• Raport 2011 - Ocena Autor: ~Michał [86.19.112.*]
    Co sądzicie o raporcie?? Według mnie to nic nadzwyczajnego się w nim nie pojawiło. Spółka się rozwija i najlepsze przed nami.
  • Re: Raport 2011 - Ocena Autor: ~mj [89.79.80.*]
    Zawsze się znajdą zaskoczeni tak słabym wynikiem więc jutro trzepanko
  • Re: Raport 2011 - Ocena Autor: ~aflo [89.230.212.*]
    Raport nie jest wcale zły. Przeciwnie według mnie strata biorąc pod uwagę inwestycje i spory odpis na wartości księgowej jest na dobrym poziomie. Widać już, że coś się dzieje z działalnością bankową (4 nowe oddziały) a to dopiero początki. Ograniczają mało dochodową sprzedaż łeptowiny koncentrując się na usługach finansowych. Gotówkę z emisji akcji jeszcze mają więc spodziewam się kolejnych otwarć. Odwiedziłem ich oddział w Krakowie i powiem, że jestem pod wrażeniem. I tak pewnie za 2-3 lata wchłonie ich jakiś duży bank. No ale wtedy notowania będą już na innych poziomach.
  • Re: Raport 2011 - Ocena Autor: ~tadek1979 [188.33.152.*]
    Dnia 2012-03-20 o godz. 20:57 ~Michał napisał(a):
    > Co sądzicie o raporcie?? Według mnie to nic nadzwyczajnego
    > się w nim nie pojawiło. Spółka się rozwija i najlepsze
    > przed nami.

Moim zdaniem raport dobry duzo kasy z emisji mają bedzie pięknie!!
  • Re: Raport 2011 - Ocena Autor: ~Franek Inewstor [178.56.247.*]
    przecież takiego można się było spodziewać
  • Re: Raport 2011 - Ocena Autor: ~wakat [93.154.143.*]
    chyba sami sie pocieszacie raport jest do d.....y jak by byl taki niezly to by nie bylo - 8%,nie wiem co sadzic o koncowce czy aby to nie bylo ratowanie glebszych spadkow,obym sie mylil!co to za zysk z dzialalnosci finansowej ok.140 tys.to jest lepsza miesieczna pensja.naklady nie wspolmierne do kosztow przy takim rozwoju i zyskach moze w nastepnym 50 leciu cos drgnie!co z tego ze oddzialy piekne ale klijentow brak i tu jest pies pogrzebany.dlaczego male ubojnie sa na plusie a tak duza firma nie jest w stanie zarobic chociaz na siebie,odpowiedz jest prosta jest zle zarzadzana,tak na marginesie jakby fund PBS nie odebral akcji Brodnicy to dzisiejszy kurs bylby na poziomie ponizej 0,30 a do odebrania jest jeszcze ok.2% akcji jest czym zdlowac kurs! Odnosnie kasy z emisji to poprawilo jedynie plynosc finansowa firmy a wystarcz y jej na dwa nowe punkty a co dalej?
  • Re: Raport 2011 - Ocena Autor: ~sadownik 30ha [31.62.204.*]
    strata jest... ale wiadomo z czego wynika... co zresztą sam zaznaczasz :-)

myślałem dotychczas, że koszta to nakłady, więc "nakłady niewspółmierne do kosztów" to jakoś tak dla mnie zbyt nowoczesne jest :-)

jeśli nakłady poniesione na stworzenie oddziałów, zarówno te finansowe jak i pracy na razie nie procentują przynosząc zysk... no cóż... stworzenie takiego oddziału to koszta jednorazowe - dość wysokie, jeśli uwzględnić lokalizacje oddziałów i koszta stałe... te pierwsze gdzieś i kiedyś muszą zostać ujęte... raczej na początku... bo tak to jest przyjęte... później ujmowane będa tylko te drugie... :-)

i skąd to twierdzenie, że Contango brało od Brodnicy? :-)

i te spadki... przy obrocie 172 tys... i wolumenie 307 tys szt... żart jakiś? :-)

10:26:06, 10:46:05

na papierze nie ma prawie ruchu...

patrząc na ostatnie sesje, w najbliższym czasie obstawiał bym wzrosty...

pozdr
[x]
PBSFINANSE 6,04% 0,39 2021-10-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.