• Najbliższa przyszłość. Autor: ~aaa [89.71.80.*]
    Witam

Jak myślicie jak się zachowa kurs w najbliższych dniach, tygodniach? To, że spółka ma perspektywy to nie ulega wątpliwości ale podczas ostatnich wzrostów nalazło się mnóstwo spekuły i ta rozczarowana w ostatnich dniach wysypuje się na ostro. Ciekaw jestem kiedy podadzą jakieś nowe info...

P.S. Proszę nie piszcie, że przeszliście na taką, a taką spółkę i zaraz odpał będzie. Ani Eonet, Nanotel. Ebc, Opennet itd mnie nie interesuje.

Pozdrawiam
  • Re: Najbliższa przyszłość. Autor: ~kajoj07 [91.237.136.*]
    nie mam akcji ale patrząc na wykres i małe zainteresowanie spółką radził bym ewakuację bo kapitał spekulacyjny już chyba opuścił pokład a okręt dryfuje na rafy . porównując wykresy innych spółek po takich wzrostach kończyło się na dużych przecenach a igoria nie powinna być wyjątkiem . taka jest moja opinia i zrób jak uważasz
  • Re: Najbliższa przyszłość. Autor: ~Muslim [31.174.205.*]
    Kolega wyżej ma racje niestety. Cieszy mnie, że wspomniałeś EBC, poczytaj sam dlaczego.
  • Re: Najbliższa przyszłość. Autor: ~rsk [83.23.70.*]
    w najbliższym czasie kurs spadnie tak bardzo, że większość pseudo inwestorów wywali wszystkie akcje ze stratą. następnie te akcje zostaną pozbierane, pojawi się info, a Ci sami akcjonariusze znów odkupią akcje na górce w okolicach 4zł, kurs doleci do 4,80 tak żeby je sprzedać przed kolejną głęboką korektą ale Ci sami pseudo inwestorzy znów nie sprzedadzą tylko będą je trzymać aż spadnie do 2zł , znów sprzedadzą ze stratą w tych okolicach, znów zostanie to wyzbierane i kurs znów wystrzeli spekulacyjnie na nowe poziomy i tak w kółko macieju....
  • Re: Najbliższa przyszłość. Autor: ~brat_pit [2.122.197.*]
    póki co to chyba kilku sprytnych kupuje i zaraz wystawia na sprzedaz - nawet im się to sprawdza zbijanie kursu przy małym popycie
[x]
IGORIA -0,39% 0,26 2022-05-19 10:08:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.