• Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~kd81 [31.183.222.*]
    Ciekawa opcja to rynek samochodów klasycznych, warunek to odpowiednio dobrany model. W przypadku prostych projektów gdzie renowacja trwa kilka miesięcy można liczyć na min 30% zysku przy odsprzedaży.

http://moto.gratka.pl/tresc/19975637.html?ko=145351177445a1c48129ffd386633c35
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~DOŚWIADCZONY [159.205.182.*]
    Ładuj wszysto w metale szlachetne ,kolekcje i sztukę ,unikaj wszelkich stale dodrukowywanych papierków, polisolokat i funduszy inwestycyjnych...
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: klub_inwestorow_2016 [91.240.68.*]
    Proponuję spróbować zainwestować w kilka pożyczek pozabankowych za pośrednictwem https://klub-inwestorow.pl/
    Średni zysk jakieś 20% + gwarancja zwrotu kapitału.
    pozdrawiam
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [46.76.115.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~Brokerage [188.65.41.*]
    Jeżeli w gre wchodzi inwestycja, mogę pomóc w znalezieniu dobrej możliwości, polecam kontakt pod adresem email [email protected]
    udziele dodatkowych informacji.
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: fseba [89.66.151.*]
    Witam, jak się można z Tobą skontaktować, bo mam Ciekawą ofertę na te Twoje 100.000 zł. Do mnie kontakt e-mail: [email protected]

Pozdrawiam
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: edek_kredek [95.160.74.*]
    Jakby ktoś chciał zainwestować 100.000 zł to kupno udziałów w mojej porównywarce cen link. Stały miesięczny dochód i duży potencjał wzrostu. Zachęcam do kontaktu priv.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [78.146.164.*]
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [81.219.51.*]
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~DOŚWIADCZONY [159.205.182.*]
    Generalnie andrzeju unoikaj sta;le dodrukowywanych papierków typu akcje, obligacje, unikaj także funduszy inwestycyjnyvh...Na dxziendzisiejszy doradzałbym inwestycje w metale szlachetne- srebro, złoto , platynę i mpallad ale tylko w formie fizycznej- sztabki i monjety bulionowre...
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: maslowyx [23.94.86.*]
    Wszystko zależy od celu jaki ma inwestor. Jeśli jest odpowiednio zabezpieczony finansowo to polecam lokatę na 10% w skali roku. Jeśli na bakier u niego z zabezpieczaniem majątku i rodziny to najpierw trzeba się odpowiednio pozabezpieczać, a potem można myśleć o innych inwestycjach.
    Dobór rozwiązań jest sprawą indywidualną. Dla jednych lokata na 10% będzie w porządku dla innych nie.
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~niepelnosprawny_org [83.31.38.*]
    biznes internetowy..... ale jak chcesz? warto podzieć na cześci tą kwotę
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~gkb [83.9.246.*]
    Lepiej założyć lokatę w Ideabanku. Jej standardowe oprocentowanie wynosi 3,25 proc. w skali roku. Można ulokować od 10 000,01 zł do nawet 100 000 zł Zaletą jest brak konieczności zakładania jakiegokolwiek innego produktu w Idea Banku (konta osobistego, karty płatniczej itp.) Poniżej link do lokaty wystarczy skopiować
     http://www.cbc1.pl/pgi8g
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~Marek117 [83.20.180.*]
    Gdybyś miał ok. 150.000 zł to możesz bezpiecznie zainwestować w nieruchomości.
    www.reinwestuj.pl - daje stopy zwrotu na poziomie 5-8% i nie musisz martwić się zarządzaniem nieruchomościami.
    Podpisują z Tobą długoterminową umowę najmu i przelewają czynsz na konto :-)

• Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~martusia321 [88.220.124.*]
    Zarabiaj na recyklingu śmieci - 20€ na start
    Projekt ten oferuje stabilny oraz wysoki dochód. Na początek otrzymujemy 20 euro na start.. Możesz dalej reinwestować całość lub część a resztę wypłacić. Wybór należy do Ciebie. 
    Masz również możliwość zakupu akcji przedsiębiorstwa czerpiąc z tego dodatkowe zyski. Możesz również inwestować własne pieniądze, kupując odpowiednią ilość śmieci.
    Branża przetwarzania odpadów śmieci to aktualnie żyła złota.
    Firma połączyła fizyczny recykling odpadów z programem internetowym oferując produkt innowacyjny który ma znakomity popyt. PODSTAWOWE PRODUKTY: POLIPROPYLEN I POLIETYLEN do produkcji folii i opakowań przemysłowych i termokurczliwych rury do wody i kanalizacji, różne folie i materiały opakowaniowe. 

Dzięki współpracy z tym projektem, nie będziesz bezpośrednio zaangażowany w procedury przetwarzania. Procesem przetwarzania odpadów w pieniądze będą się zajmować specjaliści firmy. 
    Ty zarabiasz tylko na kupowaniu oraz sprzedaży odpadów za pośrednictwem naszego serwisu, który otwiera dostęp do rynku międzynarodowego.

Firma istnieje fizycznie, zarząd mieści się w Warszawie Przy al. Solidarności 115, Ma oddziały w Polsce i Łotwie.
    Program jest bardzo rozwojowy, rewelacyjny pomysł na biznes, zresztą branża śmieci to obecnie wielka żyła złota.

Oto link do rejestracji na platformie inwestycyjnej recyclix z 20 euro na start

https://recyclix.com/?id=e6528921a29eba

UWAGA! 
    Ograniczona liczba bonusów!!!
    STRONA JUŻ PO POLSKU!
    Polsko-Litewska firma z KRS!
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~Majk [91.246.66.*]
    ludzie, odpowiedź jest prosta: pro-zysk.
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: marta_szeliga [93.159.154.*]
    W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą pożyczki społecznościowe. Inwestycje w nie przynoszą o wiele większy zysk niż wspomniane przez Ciebie lokaty, które - jak wiadomo - niemal nic Ci nie dadzą. Warto zapoznać się w tym celu z CapitalClub, bo oprocentowanie w skali roku na poziomie średnio 20% to dosyć dobra okazja do “zarobku”.
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~anitka [94.254.145.*]
    Znalazłam idealny artykuł odpowiadający na Twoje pytanie :) link  na pewno się przyda :)
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: lucynawarda [31.179.133.*]
    Polecam crowdfunding udziałowy - inwestowanie w spółki na wczesnym etapie rozwoju za pośrednictwem internetu. W zamian za wpłaty na kapitał obejmujesz udziały w nowej emisji w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Wtedy możliwość wejścia do spółki odbywa się przy najkorzystniejszej wycenie. Ważny jest aspekt zysków. Spółki oferujące innowacyjny produkt mogą wygenerować zyski na poziomie 30-50% w skali roku, natomiast stabilne przedsiębiorstwa ok. 20-30%. Bierze się to z dużego potencjału wzrostu, który mają spółki na etapie seed. 

Platformy crowdfundingowe to miejsca, gdzie spółki prowadzą kampanie. W ten sposób prezentują swój produkt. Potencjalni inwestorzy znajdą tam wszystko, czego potrzebują, by ocenić przedsięwzięcie i zdecydować o dofinansowaniu. W zasięgu ręki mają więc biznesplan, model finansowy, opis oraz umowę spółki, a także dane produktowe. Informacje są transparentne i przedstawione w przystępny sposób. Warto dodać, że sam proces inwestycyjny trwa nie dłużej niż 3 minuty.

Inwestowanie za pośrednictwem platform crowdfundingu udziałowego może być uzupełnieniem dotychczasowego portfela inwestycyjnego (obok obligacji, walut czy akcji). Wkrótce na www.findfunds.pl ruszą pierwsze kampanie firm oferujących innowacyjne rozwiązania. Możesz rozważyć czy warto je wesprzeć. Pozdrawiam.

• (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [79.187.55.*]
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~Tomek [176.110.157.*]
    witam proponuje zapoznac się z tą firmą 25% zysku w ciagu 5 tygodni https://recyclix.com/partners/#
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~RadekOpo [31.179.133.*]
    Przy takiej gotówce pomyślałbym o inwestycji w jakieś obiecujące spółki. Przejrzyj platformy crowdfundingu udziałowego i kampanie, które prowadzą. Ostatnio widziałem wroclawski Scabrosus - przerabiają odpady organiczne na błonnik. W sumie są jedyną taką firmą, a zapotrzebowanie rynku duże, więc potencjalni inwestorzy mogą liczyć na spory zysk. Z tego, co pamiętam, prowadzili to ludzie z FindFunds.
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~Startapowiec [31.179.133.*]
    Ja bym szedł w crowdfunding udziałowy. Wiesz - wpłacasz kapitał na spółkę, która szuka finansowania i obejmujesz udziały, a później partycypujesz w zyskach. 100 000 to sporo pieniędzy, warto rozejrzeć się za kilkoma takimi startupami - mając cały "wachlarz" projektów w portfelu inwestycyjnym, zmniejszasz ryzyko utraty środków. Wiem, to brzmi zawile, ale zazwyczaj na platformach crowdfundingu udzialowego wszystko jest wyjaśnione.
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~Silkis [188.146.108.*]
    Pan Bralczyk mi dobrze doradzał, Teraz ta sprawa z GetBack - dzięki jego doradztwu uchroniłem się przed kłopotami!
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [94.75.117.*]
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: emilia_wik_capital [89.77.63.*]
    Obligacje korporacyjne,
    mogę przesłać informacje o konkretnych,
    żeby Pan poczytał co i jak, na jakich zasadach,
    Dostałam taką iformacje na e-mail.

Zapraszam do kontaktu
  • Re: W co zainwestować 100 000 PLN Autor: ~Dawidwr [83.25.28.*]
    Zainwestowałbym w obligacje w pewnej, solidne i sprawdzonej firmie np. tutaj https://www.big.biz.pl/bezpieczny-zysk/. Z mojego doświadczenia wynika, że to sposób na pewny i bezpieczny zysk.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl