• Efix co dalej? Autor: ~babka [37.47.84.*]
    w poprzednim wątku już się wszyscy kłócą więc założyłam nowy...wygląda to coraz lepiej, wolumenu mamy już ponad 6000, a poziom 20~zl jest cały czas trzymany. przechodzą transakcje na coraz większe kwoty (przed chwilą 1000 akcji w jednym zleceniu), czyli mamy też trochę większych graczy na spółce. jak myślicie? faktycznie ktoś chce odebrać jak największą ilość na obecnych poziomach?
  • Re: Efix co dalej? jazda do nominału 10zlp Autor: ~666 [83.29.82.*]
    a potem już tylko w dół az do 10groszy w końcu spólka założona przez ludzi z investconu :-) na swoje śmieci już nigoko nie łapią to i na to gówno się nie uda :-)
  • Re: Efix co dalej? jazda do nominału 10zlp Autor: ~jklin [193.200.47.*]
    bzdury piszesz,tutaj w obrocie jest 40k i nikt oprucz sternika nie moze być pewny jak się sprawy potoczą ,swoje 950 sztuk sprzedałem i czekam nizej,czas pokaze czy się doczekam,jedno jest pewne-NUDY NIE BĘDZIE:)
    P.S
    PIERWSZE SYMPTOMY POPYTU JUZ MAMY MOIM ZDANIEM (NIE JESTEM Z TEGO ZADOWOLONY:()
  • Re: Efix co dalej? Autor: ~wariatgdynia [37.47.33.*]
    Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz ile osób tam pracujacych (nie liczac tych z duzymi pakietami) ma akcje tej spólki. A to ze jest takie wachanie na kursie to moim zdaniem zasługa animatora no i moja bo sam troche wyrzuciłem zeby odebrac nizej. Według mnie niedługo nie bedzie tu co zbierac bo wielu moich znajomych zastanawia sie nad wejsciem wtedy moze byc naprawde za mało tych akcji
[x]
EFIXDM 34,62% 7,00 2020-07-10 15:23:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.