• potrzebna wrozka Autor: ~zajaczek [31.61.131.*]
    kto sie czuje na tyle mocny zeby przepowiedziec przyszłosc tej spolki? W gore w dól? Czy tez trup?
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~wróżbita Andrzej [83.28.19.*]
    W szklanej kuli zobaczyłem pedzącego byka.Czyżby dzisiaj miało sie coś wydarzyc.
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~wróżka Maja [213.134.163.*]
    wg kart tarota w spółce trwają prace,w których uczestniczy również kobieta/widzę wkładanie dóbr dzięki czemu otworzą się nowe możliwości i spółka narodzi się ponownie/jako karta sygnująca jest karta świata bardzo pozytywna karta,która jest w otoczeniu również sprzyjających kart.
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~pawlooo [31.175.11.*]
    dziś możemy tylko zobaczyć zamknięcie na czerwono!
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~KIELICH [83.6.85.*]
    Dnia 2012-07-12 o godz. 13:00 ~wróżka Maja napisał(a):
    > wg kart tarota w spółce trwają prace,w których uczestniczy
    > również kobieta/widzę wkładanie dóbr dzięki czemu otworzą
    > się nowe możliwości i spółka narodzi się ponownie/jako
    > karta sygnująca jest karta świata bardzo pozytywna
    > karta,która jest w otoczeniu również sprzyjających kart.
    jeśli widzisz że w tych pracach uczestniczą kobiety to pewnie zagłębiłaś się za mocno i ujrzałaś sferę intymną ,i dlatego widzisz wkładanie dóbr i coś się otwiera, i może coś się narodzi
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~Martyna74 [178.183.163.*]
    Osobiście podchodziłam do kwestii wróżki bardzo sceptycznie. Okazało się jednak, że część z nich ma wyższe wykształcenie i naprawdę potrafi pomóc. Poprzez poszukiwania znalazłam Emilię Angel, która obok wykształcenia ezoterycznego, ma także wykształcenie wyższe w dziedzinach psychologii.

Jakbyś potrzebowałą porady to serdecznie Ci ją polecam! Wiele z jej porad okazało się prawdziwych i pomocnych. Tu masz link do jej bloga:
    angelemilia.blogspot.com/

Wystarczy napisać e-mail i dogadać się. Ceny są naprawdę niskie, zazwyczaj 5 zł za pytanie i wróżbę!
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~zajaczek [31.61.129.*]
    maja? Ty tak na powaznie czy cie rodzice nie kochją? Paolo gada z sensem. Bedzie czerwono dzis. Ale moze cos w dalszej perspektywie? Tylko blągam...bez tarotów i innych takich. Nie jestesmy w hogwarcie tylko na gpw:) chociaz jak tak czasem patrze co sie tu dzieje to mi sie wydaje ze jakis hary poter tu czaruje:P
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~bartekkk [31.11.191.*]
    Na początek kierunek 32 grosze. Potem 48 i wyżej.
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~CPH [93.167.53.*]
    po tym 96 gr 1,92 zeta 3,84 zeta a pozniej 5 zeta na koniec roku. Takie i inne zyczenia mozecie sobie na swieta i nowy rok jyz skladac.
    A kto to po takiej cenie bedzie kupowac. Masz ludzi za idiotow.
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~procka [83.27.112.*]
    Kopenhaga, co się tak irytujesz, skoro jestes tylko Obserwatorem ?
    Do tej pory czerpałeś energię z krytyki JRW i jego świty, teraz ten Pan już sie pozbył Igroupa, więc powiedz - po kiego tu wciąż siedzisz i w dodatku się tak oburzasz ?
    Teraz będziesz wypisywac złośliwości w kierunku wszystkich, którzy nadal wierzą w IGR ?
    Tak Ci ciężko zaakceptowac, że ktoś może tu coś zarobic ?
    A marzyc o wartościach kursu chyba sobie można czy to też Ci sprawia przykrośc ?
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~Miro 71 [46.205.100.*]
    Gdzieś tą swoją frustrację ich dwoje ( cph i agent ) muszą wyładować. Padło na to forum :)
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~swojak [80.50.228.*]
    tak jak pisałem chłopom od strat w głowach się pomieszało (należy tylko współczuć )
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~ddddaaaawwww [83.30.240.*]
    Oni nie mają strat tylko zadanie, które polega na kreowaniu negatywnego wizerunku spółki.
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~cph [77.66.1.*]
    Tak jak mowisz, jakbys byl obiektywny i wzial kilka rad jakie czasmi puszcze w eter, ( przed faktem nie po) to bys moze zmienil zdanie. Ale niech ci bedzie, powiedz mi ile to zarobiles na perlece w ciagu ostatniego miesiaca harcerzyku.
    I procka ma racje, harcerz odszedl wiec nie ma juz z kogo dreczyc. czuwaj
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~ddddaaaawwww [83.30.240.*]
    Oni nie mają strat tylko zadanie, które polega na kreowaniu negatywnego wizerunku spółki.

Dodam-z nimi się nie dyskutuje, każdy decyzję podejmuje sam.

A pytania ile ktoś zarobił w przeciągu miesiąca świadczą o poziomie wiedzy ( inwestowanie w akcje na miesiąc ?:)
    Powtórzę:

• Re: potrzebna wrozka Autor: ~cph [77.66.1.*]
    I naleza do tajnej grupy trzymajacej wladze, rozpylaja hel i podkladaja trytol do samolotu.
    Wiec enimga zostala rozszyfrowana teraz mozesz na tej podstawie dzialac.
    Proponuje hipoteke, prowident i kupno perelek. bedzie rakieta.
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~wróżka Maja [89.74.98.*]
    no i co pisałam o kobiecie:)a karta świata ,o której też pisałam mówi też o zagranicy/
  • Re: potrzebna wrozka Autor: ~bartekkk [31.11.191.*]
    32 gr
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [94.254.143.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
WINVEST 22,81% 0,07 2020-04-03 15:25:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.