• SĄD POD SĄD? Autor: ~Lucjusz [178.42.31.*]
  To co wydarzyło się w Amber Gold, te nerwy i niemiłe przeżycia inwestorów nie miały by miejsca gdyby Sąd Rejestrowy nie zarejestrowałby spółki osobie posiadającej prawomocne wyroki sądu.W tej sytuacji to PAŃSTWO POLSKIE powinno zwrócić należne pieniądze poszkodowanym klientom spółki.
 • Re: SĄD POD SĄD? Autor: ~BMW [37.108.27.*]
  Słyszeliście już o projekcie "Prawdziwa giełda inwestorów indywidualnych" realizowanym na ibne.pl ? Powstaje tam baza inwestorów indywidualnych do której można dołączyć niezależnie od wielkości portfela i otrzymywać wcześniej informacje o ciekawych projektach inwestycyjnych i spółkach zmierzających na giełdę.

  Twórcy projektu mają nadzieję, że projekt będzie w stanie przyczynić się do zmiany opinii na temat rynku NewConnect poprzez inny sposób prowadzenia procesu inwestycyjnego już od etapu oferty prywatnej lub pre-IPO. Twórcy wskazują na ideę giełdy, która najlepiej realizuje się przy dużym udziale inwestorów indywidualnych już w momencie debiutu. Rozdrobnienie akcjonariatu na etapie pierwszej oferty pozwala uniknąć późniejszych nadużyć. W związku z tym projekt jest kierowany do wszystkich inwestorów indywidualnych niezależnie od wartości portfela.

  Zachęcam wszystkich, aby przyłączyć się do projektu i przekazać informacje swoim znajomym. Im będzie nas więcej tym większa szansa, że już wkrótce na giełdzie zobaczymy spółki wolne od patologii i przekrętów - gdzie inwestorzy indywidualni są równoprawnym właścicielem od samego początku.

  Bezpośredni link do bazy:

  http://www.ibne.pl/dolacz-do-bazy-inwestorow.html

  PROŚBA: zamieśćcie ten wpis przy wątkach spółek, na których jesteście aktywni lub gdzie w przeszłości dochodziło do przekrętów.
[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.