• i co dalej? Autor: ~LordRambo [95.41.228.*]
    na razie stagnacja, nie ma siły się podnieść wyżej niż 10.40, obroty małe, czyżby w dół??? Taki dobry raport, perspektywy rozwoju, a tu takie pitupitu. Nie sprzedałem po 11.xx i trzymam dalej, wołami tych akcji mi nie wyrwą:) Ma ktoś może jakieś wiadomości w sprawie kredytu na fabrykę w rosji, ruszyło się coś??? Niestety nie mam czasu poszperać.
  • Re: i co dalej? Autor: ~Benek [78.133.196.*]
    Ja wystrzelałem dzisiaj wszystko. Raz, że potrzebuję kasy, dwa, że jak już ją odzyskam z powtorem, czuję, że będzie do kupienia nieco taniej. Ale życzę wzrostów :)
  • Re: i co dalej? Autor: ~NICek [77.46.28.*]
    Benek, ile Ty masz tych akcji, że tak wchodzisz i wychodzisz?;)
    Mam skromny pakiet 5k i po prostu fizycznie nie podołam ze względu na mała płynność spółki.
  • Re: i co dalej? Autor: ~Benek [195.242.255.*]
    Wcale nie wchodzę i wychodzę. Zbierałem w poziomach 5-7 PLN, mialem srednią lekko ponizej 6 PLN. OStatnio troche sprzedalem po wynikach, a potem odkupilem ponizej 10 PLN. Ale to raczej niewielka ilosc. Dzisiaj wyrzucilem calosc. Juz bez wnikania w szczegoly o ilosc, spora czesc z dzisiejszych obrotow to ja. Znacznie ponad polowe. Potrzebuje troche gotowy teraz. Moze jeszcze tu wroce, jak gotowka zatoczy kolo i do mnie wroci. Ale tylko jak bedzie ponizej 10 PLN, a mysle ze jest szansa. Ale jak wspomnialem. Zycze wzrostow :)
  • Re: i co dalej? Autor: ~Viking [193.59.55.*]
    Ktos ladnie wywala po te 10zl
  • Re: i co dalej? Autor: ~LordRambo [178.235.108.*]
    mam nadzieje że wywali kto ma wywalić, nawet niech to i 2 tygodnie trwa, ale potem do góry. Wywalają ci, którzy zarobili 3-4 zł i teraz się przesiadają na inne spółki. Mam przynajmniej nadzieje, że tak to wszystko wygląda hehehe:)
[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.