• Czas na QUANTUM ! Autor: ~xxx [213.192.73.*]
    j.w.
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~mivhal, [62.69.229.*]
    nie wiem, czy czas,
    gdyby nie dywidenda by tutaj wcale ruchu nie było, spółka nic ciekawego nie pokazuje, nic się nie dzieje,
    Jednak wydaje mi się, ze gdyby nie mieli w zanadrzu dobrych wyników, lub jakieś istotnej pozytywnej informacji, nie zdecydowali by się na taką dywidendę.
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~adi [178.37.187.*]
    Witam Panowie,
    warto wejść w Quantum? mam w zanadrzu trochę gotówki, łyknąłbym dywidendę. .Są jakieś dalsze perspektywy długoterminowe na wzrost?
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~Zołza [93.154.157.*]
    Dnia 2013-10-30 o godz. 18:08 ~adi napisał(a):
    > Witam Panowie,
    warto wejść w Quantum? mam w zanadrzu trochę
    > gotówki, łyknąłbym dywidendę. .Są jakieś dalsze perspektywy
    > długoterminowe na wzrost?
    Zamiast łykać akcje Q napij się lepiej soku z kiszonej kapusty. Dobrze przeczyści bebechy i będziesz lepiej myśleć !!! I nie stracisz gotówki.
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~abc [88.199.165.*]
    no właśnie dla dywidendy warto, bo jest całkiem wysoka, tylko co później?, też jestem optymistą, że w spółce musi dziac się coś pozytywnego, skoro tyle wypłaca, gdyby miało byc inaczej, to oszczędzali by gotówkę.
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~ghj [94.154.99.*]
    no i zostało kilka ostatnich dni, żeby łyknąć dywidendę:), odrobina ryzyka i przy dobrych wynikach może to być udana inwestycja:)
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~khj [62.69.229.*]
    wie ktoś kiedy jest ostatni dzień na zakup akcji, żeby załapać sie na dywidendę? piątek 08.11, czy poniedziałek 12.11?
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~Inwestor [31.1.147.*]
    Kierunek, północ. Dobre wyniki na horyzoncie, dywidenda na horyzoncie. Piękne zagranie zarządu, wiedzieli jak przykuć większą uwagę do spółki;)
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~junior [78.88.186.*]
    ponad 7 lekko co sądzicie?
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~grajek [89.174.251.*]
    według mnie kurs może dobić do 8ki, a to za sprawą ładnego wykresu - na tygodniowym oRGR - więc ciekawie się zapowiada, jeśli wyniki za kwartał będą dobre to można będzie trochę zarobić
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~grajek [89.174.251.*]
    poprawka, pomyliły mi się spółki z tym raportem - jednak i tak uważam że będzie minimum 8ka
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~gr [78.8.137.*]
    Dlaczego w czwartek bylo na zamknieciu 6.30 a dzisiaj kurs odniesienia 5,62 ???? O co chodzi.
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~Inwestor [79.173.0.*]
    Po co panikujesz? Pewnie jakieś przestraszone wynikami gamonie wywalają bo wydaje im się, że kurs po wynikach legnie w dół;) i oddają za bezcen;) a ja się cieszę bo dokupiłem dzisiaj pakiecik za 5.60;>
  • Re: Czas na QUANTUM ! Autor: ~Karolina [195.242.129.*]
    dziś jest dzień odcięcia dywidendy w wysokosci 0.68 zł..dlatego ta róznica...68 groszy za akcje dostaniesz na rachunek bodajże 27 listopada
[x]
QUANTUM 0,91% 55,50 2021-09-17 16:36:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.