• Piękne odleszczenie Autor: ~MM [81.18.207.*]
    juz widac ze nie ma sily spadac bo obecna cena jest atrakcyjna, jak rozbiorą te 10 000 to powroci na 3,50... zdrowa korekta zawsze jest potrzebna (oczywiscie zaraz naganiacze na spadki zaczna sypac komentarzami typu bankrut bo nie moga sobie darowac ze sprzedali a zacznie rosnac)
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~jas [37.248.254.*]
    widziałem zdrowsze korekty niz 30 % w dzień ...ale to nc ..
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~muslim [46.112.95.*]
    Za wcześnie na odbicie i korekta zbyt płytka to mówi biznesradar
    :http://www.biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/IGORIA-TRADE
    A mój zmodyfikowany impulsometr jak go nazwałem roboczo, tez wskazuje zeby poczekac, choc jak to czesto bywa emocje biorą góre, ale się go posłucham, tylko jak mówicie to nc i nie zawsze takie narzedzia sie sprawdzaja.
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~mruczek [79.191.59.*]
    Dnia 2014-08-21 o godz. 11:48 ~muslim napisał(a):
    > Za wcześnie na odbicie i korekta zbyt płytka to mówi biznesradar
    > :http://www.biznesradar.pl/analiza-techniczna-wskazniki/IGORIA-TRADE
    > A mój zmodyfikowany impulsometr jak go nazwałem roboczo, tez wskazuje
    > zeby poczekac, choc jak to czesto bywa emocje biorą góre, ale się go
    > posłucham, tylko jak mówicie to nc i nie zawsze takie narzedzia sie
    > sprawdzaja.

Ciekawa jestem jak wygląda taki impulsometr, czy jest przydatny na co dzień do analiz giełowych i czy jest niezawodny ? a co do samych akcji ,moim zdaniem warto jeszcze spokojnie poczekać aż opadną emocje i sytuacja na akcjach ustabilizuje się...
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Jeffrej [83.30.119.*]
    MAsz rację, ideanie ktoś zbiera, idealnie się broni kurs jak dla mnie idealna korekta, jak się zamknie na 2,7-2,8 będzie - idealnie!:)
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~MM [81.18.207.*]
    No i kto mial racje ? juz zaczynaja wybierac 2,63, za chwile nie kupicie ponizej 3 zl
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Marco [94.254.128.*]
    Przeciez to bylo klasyczne zagranie. Dobra korekta przy trendzie wzrostowym. Kto sie wystraszyl wypadl z gry.
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~muslim [46.112.95.*]
    Jak masz troche pojecia o algorytmach, informatyce, programowaniu to mozesz sobie taki system stworzyc, mi pokazuje w formie alertów, jeśli przekroczy poziomy które mu założyłem.
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Ktoś [83.7.63.*]
    Ja mieszam wszystko, form, nastroje, wskaźniki i intuicje... każdy ma swoją metodę. Każda dobra jak przynosi zysk,.

Jeszcze jest parę osób które chcą zrealizować zyski lub uciec.
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~dobieracz [94.254.128.*]
    Dnia 2014-08-21 o godz. 11:37 ~MM napisał(a):
    > juz widac ze nie ma sily spadac bo obecna cena jest atrakcyjna, jak
    > rozbiorą te 10 000 to powroci na 3,50... zdrowa korekta zawsze jest
    > potrzebna (oczywiscie zaraz naganiacze na spadki zaczna sypac komentarzami
    > typu bankrut bo nie moga sobie darowac ze sprzedali a zacznie rosnac)

No nie ma siły spadać bo narazie nie ma jak upychać. Teraz znowu jazda powyżej 3 zł bo inaczej nie uda się opylić towaru.
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Joł [89.229.151.*]
    A, że się tak zapytam kto opyla ???
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Joł [89.229.151.*]
    wg. ciebie oczywiście
    no i mamy gorne widły... jezeli takie sa korekty to w przyszlym tyg. 10 zł
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~aaa [89.74.86.*]
    ostatnia szansa opuścić okręt na podbitce
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~street [193.200.47.*]
    przy takim free to i te 10 zeta lub więcej moze być skoro tak brali po 2-2,5
    szkoda ze ja taki bojący jestem:(
    juz myslalem ze kolega "aaa" skonczyl z ciaglym naganianiem na spadki...
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~aaa [89.74.86.*]
    Oj będzie płacz, spekuła pięknie rozgrywa ulicę, a balon jak był tak jest
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Ktoś [83.7.63.*]
    Szkoda że jestem w takiej gorącej wodzie kąpany kupiłem troszke za drogo ale jest ok :>
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~jas [37.248.254.*]
    kurna spekuła.....panie pieknie sie pokazala...az strach
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Jeffrej [83.30.119.*]
    A teraz poważnie, jaki teraz Igoria obiera kurs??
    Zapewne taki jak od kilku dni
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~DARK [85.202.220.*]
    MAŁO PAPIERU W OBROCIE LUDZISKA TRZYMIĄ TO CO JEST SZYBKO SIĘ ROZEJDZIE ZA TYDZIEŃ DOBRE 4.50
    Dnia 2014-08-21 o godz. 12:34 ~Joł napisał(a):
    > A, że się tak zapytam kto opyla ???

Wg.mnie szczęśliwy nabywca pakietu w ilości 1 mln zakupionego w średniowieczu za kwotę 40 gr szt
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Marco [94.254.128.*]
    Widac ze sprzedawala wystraszona ulica... Nikt z grubych tego nie sprzeda na tym etapie rozwoju spolki. To tak jak by sprzedac facebooka jak stawal sie popularny w stanach a mial sie rozszezyc na caly swiat
    Dnia 2014-08-21 o godz. 14:51 ~Marco napisał(a):
    > Widac ze sprzedawala wystraszona ulica... Nikt z grubych tego nie sprzeda
    > na tym etapie rozwoju spolki. To tak jak by sprzedac facebooka jak stawal
    > sie popularny w stanach a mial sie rozszezyc na caly swiat

Rozumiem że żartujesz?? Ja absolutnie nie twierdzę że spółka jest zła czy nieprzyszłościowa ale przypominam że "akcja" trwa ledwie dwa tygodnie. Co zatem zmieniło się w planach spółki i czym one różnią się od tych sprzed 2 lat?? Po 15 groszy spółka nie była rozwojowa? Pisałem że po 15 gr 100 szt. nie bardzo chcieli brać a niczym przez ten czas igt nie zadziwiło. Robią to o czym mówili od początku. Za stary jestem na bajki typu kupuj przyszłość itd itp. Fajnie że rośnie bo zostawiłem sobie parę sztuk na pamiątke ale niestety nadal twierdzę że nie ma żadnych podstaw do tego skoku. 100 no 200 % to ok. Poszło info i poszedł kurs ale nie 1000 % w ciągu 2 tygodni bo śmierdzi na kilometr. Jak coś rośnie po 40% dziennie to nic dobrego nie wróży. Ja scenariusz swój podałem 8 zł max zrzuta i dwa lata ciszy. Obym się mylił.
    Mowisz ze nic nie zrobili ?

- rozpoczecie dzialalnosci w Czechach
    - rozpoczecie dzialalnosci na Slowacji
    - nowe umowy z bankami w Czechach
    - zwiększenie rozpoznawalności
    - zwiekszenie zaangażowania imcom
    - 31 grudnia 2013 dostali zezwolenie KNF na świadczenie usług płatniczych w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej

wiec nie mow ze przez 2 lata nic sie nei zmienilo...
    Nie mówię że nic nie zrobili. Wszystko się zgadza działają i to jest pozytywne ale to wszystko było wiadomo dawno temu jako szeroko rozumiana ekspansja rynków europejskich. Nie mówię też że jest za wysoko bo przez dwa lata należały się te obroty i cena ale oby nie była to zorganizowana akcja grupy trzymającej .. -)
    Ok ale dobrze wszyscy wiemy, ze sa spolki i "spółki". Szczególnie na NC sa społki, ktore dużo obiecują a mało mówią... bardzo lubie perełki, które realizują strategię. Ostatnio byla spolka AdAstra (charter samolotów) i w grudniu 2013 oznajmiala jakie to ma nie byc rozwój itp a pozniej nie opublikowala raportów, zawiesili notowania i wykluczyli a akcjonariusze zostali z niczym (ja osobiscie nie mialem akcji ale sie przygladalem co tam sie dzieje).

Wiec warto szukac spolek, ktore nie istnieją tylko zeby zarząd dostawał premie i wyplaty ale realizują strategię

Zresztą nikogo nie namawiam, kto chce sprzedac niech sprzeda, to jest giełda i tu raz rosnie raz spad. Tak jest na kazdej spolce a ja wole te pewniejsze

pozdr
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Tom [83.26.3.*]
    Zawsze podchodze ostrozeni do zakupów ale tutaj musze sie z Tobą zgodzić MM. Ludzie zaczynają dostrzegać w Igorii solidną społkę stale się rozwijającą. Świadczy o tym dzisiejsza sesja i obrona kursu 3 zł. Rano wyszło paru niecierpliwych (lub ludzi, ktorym wystarczy 20% zysku) i reszta drobnych w panice sie wysypala. Ale jak tylko kurs zaczynal spadać od razu pojawili sie chętni na tych poziomach, czyli 2,40, 2,50 to bardzo atrakcyjne poziomy do zakupów jak widać. I kurs już wrócił prawie do otwarcia. Takie zachowanie rynku może sugerować stałe wzrosty, 3 zł za chwile stanie się barierą nie do zejścia (oczywiscie na dłużej). Ale zobaczymy... Widac, ze wczoraj na duzych obrotach weszli ludzie neicierpliwi szukajacy szybkiej gotowki. Ciekawe czy ten co wczoraj kupił 13 000 akcji za 3,80 to byla ta sama osoba, ktora dzisiaj zaniżyła kurs, przesuwając okolo 13 000 akcji coraz niżej, aż ktoś mu to rozebral na 2,40 :)

Czyzby specjalne zagranie na zebranie przy niższych poziomach ?
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~muslim [164.126.147.*]
    Igoria to pieśń przyszłości, dA jeszcze zarobić ale trzeba czasu, poczytajcie to jak chcecie zarobic ładną kase i zyski są, a i kurs na minimum:
    https://www.bankier.pl/forum/temat_ciekawe-ilu-z-was-widzialo-i-zrozumialo-to-zagranie,15369809.html
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~muslim [164.126.147.*]
    Luknijcie tez na to, zobaczcie kiedy się zaczeły wzrosty i obroty:
    http://stooq.pl/q/?s=eon&c=1m&t=l&a=lg&b=0
    oraz to wybicie:
    sami będziecie wiedziec co robić, a igorie to jeszcze kupicie po 1,42 jak to zrobili inni,
    http://stooq.pl/q/?s=eon&c=3y&t=l&a=lg&b=0
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~dobieracz [5.104.253.*]
    A co będzie jak ktoś będzie chciał wyrzucić 20,30 czy 50 tys.szt. ??marne 13 tysi nie miał kto odebrać i musiał obniżyć kurs o 1,5 zł. Niby wróciło na 3 ale nikt duży nie sprzedawał. Spółka ok ale zagrywki coś mi nie leżą. Inaczej powoli dojść do 3,5 a inaczej w dwa tygodnie. Stracić nie stracę ale zaś skoczki wyskoczą i będzie kiszonka
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~xyon [94.254.209.*]
    A co tu taka cisza?
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~gustaw [78.30.99.*]
    zapakowani powyzej 3 z ł to co maj teraz oddawac?? odadza ja spadnie na dolne widły
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~street [193.200.47.*]
    bo czuc zwale..moze byc glebsza w koncu wzroslo ponad 400%
    realizacja zyskow kusi..
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~muslim [164.126.19.*]
    Obawiam sie, ze to nie odleszczanie, ale chyba spóła idzie w zapomnienie, na jakis czas, Eonet to teraz podstawa portfela.
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~mruczek [79.185.134.*]
    Znów zapytam - jak tam wejść jak są tak beznadziejne obroty ?
    "muslim" zaczynasz naganiac na tego eoneta na kazdym wątku.... jak miales akcje pisalec o Igorii, a jak sprzedaz eoneta i kupisz kopahaus to tez bedziesz pisal ze wszysto bee tylko kopahaus najlepszy..
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~xxx [94.240.58.*]
    Kasujcie jego posty.To jest forum igorii
    Widze co się dzieje i tyle miałem igoriie myslałem ze sprzedam za 5 zł, niestety nawet nie zaliczyło 4, na R2 odwróciło, chciałem wczoraj odkupic ale na S2 jak było 1,62 mój system wykazywał nawet 1,42 nie doszło, doszło do fałszywego odbicia w okolicach 2 zł, to nie wróży dobrze pomimo ze to nc, jedna ufam sygnałom automatycznym. Dlatego jeśli nie dojdzie do prawdziwej korekty nie zainteresuje się ponownie igoriia gdyz jest dla mnie zbyt ryzykowna. A na eonecie mamy dopiero wybicie i fundamenty, dlatego jak ktos juz spienięży zysk może sie zainteresowac, mówie jako były wspólnik.
    A dla mnie takim szczególnym znakiem jest gdy obroty na dwóch spółkach się spotkaja , a własnie eonet przebił igoriie po 2 tygodniach dominacji igorii, dlatego warto miec eoneta dla zasady.
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Tom [83.26.75.*]
    Zrobilo sie ciszej na forum Igorii, obroty spadły, DT i skoczkowie przeszli cale szczescie gdzie indziej, kto miał sprzedac sprzedał. Teraz wracamy do powolnych ale stałych wzrostów. Im cieszej tym lepiej - zawsze tak jest
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~jacom [78.8.75.*]
    Trudno się dziwić ludziom, że sprzedają. Sam miałem pakiecik po 93 gr. i puściłem go po 2.90. Żadna lokata kapitału w tym kraju nie dałaby takiego zwrotu w 2 tygodnie. Oby więcej takich okazji czego wam i sobie życzę :)
  • Re: Piękne odleszczenie Autor: ~Marco [94.254.195.*]
    Co za koles ten muslim. Naganial na kazdej spolce na eoneta, jaki to on cudowny i ze to podstawa portfela a wlasnie napisal na forum ze juz go sprzedal lol. Za chwile bedzie pisal wszedzie o innej spolce jaka to wspaniala bo wlasnie ją kupil.

Igoria obronila dwa razy okolice 3 zl i od jutra wzrosty
[x]
IGORIA -1,85% 0,42 2024-02-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.