• Re: Brokerzy Forex Autor: ~caro7855 [89.76.206.*]
    z najnowszych niusow slyszalem o sporych problemach z IronFX. Ponoc klienci maja problemy z wyplata swoich pieniedzy.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Mirek_k [89.67.18.*]
    Mocny news. A wiesz czy tylko polscy czy tez zagraniczni? Swoja droga spory marketing robili i moze przeliczyli sie troche a sytuacja na poczatku roku z frankiem ich dobila
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~olo [87.116.62.*]
    są sponosorem FC Barcelony, proszę o opiniie ludzi mających tam konto, szczególnie tych którzy niedawno wypłacali
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Cecyl [89.73.123.*]
    polscy brokerzy tez maja problemy - pooatrz na HFT chociazby - wydaje sie ze niebawem na rynku zostana tylko najwiekszi lokalni polscy gracze i powazne firmy z zagranicy, sam smigam w Hotforex i jest git serio
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~tasman2 [31.179.129.*]
    ktos bierze udzial w konkursue HotForex?

https://www.hotforex.com/pl/contest/vip.html
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~dolar [159.205.185.*]
    Czy znacie bezpiecznego brokera u którego można się nie zadłużyć? Chodzi mi o nie dopłacanie do rachunku. Przykładowo wpłaciłem 500zł i godzę się tylko na stratę 500zł. Wiem, że to zależy od dźwigni...
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Michal [31.61.131.*]
    Mozesz sprawdzic ktoregos z polskich albo np wymienionego wyzej Hot Forex. On ma akurat wszystkie regulacje potrzebne i odpowiednio stosowany margin call, ktory ma za zadanie unikniecia wejscia w debet.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Fx_amber [159.205.233.*]
    Żaden z polskich brokerów nie daje gwarancji braku ujemnego salda na rachunku. Ustawienie zlecenia SL po kursie x, nie daje gwarancji realizacji tego zlecenia po tym kursie. Po kursie x uruchamia się zlecenie i może wejść po kursie plus minus kilka-kilkadziesiąt pipsów. Co więcej, w przypadku braku płynności broker może ustalić , że obowiązuje dowolny kurs z okresu braku płynności. Co więcej, nawet jak system zrealizuje zlecenie po kursie x, w przypadkach wymienionych w regulaminach ( brak płynności, problemy informatyczne, ...) broker może skorygować cenę realizacji i to do trzech lat wstecz. Wystarczy prześledzić problemy posiadaczy krótkich na CHF 15.01.2015. Dyskusje były na forach.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Majk [31.179.129.*]
    żaden z polskich brokerów? :) hotforex akurat działa globalnie. Ale ogolnie masz racje. nikt nie moze dac gwarancji. moga tez korygowac - ale w niektorych przypadkach akurat czesc brokerow skorygowala ujemne salda swoich klientow ktorzy odniesli straty po SNB

• Re: Brokerzy Forex Autor: ~trejder [78.11.146.*]
    Teraz HotForex uwazam ze jest jednym ze stabilniejszych brokerow dzialajacych z Cypru.

• Re: Brokerzy Forex Autor: ~Witek [31.61.131.*]
    Tu sie zgodze. Tych cypryjskich brokerow jest sporo a patrzac na oferte, polski support i wiarygodnosc to chyba obecnie najlepiej rozbudowany broker u nas.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~grazyna [188.146.59.*]
    info od hotforex:

Z radością informujemy, że powiększamy listę instrumentów finansowych dostępnych do handlu w HotForex dodając do niej trzy nowe pozycje. W związku z dużym zainteresowaniem wprowadzamy Shanghai Composite Index. Co więcej, handel możliwy będzie również na instrumentach Natural Gas oraz US Dollar Index. Nowe instrumenty finansowe dostępne są na wszystkich rodzajach rachunków.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~ryszard [31.179.129.*]
    no prosze. nie widzialem ze mozna handlowac USD index.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~marlena [78.11.146.*]
    no wlasnie. a ktos juz gral na takim indeksie? bo to jest rozumiem cfd?
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Jubek [94.254.132.*]
    Ja gralem. Akurat u mnie na rachunku jest tak ustawione ze przy minimalnej pozycji wolumeny 1,00 depozyt wychodzi około 200 USD. Działa to jako normalny CFD.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~radomiak [31.179.129.*]
    szczerze jakby wprowadzili pelna game indexow na waluty jak EUR, JPY czy GBP. to wolalbym na tym grac niz na parach FX
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Hubert [89.73.123.*]
    ja od lat haratam tylko na majorsach z wiadomych powodow ;-) mam konto w hotforex bo tam najepsze warunki na walutach
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Lisu [89.73.123.*]
    no dokladnie, jest biuro w Wwie, polska obsluga, konta w PLN - a z drugiej strony jest potwierdzone ze firma jest uczciwa i stabilna
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Janusz [89.73.123.*]
    tak widac ze hotforex powaznie podchodzi do polskiego rynku i ma zamiar tu zostac, podobno wyniki tez maja bardzo dobre takze pewnie sie tez dlugo z PL nie rusza
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Lulu [89.73.123.*]
    no tak moze byc, taki hotforex np ma biuro w pl wiec czego wiecej chciec ;p
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.73.123.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Berbeka [89.73.123.*]
    no tak zgadzam sie szczegolnie w obliczu tego co sie dzieje z polskimi firmami, pewnie za jakis czas na rynku zostana tylko tacy powazni gracze jak hotforex
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Martyna [31.179.129.*]
    W HotForex ciekawie wygląda Rachunek VIP: "Prowizja wynosi zaledwie 6 USD za lot, a spread oscyluje pomiędzy 0 - 0,2. Dodatkowo klient otrzymuje trzy prywatne 30-minutowe konsultacje z Głównym Analitykiem Rynkowym HotForex Janne Muta oraz pełną sukbskrypcję do Serwisu z Codziennymi Aktualizacjami SMS dotyczącymi Rynku."
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~maniek [31.179.129.*]
    HotForex wprowadza zabezpieczenia przed Grexitem

Szanowny Kliencie,
    W związku z rosnącą niepewnością dotyczącą prawdopodobnego wyjścia Grecji ze Strefy Euro (tzw. „Grexit”) HotForex analizuje obecnie wszystkie możliwe skutki zaistniałej sytuacji w celu ochrony naszych Klientów oraz obniżenia ryzyka.

W związku z podwyższoną zmiennością oraz burzliwym zachowaniem rynków, które możemy obserwować w ostatnich dniach HotForex chciałby poinformować, że nasze standardowe warunki transakcyjne mogą ulegać czasowym zmianom do momentu powrotu do normalnej sytuacji rynkowej. 

Parametry takie jak spready, dźwignie, zabezpieczenia rozliczeniowe, zastrzeżenia dotyczące wolumenu, dostępność instrumentów, czy zasady otwierania zleceń mogą być zmieniane w zależności od rozwoju sytuacji rynkowej aby zapewnić naszym Klientom płynne warunki transakcyjne.

• Re: Brokerzy Forex Autor: ~maniek [31.179.129.*]
    Widać, że Hotfx rzeczywiscie dba o klientow. Kolejny monit:

W niedzielę 5 lipca 2015 r. odbędzie się Referendum w Grecji związane z przyjęciem, bądź odrzuceniem porozumienia z wierzycielami Grecji. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które może spowodować trudne do przewidzenia zachowanie rynków finansowych w momencie wznowienia handlu w poniedziałek 6 lipca, takie jak: luki cenowe, znacznie podwyższona zmienność, niska płynność oraz poszerzone spready. 

Co więcej, prosimy pamiętać, że poziom dostępnej na rachunkach inwestycyjnych dźwigni finansowej może zostać obniżony do poziomu 1:50. [...] Gorąco namawiamy do obniżenia ryzyka 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~anilek [89.67.18.*]
    Dobrze o nich swiadczy ze wysylaja w wyprzedzeniem takie informacje. Przynajmniej wiadomo jak sie szykowac z pozycjami na weekend.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Nuno [89.73.123.*]
    hotforex w ogole bardzo powaznie podchodzi do takich sytuacji - zawsze ostrzegaja o niebezpieczenstwie i dostosowuja warunki transkacyjne przed waznymi wydarzeniami
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Luki [89.73.123.*]
    o to moze byc ciekawe, HotForex ma tez takie konto zero spread - ja na nim haratam od dawna i powiem szczerze ze jest to jedno z lepszych konto dostepnych w PL
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Ania [91.235.160.*]
    ja na tym koncie handluje i mogę polecić, niskie spready
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Waldi [89.73.123.*]
    tak w hotforex ten vip albo zero spread to dwa najlepsze chociaz na koncie premium tez sie ok dziala - gralem na nim pare mcy
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Franek [89.73.123.*]
    hotforex w ogole zachowal sie bardzo porzadnie wtedy na franku, a no i nadal jest na rynku ;p wystarczy popatrzec na polskich brokerow ktorzy padaja jak muchy zeby zobaczyc kto jest dobrym graczem a kto nie
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Justyna [89.73.123.*]
    polscy brokerzy ostatnio sie sypia, takze powazni gracze zagraniczni tacy jak hotforex maja coraz wiecej zalet
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Krzysiek [94.254.133.*]
    Zapisalem sie wczoraj, na razie jeszcze bez pozycji ale zaczne zaraz :) Widze ze ranking opublikowali na stronie i top10 zamyka 45%
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Rafalek [164.127.149.*]
    w konkursach nie jest latwo bo kazdy gra pod kurek ale powodzenia :)
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Dżejson [89.73.123.*]
    w hotforex najfajniej brac udzial w tym co miesiecznym konkursie na rachunkach demo, fajna zabawa :)
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Cotolo [89.73.123.*]
    ja gralem, fajna zabawa ;) w ogole w HotForex maja fajne promocje, bonusy itd
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Lucjan [89.73.123.*]
    ja bralem, ich tam duzo jest - warto sledzic stronke, sam najczesciej gram w tym comiesiecznym konkursie demo
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Looki [89.73.123.*]
    tak tam masakra jest od paru mcy, teraz zagranicznych brokerow to najlepszy jest zdecydowanie hotforex, wszystko tam bez problemow i sa w pelni wyplacalni
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~broker [95.49.183.*]

Typy brokerów - Market Maker (MM), Non-Dealing Desk (NDD), Straight Trough Processing (STP), Electronic Communication Network (ECN)
    link
    link
    link 
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~jaszek [84.123.132.*]
    Polecam przejrzec rankingbrokerow.pl przed podjeciem dezycji o zalozeniu konta.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Jaca [89.73.123.*]
    fajna stronka, kiedys korzystalem, na jej podstawie wybralem hotforex chyba ze 2 lata temu i jestem tam do dzis i bardzo zadowolony
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Zener [83.22.50.*]
    http://debarex.pl - Ich system transakcyjny dajne nadspodziewanie dobre wyniki. Sam sięzdziwiłem ale to prawda.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~leszk3 [31.61.131.*]
    kolego tylko firmy zarejestrowane w Polsce i majace nadzor KNF sa bezpieczne , nie wplacaj kasy gdzies na cyprze , kant i oszust , nie wyplacisz kasy , tylko tms , xtb, sam teraz korzystam aliortrader2 i wiem co mowie gram od 1992 i prowadzilem szkolenia roznym firmom brokerskim ,wykorzystuja naiwnosc inwestorow. Sprawdz kapital spolki brokera na starcie gdy rejestrowal dzialalnosc i pamietaj , ze broker wyplaca ci pieniadze tylko z klientow , ktorzy w tym samym czasie stracili kase na transakcjach, a co bedzie jak wszyscy zarobia? he zero kasy
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~radek [89.67.18.*]
    Sporo glupot piszesz. Przede wszystkim sytuacja ma takie miejsce w przypadku brokerow czysto MM m.in. jakim jest XTB i GO4X ktory do TMS nalezy, a ktorych polecacs. To ze broker jest polski nie znaczy ze lepszy od zagranicznego i ze trzeba przeplacac na prowizjach i warunkach handlowych. Dodatkowo nie zapominaj ze poza KNF sa rowniez zagraniczne organy sprawadzajce wiarygodnosc, wyplacalnosc itd. To m.in. przez to IRON nie wyplacal kasy klientom po musial miec srodki na odpowiednim poziomie w trakcie kontroli z nadzoru finansowego.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Ojciec [89.73.123.*]
    zgadzam sie, sam dzialam od dawna w hotforex (a wczesniej w xtb i tms) i jestem u nich najbardziej zadowolony
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~animka [37.248.255.*]
    A link polecacie? Bo ja słyszałam dużo dobrego właśnie o ich systemach i sygnałach. Ale jeszcze nie testowałam. 
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [84.123.132.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~jamnik [188.146.138.*]
    odnosnie kont w hotfx to najlepszy wydaje sie wybor konta zero. minimalne spready a bonusy tez dzialaja.
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~Juros [94.254.133.*]
    Faktycznie z nizszych depozytow to ta opcja jest najlepsza. A ten rachunek HF Social to jest do jakiegos tradingu spolecznosciowego tak?
  • Re: Brokerzy Forex Autor: ~grzegorz [109.243.237.*]
    tak, tam mozesz kopiowac transakcje
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl