• Monitoring GPS floty pojazdów Autor: ~Tomasz [77.252.158.*]
    Witam,
    prowadzę firmę transportową i w ciągłym ruchu mam 12 samochodów. Ostatnio, w wyniku przerażających cen paliwa zacząłem zastanawiać się nad zamontowaniem monitoringu GPS w autach służbowych. Jak myślicie to dobry pomysł? Znalazłem ciekawą ofertę firmy PetSoft - ten system http://www.monitoring-gps.net/WiecejSklep/SondaStandard.aspx mają teraz w świetnej cenie a według zebranych w internecie opinii są chyba najlepsi. Możecie coś podpowiedzieć w tym temacie? Ciekawi mnie czy korzystacie z tego rodzaju kontroli stanu paliwa i samych pracowników? Proszę o info osoby, które mają system monitoringu pojazdów firmy PetSoft. Będę wdzięczny.
    Pozdrawiam
    Tom
  • Re: Monitoring GPS floty pojazdów Autor: ~Jasu [83.3.131.*]
    Ja mam u nich 4 samochodoy i jest OK. Był mały problem z jednym ale okazało się że źle ustawiłem antenę GPS. Mają bardzo dobrze działający support telefoniczny. Rozwiązali problem w 5minut. Mogę spokojie polecić.
    A same urządzenia też wyglądają dobrze. Od razu widać, że to nie tania chińszczyzna tylko nasza produkcja.
  • Re: Monitoring GPS floty pojazdów Autor: ~Zzzon [178.37.92.*]
    Nie jestem w stanie wyobrazic sobie dobrze prosperujacej firmy transportowej bez jakiejs formy systemu telemetrycznego. Klocilbym sie co do tego, ze PetSoft to najlepsza oferta na rynku, duzo bardziej rozbudowanym rozwiazaniem jest SATIS, ktory powstawal m.in. przy udziale Politechniki Warszawskiej. Nie mowiac juz o tym, ze PetSoft jest drozszy, wiec bardzo slabo wypada w tym porownaniu.
  • Re: Monitoring GPS floty pojazdów Autor: ~Sejter [178.37.116.*]
    Zgadzam się. U mnie w firmie korzystamy z SATISA i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni z jego możliwości. Koszty udało się nam obciąć o 30%
  • Re: Monitoring GPS floty pojazdów Autor: ~Bracki [85.219.250.*]
    Monitoring gps to faktycznie chyba jedyna rzecz, która daje całkiem sensowne zabezpieczenie w przypadku kradzieży auta, chociaż ja akurat cenię najbardziej inne funkcje monitoringu. W przypadku SATISA z którego korzystam najważniejsze jest dla mnie znaczne zmniejszenie kosztów paliwa, koszty można obciąć nawet o kilkadziesiąt procent.
  • Re: Monitoring GPS floty pojazdów Autor: ~Kowal [85.219.250.*]
    Nie ma nic za pol darmo, przy absurdalnie niskim abonamencie jakość obsługi klienta będzie wprost proporcjonalna do ceny. . mieliśmy już testy z petsoftu i findera i niestety oba systemy były dalekie od naszych oczekiwań ... teraz testujemy Satis i jak na razie dają radę.
  • Re: Monitoring GPS floty pojazdów Autor: mordeczka [89.67.54.*]
    My korzystamy z rozwiązania firmy SMA i muszę przyznać, że bardzo dobre rozwiązanie. Sprzęt najwyższej klasy, kontakt z obsługą techniczną pierwsza klasa - nie ma na co narzekać. Ceny też są bardzo atrakcyjne, biorąc pod uwagę ogrom opcji, jakie oferują.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl