• capital Autor: ~Rolo [188.47.112.*]
    gdzie są proroki z tej spółki
  • Re: capital Autor: ~Maras [83.143.143.*]
    Proroki się wyleszczyły. Reszta siedzi cicho i czeka... i się doczeka
  • Re: capital Autor: ~Rolo [31.63.16.*]
    No i dobrze póżniej im odsprzedamy
  • Re: capital Autor: ~niemoto [89.69.252.*]
    ale podniete macie 7% tez mi wydarzenie
  • Re: capital Autor: ~aaaaaa [81.190.88.*]
    to ni hazard tylko giełda a jak chce ktoś więcej zarabiać nich idzie do buch machera lub spróbuje jedno ręki ego bandytę lub w pokera , szkoda że coraz więcej pajaców gra na giełdzie ,giełda jest dla ludzi z klasą a dla hazardzistów polecam inne g....wna
  • Re: capital Autor: ~niemoto [89.69.252.*]
    o widzę mentor się znalazł nie chodzi mi o tą 7% zmianę tylko stosunek spadku 18zł do tego gdzie teraz jesteśmy czyli 1.38. I śmieszy mnie to jak przy większych zmianach zawsze znajdą się jacyś życzliwi co szukają tych proroków co wieszczą 0,80gr:). Fundamentalnie średnio to wygląda maja po 3 kw. jakieś 1,5 mln w kasie gdzie średnio na wynagrodzenia oraz spłatę kredytów idzie im około 1,2mln na kwartał wiec po nowym roku będzie pusto w kasie i ciekawe co wtedy pan bala?
  • Re: capital Autor: ~aaaaaa [81.190.88.*]
    Pamiętajmy o tym że kupowało się od 2000 r a sprzedawało 2009 a na inwestycje krótko terminowe cały czas można zarabiać robiąc krótkie tranzakcie max 3 dniowe nie zależnie od straty czy zysku bo taki teraz jest rynek natomiast ci kruży stracili kupując po 18 zł mogą zniwelować straty do kupując w miarę stabilnych wzrostów i przy korektach sprzedawać lub czekać aż dojdą do swojej ceny bo rynek na prawdę jest zaniżony i minie trochę lat gdy ceny powrócą do normalnej siły ,jak na razie 6 zł do 8 zl to jest max jaki cap dojdzie w ciągu kilku lat chyba że duzi zaczną wkraczać na te akcje ale to już po obrotach poznacie ,grajcie na spokojnie bez nerwów ja tak utrzymuje się i żyje z giełdy jakoś więc da się wystarczy na spokojnie grać i do przodu więcej nie powiem bo bym zdradził swój styl grania hehe mimo to czasem staram się tu coś wam powiedzieć od czasu do czasu i mam nadzieje że pomagam troszkę co do capka niesą to zle papiery polecam również po korekcie kupować pging bo teraz jest w fazie wzrostowej .pozdrawiam graczy z klasą ;-)
  • Re: capital Autor: ~Rolo [31.63.19.*]
    do aaaaaa jak dobrze kogoś z sensem usłyszec i popracować ...
[x]
CAPITAL -0,71% 0,70 2024-02-22 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.