• Czy już czas uśredniać? Autor: ~acy [93.105.110.*]
    czy czekać?
  • tjn Autor: ~Znany [83.18.168.*]
    to taniość , taniość
    same ONICO na dzisiaj to 450 000 x 28 = 12 600 000 tj. 1/2 wartości całego Capa
    a jak Onico wyrobi prognozę i 6 zeta D na akcję i wartość akcji skoczy na 50 -60 (w co nie wątpię bo ta padaka się kiedys musi skończyć a NC szoruje po uprzednim dołku) to wartośc ONICO w Portfelu Caba będzie większa jak jego całego = oczywiście przy dzisiejszym kursie akcji
    ... do niczego nie namawiam ale dla przesledzenia spółka warta grzechu = ostatnio z 0,99 poszła bodaj na 2,4 = to tez nie do pogardzenia i myslę że to przedział czasowy do końca 2012 roku
    Co Państwo na To :-)
  • Re: tjn Autor: ~aaaaaaaaa [81.190.88.*]
    ja myślę że w jakimś odstępie czasowym wybija się akcje ale zależy kto jak chce zarobić jeśli właściciele pozwolą na wzrost a nie na szybkie ,, bicie piany'' to każdy zarobi ale do póki za zachłanność będzie to te akcje mogą tak tkwić i jedynie dojdą do 3 zł i tyle ,akcje są dobre ale ludzie nie dają szansy im wybić się więc sam nie wiem ,a jak już drobni dożucą to właściciele zniweczą kurs ,proponuje kupić i patrzeć dlamnie osobiście 6 do 8 zł to cena gdzie dopiero zacznie się stabilnie wzrost i długa perspektywa na zarobek życzę wszystkim udanych inwestycji i rozwagi polecam cap ale na spokojnie i obserwować obroty czy duzi są zainteresowani tymi akcjami bo tylko tak możemy wspólnie ciągnąć cap do góry
  • Re: Czy już czas uśredniać? Autor: ~mażenia [81.190.88.*]
    może capital wzmocni swoją pozycje jeśli zacznie inwestować w polski sektor gazu łupkowego zresztą polecam ,dziś mało się o tym mówi ale za 5 lat lub 10 będą żałować takie fundusze i inni którzy o mina takie inwestowanie jeśli czyta to ktoś z capital to proszę pomyślcie o tym to może znów capital part będzie mocny bo to szansa dla wszystkich z nas .
  • Ale proszę nie żartować Autor: ~Znany [83.18.168.*]
    Cap i gaz łupkowy .... czy kolega wyobraża sobie jakiego rzedu to kwoty wchodzą w gre ..... gdyby tak było to polski kapitał by to sfinansował i nikt by nie szukał hamerykanów ale tak nie jest i nie bedzie bo my jestesmy biedota a co dopiero Cap = on by nawet kateringu dla ludzi co pracuja przy poszukiwanie nie był w stanie sfinansować a co dopiero resztę ........ także proszę nie żartować z powaznych rzeczy a co do Capa jest za darmo = no może 1,09 było wczoraj :-)
  • Re: Czy już czas uśredniać? Autor: ~acy [93.105.99.*]
    Ciekawy jestem czy zejdzie poniżej 0,99 gr?
  • Re: Czy już czas uśredniać? Autor: ~niemoto [89.70.242.*]
    pewnie zjedzie i to nawet niżej wystarczy zeby była wieksza korekta na szerokim rynku
  • Re: Czy już czas uśredniać? Autor: ~aaaaaaa [81.190.88.*]
    ludzie mam wrażenie że powinniście grać w hazard niż na giełdzie ,a później płaczecie że tracicie kasę , jeszcze raz dla tych co nie znają zasad grania na giełdzie ,pierwsze ważne obroty jeśli niema obrotów to czekaj lub zmień walor po drogie co chcesz zaniżać poszy marnych obrotach żeby grać na dołkach i w szczytach by zarobić muszą być gracze typó fundusze itp teraz gdy niema obrotu to albo wyprzedajesz powoli akcji tak by nie zaniżać kursu lub skupujesz tak by nie zawyżać kursu żeby nikt nie widział że ktoś zbiera a sprzedajesz gdy obroty i kurs będzie szedł stabilnie do góry , a tak psujecie wszystko bo każde ruchy teraz drobnych inwestorów niszczą wartość mało tego cap jest dobry z drugiej strony dziękuje wam bo można sobie skupować na dołkach ,ale uważam że słabi z was gracze jak czytam te forum proszę poczytajcie troszkę literatury o giełdzie bo giełda nie jest hazardem tylko miejscem inwestowania .pozdrawiam
    ps dla ambitnych zapraszam na W20 tam obroty są idealne na inwestowanie tak jak lubicie
  • Re: Czy już czas uśredniać? Autor: ~prorok [79.185.98.*]
    Wydaje mi się,że potencjał do spadku Capka już się wykończa.Trwa już końcowe odbieranie niecierpliwym i powinno się odwrócić.Przecież nie mogą akcje wiecznie spadać gdy spółka ma solidne podstawy i nie grozi jej w żaden sposób upadek.
    Pozdrawiam
  • trend niezły Autor: ~acy [93.105.97.*]
    ale obroty nadal niskie. Ciekawa sytuacja: czy zbyt niska podaż czy sztuczne podbijanie kursu?
    Szkoda, że nie uśredniałem :-)
[x]
CAPITAL 0,00% 0,70 2024-02-23 15:15:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.