• W oczekiwaniu na resplit Autor: ~Bobo [213.238.78.*]
    Sytuacja na papierze jest zadziwiająca. Od początku roku mamy praktycznie same dobre infa a kurs jak stoi tak stał. Zień, TechnoBoard, kasa od KFK, ten inkubator z Włocławka, okazyjny zakup projektu na Ochocie, a tu jak stało tak stoi.

Totalnie tego nie rozumiem. Na samym Przy Parku WI zarobi kilka, jak nie kilkanaście goli. A mieszkania idą jak woda - zobacznie ich stronę - połowa sprzedana lub zarezerwowana. http://www.przyparku14.pl/Apartamenty,pl,building,5,0,1.html

Widać rynek woli trupiszcze z nieudacznikiem Wojciechowskim niż realny biznes.

Osobiście myślę, że resplit akcji tutaj wiele zmieni, może wreszcie pojawią się inni inwestorzy. Przed resplitem nie zamierzam kupować - co z tego że zmiana o grosz to cirka 10 proc. zysku, skoro tak kurs lata grosz w górę i grosz w dół, bez efektu. Ani tu grać, ani nic. Ech...

• Re: W oczekiwaniu na resplit Autor: ~clip [95.49.17.*]
    a kiedy ten resplit ma nastąpić?
  • Re: W oczekiwaniu na resplit Autor: ~zambizzi [77.66.1.*]
    Jak zostana wprowadzone wydmuszki za nowe akcyjki w ilosci jakos mld stk.
    Troche czasu, kilka miechow niech rynek przetrawi, co sie da upchnac po 10 gr to sie upchnie a jak juz sie nie da to resplit i upychanko naiwnym.
  • Re: W oczekiwaniu na resplit Autor: ~bogaty [89.228.77.*]
    Niestety... chyba masz rację kopenhaga
  • Re: W oczekiwaniu na resplit Autor: ~zambizzi [77.66.1.*]
    nie wiem czy mam czy nie. Fakt jest ze to sa mlode wilki, a gielde trakuja jak zrodlo dojenia leszcza. Nikt powazny to szambo nie wejdzie widzac jakie szemrane zabiego ksiegowe sie robi. Sam leszcze kursu nie wywinduje. POtrzeba grubasow ale oni trzymaja sie zdala widzac w drodze mld nowych perelek Trzeba byc idiota by to kupowac.
    Chyba ze sami beda cignac do gory.
  • Re: W oczekiwaniu na resplit Autor: ~clip [95.49.17.*]
    dojenie leszcza się nie uda - nie ma super inf
[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.