• KRIS jestes na otmuchowie? Autor: ~dann [176.221.120.*]
    j.w
  • Re: KRIS jestes na otmuchowie? Autor: ~krisb [194.242.62.*]
    tak jestem i zyje.dzisiejszy parkiet-tytul az krzyczy-nadchodzi czas producentow zywnosci-warszawski banan-zero reakcjii-spi zimowym snem w srodku lata-hossa trwa
  • Re: KRIS jestes na otmuchowie? Autor: ~dann [176.221.120.*]
    szkoda ze nie na otmuchowie:/ za duzo ofe tu siedzi
  • Re: KRIS jestes na otmuchowie? Autor: ~dann [176.221.120.*]
    Skokowy wzrost prognozowany jest też dla Otmuchowa. Analitycy Millennium DM szacują ponad 460-proc. wzrost zysku EBIT do poziomu 2,6 mln zł. Zysk netto miałby wynieść 1,7 mln zł wobec 0,1 mln zł straty z II kwartału 2013 roku. Biuro oczekuje, że sezonowość związana ze świętami Wielkanocy nie podziała pozytywnie na wyniki producenta słodyczy. Część przychodów z tego tytułu była widoczna już w I kwartale.

- Oczekujemy silnego wzrostu marży brutto (która rok temu była bardzo słaba) dzięki niższym cenom surowca i poprawie portfolio produktów od początku roku. Zakładamy poprawę do 21 z 19,1 proc. rok temu. Uważamy, że wyniki II kwartału mogą być rozczarowujące dla inwestorów, którzy liczyli na pozytywny efekt świąt, jednak nasze całoroczne prognozy są niezagrożone. - ocenia Millennium DM.
  • Re: KRIS jestes na otmuchowie? Autor: ~krisb [193.239.124.*]
    jutro w parkiecie wywiad z prezesem otmuchowa,fakt jest taki ze wyniki spolki znaczaco sie poprawily pod nowym prezesem.widac ze to odpowiedni czlowiek na tym stanowisku,na poprawe notowan akcjii raczej nie ma co liczyc.fundy uciekaja ze wszystkch malo plynnych spolek bez wzgledu na wynki i dywidendy.a tutaj ofe sa jak kamien u szyi,chcialbym sie mylic
  • Re: KRIS jestes na otmuchowie? Autor: ~ewa [176.221.120.*]
    wiec co spdanie do 3 zl
    skoro tak uwazasz to warto sprzedac bo po co trzymac skoro nie ma szans na wzrost
  • Re: KRIS jestes na otmuchowie? Autor: ~krisb [193.239.124.*]
    ja nie sprzedaje bo kupilem na dlugi termin a warszawski banan nie rozpieszcza.widzialem juz 11 zl i cene ponizej 7 zl.grunt ze spolka po restrukturyzacjii,rosna marze,zpc odra zdrowieja,surowce podstawowe tanieja.spolka co roku ma zyski a o dywidendzie cisza a na akcjach wyjatkowy marazm.ale ja jestem cierpliwy
[x]
OTMUCHOW 0,00% 3,56 2021-07-23 12:00:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.