• zagrożenie bankructwem Autor: ~zalas [217.212.230.*]
    strata nie tylko na handlu oponami, ale gigantyczna strata na wytwarzaniu granulatu. to co miało rozwijać spółkę ciągnie ją na dno. dodatkowo nie będzie za co wykupić obligacji. tylko patrzeć jak pojawi sie wniosek o upadlosc. ani akcje ani obligacje nic nie będą warte jak unia zażąda zwrotu milionowych dotacji.

• Re: zagrożenie bankructwem Autor: ~orzełek [164.126.12.*]
    a dlaczego niby unia ma żądać zwrotu ?
  • Re: zagrożenie bankructwem Autor: ~mimi [95.41.61.*]
    np. jak nie dotrzymamy terminów trwałości projektów, albo zakładanych wydajności
  • Re: zagrożenie bankructwem Autor: ~kiel_ce [46.17.116.*]
    Ludziom ciężko oddać, tu każdy ma stratę, ale nikt nie kupi z prawej bo po co? ktoś próbuje bronić, ale czy nie odda wszystkiego niżej?
  • Re: zagrożenie bankructwem Autor: ~jaku [46.174.176.*]
    niestety ja już pogodziłem się z tym ze spolka zbankrotuje, ze posłużyła rodzince orłow do wyciagniecia kasy. Na szczecie niewiele zainwestowałem w tego smiecia i piesia czarodzieja i klamczucha, ale kazda strata boli. Tak to jest jak amatorzy i cwaniacy biora się za biznes.
  • Re: zagrożenie bankructwem Autor: ~qtas [37.209.135.*]
    Dnia 2013-08-19 o godz. 10:13 ~jaku napisał(a):
    > ...Tak to
    > jest jak amatorzy i cwaniacy biora się za biznes.

Jacy amatorzy ? Przecież prezes jest ekonomistą i to po KULu !
  • Re: zagrożenie bankructwem Autor: ~oponiarz [37.190.212.*]
    No niestety raport wystraszył mnie skutecznie,strata jest ogromna,poza tym w analizie na stockwatchu też piszą o ryzyku bankructwa,więc sprawa jest poważna.Ja już pogodziłem się ze stratą,mam żal do spółki,bo nie tak miało być,ale wolałem odzyskać choć część kapitału,niż ryzykować dalej...!
  • Re: zagrożenie bankructwem Autor: ~jaku [46.174.176.*]
    a co tu jest do odzyskania skoro zero popytu i marne 10k wystarczy żeby zbić do 10gr o czym ty piszesz jakie odzyskanie części, bądź poważny nikt tego nie kupi chyba ze piesio po 10gr, kasa stracona, to tak jak byś sam oddał ją złodziejowi, zaraz będzie nowe walne i emisja dla dobicia reszty małych akcjonariuszy a piesio jeździ na wycieczki do Chin, gościu juz sam uznał ze trzeba wycisnąć z bankruta ile się da.
[x]
ORZLOPONY 4,85% 2,16 2022-05-27 13:58:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.