• Czy to ma jakieś dno? Autor: ~Not4Fun [79.175.198.*]
    Nie ukrywam, że trochę mnie niepokoi ten spadek swobodny papiera, jestem akcjonariuszem od dłuższego czasu i na portfelu mam małą masakrę, a spółka nabrała wody w usta i zadowoleni z siebie. Drogi Zarządzie - spadek wartości firmy o 60% w krótkim czasie to nie jest normalna sprawa i wypadało by zająć jakieś stanowisko. Pal licho dywidendę, gdzie skup? Gdzie inwestycje? Zaróbcie na te sowite podwyżki które sobie daliście!
    NIE zadowolony inwestor!
  • Re: Czy to ma jakieś dno? Autor: ~dex [89.73.133.*]
    To jest grubsza gra miedzy akcjonariuszami... ktos musi oberwac za swoje grzechy; do tego TFI chca sprzedac a spolka potrzebuje kase na inwestycje < stad brak dywidendy.
  • Re: Czy to ma jakieś dno? Autor: ~Linden [46.235.127.*]
    Też jestem lekko poirytowany brakiem reakcji ze strony władz spółki. Faktycznie choćby jakieś info by się przydało, nie mówiąc o zapowiadanym oficjalnie wykupieniu swoich akcji. Na razie masakry nie mam, ale zaczyna się robić nieciekawie. Pocieszam się tym, że fundamenty spółki porządne i w razie dalszego zsuwu po prostu dobiorę więcej. Do tej spółki trzeba mieć stalowe nerwy i przetrzymać spadki, no bo kiedyś w końcu muszą przyjść lepsze czasy :)
  • Re: Czy to ma jakieś dno? Autor: ~er [89.72.250.*]
    juz sprzedalem 80% akcji. Reszte zostawie zeby mi przypominała o tym że nie zawsze się zarabia. Niby wszystko ładnie pieknie, a tu taki spadek.
  • Re: Czy to ma jakieś dno? Autor: ~pff [185.33.37.*]
    13 akcji... i tak sobie sypie jakiś znudzony bankier caly dzień, jednak praca w bankowości jest przewartościowana...
  • Re: Czy to ma jakieś dno? Autor: ~racja [77.252.154.*]
    ja kupiłem po 12zl a teraz taki klops dobrze ze niewiele tego.
  • Re: Czy to ma jakieś dno? Autor: ~Kazik [80.72.34.*]
    rACZEJ DNA NIE MA NIGDZIE . aKCJE spadają 90% czasu a tylko 10% casu rosna. To jest czas 90 % . Wszytko jest do gazu nie ma klimatu i predko nie wróci. Niektóre konie wywlone z 10 pietra odbija sie do 3 ale zalecam urlop Niech Ci co muszą sami w gównie GPW grzebia My powinnismy stać z boku. Pedały w białych kołnierzykach niech się same bawia
[x]
DIGITANET -0,45% 10,95 2022-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.