• qurqqqqq q coa sa syf Autor: ~trolll [94.251.200.*]
    to gowno upadnie >??????
  • Za styczeń mleczarnia na plusie Autor: ~zorro2 [195.66.68.*]
    W parkiecie Prezes powiedział że na plusie są za styczeń i że 2012 firma będzie na plusie . 2011 zamknął przez mleczarnie na minusie ale spółka matka była na plusie , plus że będzie walczył z Agencją o kasę . Artykuł dobry może być wzrost pod niego. Jęśli to prawda to kurs 1,5 PLN jest możliwy.
  • Re: Za styczeń mleczarnia na plusie Autor: ~trolll [94.251.200.*]
    jezeli to prawda to czego wala wala na puls biznesie ze ciagle licza bep :????? i gdzie jest ten artykuł
  • Re: Za styczeń mleczarnia na plusie Autor: ~trolll [94.251.200.*]
    jest ten artykul w gazecie czy gdzies na necie ?
  • Re: qurqqqqq q coa sa syf Autor: ~aaaaa [94.251.200.*]
    skoro sa na plusie to maja BEP
  • mam kawałek Autor: ~zorro2 [195.66.68.*]
    North Coast zainwestował w mleczarnię ok. 50 mln zł. Do tej pory przynosiła ona straty. Teraz zaczyna wychodzić na plus. – Dodatni wynik powinien pojawić się już w I kwartale, styczeń zamknęła na plusie – mówi wiceprezes.

North Coast jest dystrybutorem żywności importowanej. Sama spółka 2011 rok zamknęła niewielkim zyskiem, ale wynik skonsolidowany będzie ujemny. Zarząd obiecuje, że najgorszy okres grupa ma już za sobą. – W tym roku wzrost sprzedaży (w 2011 r. wyniosła ok. 180 mln zł – red.) będzie dwucyfrowy, a grupa będzie mieć zysk – deklaruje wiceprezes. Po wynikach za IV kwartał zarząd zamierza opublikować prognozy finansowe.

Coraz więcej w wynikach grupy waży Latteria. – Już w tym roku mleczarnia przerośnie North Coast pod względem sprzedaży. Myślę, że docelowo może generować nawet 250 mln zł rocznych obrotów – szacuje Pezzolato.

• Re: mam kawałek Autor: ~trolll [94.251.200.*]
    no tak ale oficialnie komunikatu nie ma a to co mowi to tak samo mowi od 2 lat
    a widac ze wiecej wywala nic kpuje popytu nie ma
  • Re: mam kawałek Autor: ~trolll [94.251.200.*]
    no tak ale oficialnie komunikatu nie ma a to co mowi to tak samo mowi od 2 lat
    a widac ze wiecej wywala nic kpuje popytu nie ma

watpie zeby im ARMIR dal kase chyba ze sadownie beda msili im przelac
[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.