• MOJA TEORIA-PROSZE SIĘ NIĄ NIE SUGEROWAĆ Autor: ~jet [193.200.47.*]
    GEKKO SYPAŁO BO OBEJMIE TANIEJ!
    MYSLE ŻE DOBRZE ZROBIŁEM KUPUJĄC PP PO 0,01
    CZAS POKAZE CZY TO BYŁA DOBRA DECYZJA
    NAJWYŻEJ STRACĘ 700 ZŁ
    POZDRO
  • Re: MOJA TEORIA-PROSZE SIĘ NIĄ NIE SUGEROWAĆ Autor: ~wyga [37.30.31.*]
    ten numer rodem z hurtimexu
  • Re: MOJA TEORIA-PROSZE SIĘ NIĄ NIE SUGEROWAĆ Autor: ~alonzo [109.95.206.*]
    Wątpię, że to była dobra decyzja, ponieważ wątpię, żeby ta emisja doszła do skutku.
    Raczej nikt nie obejmie nowych akcji po 10gr.
    Kurs prawdopodobnie został tak zdołowany, co było dziecinnie łatwe przy wcześniejszej śladowej płynności i braku zleceń na K, żeby kolejną emisję zrobić na dużo niższym poziomie i raczej bez PP dla obecnych akcjonariuszy.
    Gekko nie po to przejął niedawno znaczny pakiet, tylko po to, żeby go wysypać po kilka groszy i taki miał być efekt. Wątpię, że osoba która go sprzedała, zrobiła to po 3 gr.
    Teraz będzie podstawa, żeby zrobić nową emisję dla wybranych, dużo niżej i przejąć większość firmy za część wcześniejszej sumy.
    Firma się restrukturyzuje i za jakiś czas powinna wyjść na prostą.
    Coś jednak produkuje i posiada jakiś majątek.
    Z giełdy to detalista może sobie kupić pakiecik akcji , ale jak ktoś ma dużo większy apetyt, to musi robić takie machinacje, żeby osiągnąć swój cel.
    Od 30 sierpnia, kiedy zwalono kurs, przemielono ok 7mln. 150 tyś akcji, za ok.293 tyś zł. (z czego w pierwszym dniu 2,2mln.)
    Ile z tego wyrzuciła ulica, a ile przerzuciło z wora do wora Gekko, niech każdy sobie sam odpowie.
  • Re: MOJA TEORIA-PROSZE SIĘ NIĄ NIE SUGEROWAĆ Autor: ~wyga [37.30.88.*]
    luzik .. tu bedzie jeszcze nie jedno wejscie smoka
[x]
PARTEX 0,00% 0,01 2013-05-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.