• Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~brat_pit [2.122.197.*]
  – Szacujemy, że rok 2013 branża zamknęła na poziomie ok. 20 mld zł obrotów. Zakładam, że w tym roku rynek może wzrosnąć o 70–80 proc.

  Nie ma wątpliwości, że rynek kantorów i platform internetowych przeżywa obecnie rozkwit i ma ogromny potencjał dalszego rozwoju. W najbliższym czasie trend przechodzenia z tradycyjnych kantorów do internetowych powinien być silnie zauważalny, zwłaszcza wśród przedstawicieli młodego pokolenia – mówi Tomasz Dośpiał, dyrektor ds. walutowych platform transakcyjnych w Alior Banku.

  W tym roku obroty mogą być na poziomie 35 mld pln > mało? cena igorii to nie przypadek
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~brat_pit [2.122.197.*]
  rynek walut > kontynuacja

  z trejdoo można po najlepszym kursie wymienić kase za granicą i wysłać do Polski od razu. Co do gpw to kupując ew. to trejdo "kupią" oni przecież również klientów, a to jest dużo warte > l Ktoś te pieniądze musiał wymienić na złotówki i tu jest ukryty potencjał. Ponad 4 mld euro było do wymienienia do zamiany i wysłania do Polski – w tym roku pewnie będzie. To jest 16 mld złotych do wymiany licząc euro tylko po 4 zł - to ich trejdo ma zezwolenia na handel walutami w ue i najlepsze warunki wymiany i przelewów za granicą.

  http://www.forbes.pl/emigranci-coraz-mniej-pieniedzy-wysylaja-do-polski,artykuly,175908,1,1.htm

  http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/galerie/788072,duze-zdjecie,2,skapy-jak-polak-na-emigracji-coraz-mniej-pieniedzy-trafia-do-polski.html

  igoria jest jedynym kantorem na gpw i do tego z licencją knf na tym wielkim rynku

  cdn

 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~jachu [85.221.174.*]
  zapraszam na AEDES. Niedługo ruszy więc warto mieć troche. Nie będzie tak jak na igorii. Na pewno nie w takim tępie. Spółke z takimi przychodami trzeba mieć. w tym tyg. 1 ZŁOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~brat_pit [2.122.197.*]
  nowy gracz na rynku: dla firm wymiana walut

  Niestety, na razie będzie dostępna tylko w ramach kont dla małych i średnich firm, choć z tego, co słyszałem w mBanku - nie wykluczają wzbogacenia o ten gadżet także zwykłych ROR-ów klientów detalicznych.


  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16563742,W_tym_banku_od_dzis_wymienisz_walute_dwoma_klikami_.html#ixzz3C4QGp8m9

  http://samcik.blox.pl/2014/09/Od-dzis-w-mBanku-walute-kupisz-dwoma-kliknieciami.html

  cdn
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~brat_pit [2.122.197.*]
  firma z sektora wymiany walut - dają radę, no to niby czemu z igorią ma być inaczej? popatrzcie jakie oni firmy wyprzedzili

  Cinkciarz.pl znalazł się na 30 miejscu listy 500 wydanej przez Rzeczpospolitą
  http://cinkciarz.pl/files/informacje-prasowe/rzeczpospolita_lista_500_2014_04_23.pdf


 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~Tom [83.27.54.*]
  Dzis wiekszosc spolek zaliczala caly dzien minusy a Igoria trzyma kurs i nikt nie sprzedawal. Jutro kolejne wzrosty
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~brat_pit [2.122.197.*]
  No tak - każdy kupuje akcje jakie są najlepsze dla niego. Jak nie igoria to zawsze można np kupić te akcje http://www.biztok.pl/biznes/gigantyczny-zysk-wlasciciela-reserved_a17429

  kto przewidział jak llp się rozwinie i miał te akcje jest debeściak

  cdn
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~TURBINA [164.126.189.*]
  UDAJECIE CZY NIE CHCECIE WIDZIEC? TO KONIEC IGORII NA DLUZSZY OKRES CZASU. SPADAJA OBROTY CHETNYCH NA AKCJE CORAZ MNIEJ.
  PO ILE WAS UBRALI? ALE SZCZERZE.
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~mromek [77.88.177.*]
  po 1,10
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~TURBINA [164.126.189.*]
  1,10 TO NIE CZUJ SIE UBRANY ;) POWYZEJ 2,5 POWIEDZIAŁBYM ZE TAK
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~Marco [94.254.145.*]
  Turbina ale ty chlopie piep... Od kilku dni siedzisz tutaj i wypisujesz glupoty. Szkoda ze Twoj EBC nie rosnie 10% kazdego dnia ale jak nie masz akcji igorii to po co sie udzielasz ? Chcesz zapwne taniej kupic. Ja jak nie mam akcji ebc to nie siedze tam na forum i nie wypisuje ze ubrali, spadki itp. Nie rozumie Twoich zamiarow takiego ciaglego nagadywania
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~brat_pit [2.122.197.*]
  ale małe obroty się zrobiły na igorii - chyba to konsolidacja pod infa ze spółki

  póki co http://kurencja.com/Kantory-pl-gor-Polska-wiatow-potg-w-internetowej-wymianie-walut-Zauwayli-to-take-globalni-gracze,18369,nowosci.html


  Kantory pl górą! Polska światową potęgą w internetowej wymianie walut. Zauważyli to także globalni gracze. Polskie firmy rzadko są światowymi liderami w swoich branżach, Polacy nieczęsto też są wielkimi innowatorami (chociaż tu i tu wyjątki się zdarzają). Ale jest całkiem istotna dziedzina, i to należąca do usług nowoczesnej gospodarki, w której polskie firmy są potęgą. Tą dziedziną jest wymiana walut przez Internet.

  nie wie może ktoś kiedy zamierzają podpisać nową umowę na rynku funta? najlepiej byłoby jakby postarali się o iban, o ile to możliwe - czy będąc instytucją płatniczą można uzyskać coś takiego?
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~aaa [89.71.80.*]
  Trwają prace nad nowelizacją ustawy o usługach płatniczych, która ma takie coś umożliwić. Uważam, że jeśli to się uda to Igoria na 100% takie coś wprowadzi, a jeśli wprowadzi to tylko północ ;) Na dole link to artykułu, który może Cię zainteresować. Pozdrawiam.

  http://forsal.pl/artykuly/770582,ustawa-o-uslugach-platniczych-nie-tylko-banki-beda-mogly-oferowac-rachunki-platnicze.html
 • Re: Rynek wymiany walut w Polsce Autor: ~aaa [89.71.80.*]
  Mój błąd, wkleiłem zły link.
[x]
IGORIA -4,43% 0,39 2023-09-21 16:49:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.