• WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~CEZ [31.174.94.*]
    cos dzis zwiekszyly sie obroty czyzby mozliwa zmian a kierunku

czy tylko przerzucania oby tak dalej
    bo 100 nalezy sie jak psu buda

coz zobaczymy zamkniecie czy znowu noie zdoluja !
    bo korekte na wigach to papier dobrze przetrwal !
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~as [78.8.154.*]
    bo to jedyna spolak energetyczna z warszwaskiego parkitu ktora ma gotowke niezadlzuona i dodatkowo palci solidne dywidendy plus duzy zwrot z kapitalow wlasny ROE!!!!!
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~cez [178.37.95.*]
    walec wlaczony w druga strone !!!!!!

jak dlugo -co by bardzo dlugo bo nalezy sie jak psu buda !

84 wkrotce
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~kubus [31.175.82.*]
    Tak to wyglada , dzisiaj włączony 2 bieg , nagle pozytywne rekomendację a coś się zmieniło od 3 tygodni..... ? jest duży potencjał wzrostowy trzymamy i dokonujemy ,;)
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~street [78.8.0.*]
    panowie pilna pomoc:

info z biura odemnie ;;

Witam serdecznie,

W odpowiedzi na Pańskiego maila chciałbym uprzejmie poinformować, że aby otrzymać dywidendę konieczne było posiadanie rozliczonych akcji na rachunku w dniu ustalenia praw (25.06). Przewidywany dzień wypłaty to to 01.08.2013. Wysokość dywidendy wynosi 40 CZK na akcję. W tym roku standardowa stawka podatkowa wynosi 35%, aby skorzystać z niższej stawki konieczne jest dostarczenie wystawionego przez Urząd Skarbowy oryginału dokumentu dotyczącego statusu podatkowego akcjonariusza, oraz wypełniony dokument, którego wzór wysyłam w załączniku. Jeśli chodzi o termin składania wniosków o zmniejszenie stawki opodatkowania, to 8 lipca dokumenty muszą już być w KDPW. Oznacza to, że należy udać się do oddziału z oryginałami ww. dokumentów przed tym terminem. Dywidenda dostarczana jest do Biura Maklerskiego w CZK, zostaje przewalutowana na PLN po kursie dnia poprzedzającego dzień wypłaty dywidendy.

jak to jest :

to nie placi sie 15% u zrodla czy wyplenienie takiego druku mam go u sibie na kompie oraz certyfikat rezydencji z US zlozonew biurze maklerskim ktore dostarcza je do KDPW uprawnia do 15% podatku a nie 35% z jakiej racji jest 35%????przeceiz jest uwmoa u unikaniu podwojnego opodatkowania!!!!!!!

• Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~starynowy [31.130.106.*]
    Sprawdziłem i masz rację należy się śpieszyć bo albo 5% albo 35 % podatku , dzięki
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~cezianka [5.173.247.*]
    witam,
    czy ktos może mi podesłać formularz na adres: anna_waa@go2.pl dzięęęki
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~cez [159.205.206.*]
    tak sobie mysle co wyprawiaja na tym cezie !\\dzis 209k wolumen i znalazl sie na 8 miejscu wzgledem obrotow na GPW

czy to przymiarka przed wzrostami czy /chyba nie spadkami /skoro juz spadl 50% czas na odbicie !

co do dywidendy i tak nas wyruchaja jak beda chcieli ja ciagle trzymam sie 19%
    bo niby czemu 35% skoro nawet zysk z dochodu z gieldy jest 19%
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~xxx [178.37.117.*]
    w biurze ing niestety potwierdzili ,że żeby zapłacić 19% to trzeba złożyć papiery do KDPW a to kosztuje 800zł więc przy moim stanie posiadania gra nie warta świeczki. Ale ja to sobie odbije niech sobie gad rostowski nie myśli ,że taki cwany.
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~cez [77.255.110.*]
    dzis swieto 5-07 w czechach i maja wylaczony komputer
    handel na gpw cezem zamarl
    widac teraz kto steruje kursem
    niestety zenada !!!!
    kurs moze byl na tej spolc e i 50 jak i 250 robia co chca i chyba duzych wzrostow tu nie zobaczymy bo i po co im wysoki kurs skoro skupuja i robia szctuczny obrot niby plynna spolka
    walec wylaczony wiec dzis nic tu nie bedzie aby do poniedzialku!
  • Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE Autor: ~analityk [31.60.67.*]
    MOZE TO PRZEZ TO:D :

http://www.finweb.pl/gielda/analityk-radzi/9058-sektor-pod-napieciem
[x]
CEZ -1,96% 150,00 2022-12-02 15:10:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.