• INFO - Wyniki Autor: ~Grand [164.126.207.*]
    http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/581354,w-investments-sa-raport-okresowy-roczny-za-2013-r
  • Re: INFO - Wyniki Autor: ~pass [95.155.64.*]
    Powiem tak. Zarobiłem kiedyś sporo ale też zdrowia straciłem na tej kurze z legionowa co znosi złote jajka :). Teraz to całkiem inny twór z odpisem 120 baniek ?? z lat ubiegłych. I po bardzo krótkiej analizie mogę powiedzieć, że nic nie wiem o co chodzi w tym funduszu funduszy. Dla mnie to struktura na podobieństwo spółek patrowicza tylko do n-tej potęgi. Z tej inżynierii księgowej dla mnie nic nie wynika więc można uznać, iż nie jest źle i tylko odrobinę martwiłbym się o te zobowiązania krótkoterminowe bo w stosunku do kapitałów własnych to chyba dość sporo. Nie jest źle lecz ja podziękuję i mówię pass i życzę cierpliwym inwestorom sporych zysków a nawet dywidendy.
  • Re: INFO - Wyniki Autor: ~ees [46.112.103.*]
    super
  • Re: INFO - Wyniki Autor: ~donek [199.21.112.*]
    W Investments to spółka takich krętaczy, że raporty okresowe to można sobie włozyć do... Wyniki robią przesypując z jednego wora do drugiego przy wykorzystaniu rajów podatkowych. Nic za tym nie stoi poza długami.
  • Re: INFO - Wyniki Autor: ~CPH [77.66.1.*]
    Czolem, tez sie zastanawiam co ta spolka robi. Fundusz fuduszy brzmi tajemniczo.
    Nie rozumie zbytnio dzialalnosci a ksiegowo sa na +.
    W sumie przelewajac z wiadria do wiadra wody nie przybywa.
  • Re: INFO - Wyniki Autor: ~Profesor [81.210.116.*]
    Piszecie takie głupoty, że aż nie da się tego czytać. na czym zarabia? a ktoś zauważył, że konsolidowane są wyniki Tele-Polska Holding, PPG? co robią te spółki można sobie łatwo sprawdzić. któryś z powyższych znawców przeczytał w ogóle sprawozdanie? spółka ma też znaczny pakiet Zienia. fundusze jako spółki celowe to normalna sprawa, skoro W jest holdingiem finansowym. to trzeba czekać na wyjście z inwestycji, żeby pokazał się wynik na poziomie konsolidowanym. everything before exit is a fairy tale - tak już jest z PE. druga strona spółki to duże biznesy generujące rzeczywistą gotówkę.
  • Re: INFO - Wyniki Autor: ~tede [46.112.103.*]
    z czasem spółka da zarobić. Na pewno nie bedzie już takich wzrostów po 200% w miesiąc ale średnioterminowo da zarobić!
  • Re: INFO - Wyniki Autor: ~student [78.129.148.*]
    Jako dociekliwy student Panie profesorze pytam !
    Dlaczego nie lepiej zainwestować bezpośrednio w ppg i tph skoro to na nich głównie opiera swoją przyszłośc Wis ???
[x]
WINVEST 6,96% 0,34 2021-10-22 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.