywo
    Mocne, zobacz koniecznie :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Sebastian [217.97.67.*]
    Normalny broker, jestem zadowolony z współpracy. Oni nie oszukują. Wszystko, co jest przewidziane w warunkach, zostało spełnione. Mogę również potwierdzić, że nie ma problemów z wypłatą środków. Mają pewne opóźnienia, ale za pierwszym razem były one z banku, a za drugim razem są bardzo szybkie, udało mi się rozwiązać ten problem po skontaktowaniu się z obsługą. Zawsze współpracowaliśmy z tą firmą brokerską.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
  • Re: Brokerzy Forex Autor: stachsgh [37.47.29.*]
    Temat rzeka o tych ludziach naganiaczach. A to widziałeś??
    https://www.youtube.com/watch?v=s6PE9u-pFG0
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Adam [185.246.208.*]
    Osiągnąłem zysk większy niż moja inwestycja! Jestem bardzo zadowolony z tego faktu. Fxpro jest firmą godną zaufania, nie ingerują w mój handel i nie manipulują przy kontach. Zawsze wypłacają pieniądze na żądanie. Wszystko jest proste i szybkie. 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: kbit [196.247.192.*]
    Fxpro jest rzeczywiście dobrym brokerem, używał go w przeszłości, teraz handluje na koncie ecn fxview. Całkiem zadowolony ze spreadów i ogólnych warunków handlowych.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Bartek [217.97.79.*]
    Pracuję z nimi już od jakiegoś czasu i powiedziałbym, że broker jest bardzo wiarygodny i niezawodny. Nie mają żadnych rekwotowań, wycofują wszystko wyraźnie, żadne połączenie z serwerem nie jest utracone lub zawiesza się. Nie zarejestrowałem żadnych kapci, są bardzo zadowoleni z robotów handlowych. W wiadomościach pojawiają się niewielkie poślizgi.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Rafał [185.246.208.*]
    Mogę powiedzieć, że FxPro jest wiarygodnym brokerem, handluję z nimi od jakiegoś czasu i zarabiam dobre pieniądze. Wypłata pieniędzy jest szybka. To trwa 1-2 dni, aż pieniądze przyjdą na moje ukraińskie konto, gdzie mieszkam. Znam angielski całkiem dobrze, ale wolę korzystać z rosyjskiego wsparcia. Jest on bardzo dobry i profesjonalny. 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Remigiusz [185.246.208.*]
    Jeśli handlujesz z dobrą głową, będziesz miał dobrą i zyskowną pracę tutaj. Oferują dobry spread, szybką realizację zleceń, normalną wypłatę. Oferują bardzo dobry rosyjskojęzyczny serwis wsparcia dla handlowców. Nie mam żadnego problemu z wielkością depozytu, ale powiedziałbym, że jest mało prawdopodobne, że znajdziesz normalnego regulowanego europejskiego brokera z mniejszym depozytem początkowym. 

• Re: Brokerzy Forex Autor: kbit [181.215.204.*]
    Sprawdź brokera fxview. Mają niskie spready od 0,1 pipsa i są naprawdę dobre w szybszych egzekucjach, jak wynika z mojego doświadczenia z nimi.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: inwestormaciek [5.184.107.*]
    Ja korzystam z Etoro i jak narazie mi wystarcza. Tutaj wrzucam artykuł o wadach i zaletach korzystania z Etoro: https://inwestujfinanse.pl/etoro-opinie/ 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Sergiusz [80.49.133.*]
    Wybrałem FxPro, ponieważ proponują wiele sposobów dokonywania wpłat i wypłat. Jestem zadowolony z warunków, spreadu i szybkości realizacji zleceń, więc czuję się komfortowo handlując tutaj i nie zamierzam zmieniać brokera teraz. Mam nadzieję, że obsługa klienta i wsparcie będzie na tym samym stabilnym, wysokim poziomie co teraz.

• Re: Brokerzy Forex Autor: natantrader [37.120.211.*]
    Sprawdź fxview, warunki handlowe są dość solidne, plus niskie spready i prowizja ($2/RT)
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Dawid [83.29.65.*]
    FxPro jest świetnym brokerem - nie można narzekać. Mój pierwszy raz pracy z tym brokerem byłem zdenerwowany i miał wiele kłopotów. Ledwo wyszedłem z pieniędzy. Nie mamy tutaj takich problemów. Szybko pomogli mi się zarejestrować i otworzyć konto, wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone. Nie mam żadnych krytycznych uwag co do serwerów i cytatów. Już kilka razy dokonywałem wypłat, wszystko jest bardzo proste i szybkie.

• Re: Brokerzy Forex Autor: ~Paweł [84.17.55.*]
    Pracuję z FxPro od prawie roku i jestem więcej niż zadowolony z tego, co oferują. Jest to doskonały broker według wielu kryteriów. Zapewniają uczciwą egzekucję, platforma jest łatwa w użyciu i szybka. Istnieje wiele narzędzi handlowych, wszystkie główne pary walutowe są reprezentowane. Szeroki wybór metod płatności i dość szybkie transfery pieniędzy. Jestem zadowolony z ich usług w 90%!
  • Re: Brokerzy Forex Autor: olek67 [37.120.211.*]
    Handluję z Fxview i do tej pory moje doświadczenie z nimi było tego warte. Prowizje są niskie - tylko 2 USD/lot RT, a spready są wąskie. Szybkość realizacji zamówień była dobra. Dodatkową zaletą jest to, że są one regulowane. Dobrze jest mieć takiego brokera do handlu dziennego, w którym moje pieniądze są również bezpieczne.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Kamil [37.120.211.*]
    FxPro oferuje dobre środowisko handlowe. Moja 5-miesięczna współpraca z nimi jest dobra do tej pory i chciałbym powiedzieć kilka rzeczy o tym brokerze zgodnie z moim doświadczeniem:
    - szybkie wpłaty/wypłaty
    - stabilna platforma MetaTrader 4
    - reagujący zespół wsparcia
    - wygoda dla handlu algorytmicznego.
    Są najbardziej legalnym i uczciwym brokerem, z jakim kiedykolwiek pracowałem. Są przejrzyste i dobrze regulowane.

• Re: Brokerzy Forex Autor: ~Aureliusz [217.96.172.*]
    FxPro jest popularnym brokerem z dobrymi usługami. Nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Zdecydowanie nie jest to broker oszustów. Handluję z nimi od kilku lat i nadal nie mam żadnych poważnych skarg. Warunki mi odpowiadają. Niskie spready, wiele walut i towarów, dobra obsługa klienta, łatwe wypłaty.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Juliusz [84.17.55.*]
    Nie jest to zły broker. Oferują zarówno standardowe konta MT, jak i konta Ctrader. Spready są rozsądne, odpowiednie wsparcie i nie ma żadnych ograniczeń dotyczących skalpowania lub używania EA, łatwy proces wpłaty/wypłaty. Będę miał tylko jedną radę dla tych, którzy zaczynają handlować z FxPro - nie handluj podczas publikacji wiadomości lub w czasie wysokiej zmienności.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Mary [89.79.125.*]
    A czemu nie IC Markets? Jak dodasz rabat jakiegoś partnera, to opłaty będą bardzo niskie.

Zobacz choćby tu: https://forexclub.pl/ic-markets/
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl