• IMMOEAST Autor: ceje [178.181.154.*]
    Ci sami już raz Polaczków jako Immoeast wydymali. Mało im? Zapraszam do kupowania, zanim znów z GPW wycofaja po zgarnięciu grosza.
  • Re: IMMOEAST Autor: ~jarecky [194.126.238.*]
    Łosiu kogo wydymali to wydymali, trzeba było kupować jak immo było ok złotówki
    ja bynajmniej zarobiłem ponad 3 lata temu cięzkie pieniądze
    a nie szczekac, kto mądry to zarobił i dziś już giełdę traktuje jako hobby he, he
  • Re: IMMOEAST Autor: ~noname [91.221.144.*]
    O czy bredzsz człowieku, jakie dymanie???
    Na giełdzie są zawdze dwie strony S i L ;)
    Ja kupowałem IMMO za prawie 2 zł i sprzedałem za ok 13 - tu zrobiłem dużą kasę.
    Potem kupiłem za ponad 13 zł i wtedy wycofali z GPW, najpierw myślałem że straciłem ale zrobili konwersję na IMMOFINANZ. Zamiast 2820 szt IMMO mam 4230 IMMOFINANZ - finalnie juz na debiucie wyszło mi na plus po zamianie i juz po lilku dniach jestem kilka procent do przodu. tak więc nie mów, że w jakimkolwiek momencie ktos kogoś wydymał.
  • IMMOEAST Autor: ceje [37.30.89.*]
    Obu panom bardzo dziękuję za informacje. A czy po konwersji była jakaś dywidenda?
  • Re: IMMOEAST Autor: ~noname [91.221.144.*]
    Witam, nie odpowiem Ci na 100% gdyż nie kojażę tak na pewno. Miałem wszak jakiś przelew na rachunek, którego nie byłem w stanie przypisać do innych papierów, ale czy to z IIA czy za IMMO to nie odpowiem. Jest niewielka szansa, że to było właśnie to.
[x]
IIAAV -0,26% 95,80 2021-09-24 09:25:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.