• Perspektywy rozwoju Autor: ~Zdzisław_K- [193.164.142.*]
  Witam

  czy ktoś posiada wiedzę, jakie są perspektywy rozwoju tego podmiotu? Chciałbym zainwestować poważniejsze kwoty. Spółka wydaje się bardzo tania, ale nie wiem czy nie ma tam jakichś trupów w szafie.

 • mogłaby być perełką ale zdaje się, że zarządowi na tym nie zależy Autor: ~skalar [89.231.107.*]
  http://www.skyline.com.pl/subpages/menu/5/?id=77
  http://www.skyline.com.pl/subpages/menu/5/?id=76
  http://www.skyline.com.pl/subpages/menu/5/?id=74

  potencjał b. duży ale ta płynność! Szlag mnie trafia, bo indeksy światowe na maxach a to szoruje po dnie. Gdyby powtórzyli manewr z ub. roku ze skupem akcji z rynku to mogłoby być fajnie.
  T
 • Re: mogłaby być perełką ale zdaje się, że zarządowi na tym nie zależy Autor: ~Zdzisław_K- [89.78.233.*]
  Dziękuję za informację, z tego co przeczytałem inwestuje w ciekawe projekty, ale na czym tak naprawdę zarabia? Ma jakieś źródło przychodów ale nie księgowych, tylko prawdziwych gotówkowych?
 • przychody to mają prezesi Autor: ~skalar [89.231.107.*]
  akcjonariusze pierwszy raz zobaczyli jakiś grosz po skupie akcji do umorzenia, których .... nie umorzono. Przypływy gotówki będą jak coś sprzedadzą.
  Komunikacja z rynkiem to dramat. Chyba nie mają pomysłów co ze sobą zrobić. Alternatywą jest likwidacja i oddanie akcjonariuszom tego co z tego źle zarządzanego kapitału zostało.
  Na razie zarząd i rn nieźle na koszt akcjonariuszy żyją nie dając nic w zamian. Mogliby to oddać MCI, a sami zająć się dłubaniem na własną rękę bo do dużego biznesu z pewnością panowie się nie nadają. Albo się nie znają, albo nie mają szczęścia.
 • Re: Perspektywy rozwoju Autor: ~plereza [46.169.4.*]
  dziendoberek.............myślę, że spółka jest za darmo
  bardzo ciekawe i persektywiczne inwestycje jak hdo np.......
  zadłużenie praktycznie żadne

  piersze wyjście z inwestycji i kosmos
 • Re: Perspektywy rozwoju Autor: ~plereza [83.25.226.*]
  no i ważne ......spółka z rynku głównego
 • Re: Perspektywy rozwoju Autor: ~Zdzisław_K- [193.164.142.*]
  Bardzo dziękuję za informację. Wygląda, że jest praktycznie za darmo, bo za 9 mln.

  Ale z czego "żyje"? czy ma jakieś stałe źródło dochodów, np. z dywidendy, najmu, opłat licencyjnych, wszystko jedno? Bo biznes polega na tym, że się też zarabia, a nie tylko inwestuje.
 • Re: Perspektywy rozwoju Autor: ~plereza [83.25.226.*]
  wszystkie portfelowe generują obrót/ dochód lub strata/ ale nie wszystkie są konsolidowane, czyli brak niejako aktualizacji wycen......zarząd chciałby aby dopiero po wyjściu z inwestycji pokazywać wynik...........
 • Re: Perspektywy rozwoju Autor: ~Zdzisław_K- [193.164.142.*]
  W porządku, zatem firma się utrzymuje ze sprzedaży aktywów, w które wcześniej zainwestowała. Ale chyba ostatnio nic nie sprzedawała? Z tego co widzę to ostatnia chyba sprzedaż to były akcje Konsorcjum Stali i IDM, więc akcje notowane na giełdzie. Ale z tych nienotowanych, to chyba nic nie sprzedali jeszcze od wejścia nagiełdę? Nie mówię tu o jakiś śmieciach jak Semax, ale o konkretnej sprzedaży.
 • Re: Perspektywy rozwoju Autor: ~stas [83.25.226.*]
  czołem kursanty................tutaj pierwsze wyjście zakładam, że w końcu z sukcesem wygeneruje wielką pozytywną reakcję
  cały czas jakiś podmiot ustawia się dużymi zleceniami po stronie kupna na granicy widełek i ..................bierze
  cofać się spółka już nie będzie mimo niskiej płynności..............
 • Re: Perspektywy rozwoju Autor: ~plereza [83.25.226.*]


  Informacje Prasowe
  Media o Nas
  Kontakt dla mediów

  Informacje Prasowe

  Fun in Design stawia na franczyzę
  2014-09-08

  Samodzielnie zaprojektować buty można już nie tylko online - Fun in Design buduje sieć stacjonarnej sprzedaży.  Biznesową działalność rozpoczęli w internecie. Teraz, po blisko trzech latach od startu, Aleksandra Jarośkiewicz, Paweł Kocon i Mikołaj Lenart, założyciele spółki Fun in Design, poza wirtualną platformą projektową posiadają trzy sklepy w Polsce. Pierwszy, własny punkt sprzedażowy, powstał w Warszawie rok temu. Kolejne dwa, już franczyzowe, uruchomiono w maju 2014 r. w Gliwicach i w sierpniu w Szczecinie. W praktyce stacjonarne punkty przybierają formę showroomów.

  — Zdecydowaliśmy się na połączenie internetowej sprzedaży z tradycyjną. W lokalach klienci mają możliwość sprawdzenia rozmiarówki i zapoznania się z wzornikami skór. Mogą też poszukać inspiracji wśród około 100 gotowych, wystawionych w sklepach modeli. Na miejscu, z pomocą sprzedawców, mogą sami zaprojektować buty odpowiadające ich potrzebom — sklepy są wyposażone w tablety. Gotowe obuwie będzie czekać na nich w lokalu lub zostanie wysłane na wskazany adres — tłumaczy Paweł Kocon.

  Firma rozwija się dzięki pieniądzom pozyskanym od inwestora, funduszu Skyline Venture z grupy Skyline Investment. Spółka korzysta też ze wsparcia Samsunga, który w ramach własnych działań marketingowych wyposażył sklepy Fun in Design w tablety i sprzęt elektroniczny. Z tym zapleczem firma chce iść dalej — planuje uruchomienie kolejnych sklepów franczyzowych w największych miastach Polski.

  A jeśli uda się jej pozyskać kolejną rundę finansowania, rozszerzy działalność poza kraj. Na razie skupia się również na drugim pionie działalności, tym razem w konwencji B2B. Fun in Design dodatkowo organizuje dla pracowników firm i korporacji, w ramach systemów motywacyjnych lub spotkań integracyjnych, szkolenia z projektowania obuwia.

  Źródło: Puls Biznesu z dnia: 05 września 2014
[x]
SKYLINE -7,78% 0,83 2021-01-25 16:03:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.