• Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~piotrek [82.160.104.*]
    jak to działa w realu
    -wypłaty
    -handel-ewentualny wasze wyniki i sukcesy

dziękuję z góry
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~piotrek [82.160.104.*]
    jw
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~FX [83.25.56.*]
    Dlaczego szukasz daleko , pod reką masz bossa fx, trzy konta wewnetrze na fx, akcjie kontrakty sam dokonujesz przelewów i od reki dokonując dyspozycji kasa idzie na wskazane konto do wypłaty , bez awaryjne działanie , czego TY jeszcze szukasz?
    widze, ze kolega ma problemy z wlasciwym rozumieniem pytań.
    pytam o trading 212

ps. bossa fx mam
    naganiaczom dziękuję
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~FX [83.25.56.*]
    http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje/viewtopic.php?t=15718 ale czego szukasz Grala ,
    akurat fora juz przejżalem.
    jeden pic, daj se siana.

ponawiam prośbę o opinie na ww temat
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~triko88 [89.171.106.*]
    też jestem ciekawy o wypłaty i rzetelność portalu wersja demo jest ok ale czy jest realna niby osoby zajmujące się pomocą piszą że wszystko jest tak samo ale ja chciał bym znać opinię osoby która tam zainwestowała
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~al [80.51.9.*]
    Mam od przeszło roku i generalnie jest OK.Nie wnikam w drobne kwoty które pobierają/dodaja za pozostawione pozycje,przelew do wpłaty darmowy i natychmiastowy kartą-wypłata:gorzej-2dni robocze+prowizja ok 2%. Zabezpieczenie depozytu 10%-niezbyt ciekawa sprawa bo resetuja pozycje ale z drugiej strony to człowiek nie narobi długów i można się nauczyć pilnować depozytu.Super dostęp przez przeglądarkę gdziekolwiek jestem-idealne bo nie trzeba nic instalować a i na fonie chodzi.Dostęp do analiz i robienia własnych wykresów i symulacji.Stabilnie wszystko chodzi i jak do tej pory nie było niespodziewanych sytuacji.A gra sie jak kto umie więc raz na wozie raz pod.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~lk [83.11.143.*]
    Prowizja 2% od wyplaty to przeciez dyskwalifikacja. Da sie tego jakos uniknac? W formularzu wyplaty widze, ze kwote wpisuje sie w USD, choc jako kwote rachunku wybralem PLN. Da sie zmienic walute wyplaty na zlotowke, czy sa jakies przewalutowania?

Wypelnilem formularz na ichniej stronie i... dziwne to jakies :) Na mail odpowiedzieli szybko i konkretnie - fajnie. Nikt sie nie podpisal imieniem i nazwiskiem - mniej fajnie, ale do przezycia. Dzis za to dzwoni ktos od nich, zeby zaprosic do korzystania i zapytac, czy cos jest dla mnie niejasne, sadzac po glosie, jakas mloda laska, ale to moze byc mylace... co mnie rozsmieszylo, to, ze kobieta przedstawila sie samym imieniem.

Gdyby nie ta prowizja od wyplaty, wrzucilbym kilkaset zlotych i potestowal na zywca, ale 2% za nic jednak mnie odrzuca.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Al [80.51.9.*]
    Mam konto u nich w euro i wypłaty robię w euro więc nie wiem jak z przewalutowaniem-co do prowizji 2%-pewnie sa rachunki z mniejszym procentem od wypłaty ale może z prowizją za wpłate-nie wnikam-jak sie zarobi to mnie stac na 2% a jak nie to nie mam co wypłacać i po problemie.
    Ps.Miałem sytuację z bonusami jakie czasem dodają i moja reklamacja była rozpatrzona błyskawicznie (w ciągu 3godzin)
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~lk [83.11.143.*]
    Korzystam z usług kilku brokerów i prawie wszyscy mają bezpłatne wpłaty i wypłaty. Jedyny wyjątek za wypłatę życzy sobie 5 złotych niezależnie od kwoty, zasilenia bezpłatne. W tej sytuacji 2% to dla mnie totalne zdzierstwo i nie przekonuje mnie podejście "zarobiłem, to mnie stać". Wolę "zarobiłem tyle i taka właśnie kwota trafia na moje konto". Brokerowi ma wystarczyć spread i ewentualne ujemne swapy.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Al [89.231.230.*]
    Inwestuję niezbyt duże kwoty więc może to i zdzierstwo-proszę o ciekawsze propozycje brokerów działających bez przekrętów i na małych wpłatach oraz bez dziwnych umów za prowadzenie rachunku.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~lk [83.11.99.*]
    Przy malych kwotach, to to moze byc do strawienia, jak najbardziej, ale juz przy 10000 prowizja za zwrot wlasnych pieniedzy to 200 zlotych. Za duzo.
    Nie jestem od tego, by na sile przeciagac cie do innego brokera, jesli ci tam dobrze, to zycze wysokich zyskow. Ja nie skorzystam.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Jacek [195.205.130.*]
    Witam!
    Mam tam konto, można mieć w PLN, USD lub EURO (do wyboru). Wypłata na kartę kredytową 2%. Ale na konto bankowe mniej, z tym, że na konto wypłacają dopiero gdy przekroczą kwotę depozytu wpłaconą z karty, lub jakąś większą sumę. W moim przypadku było to 7tys. PLN. Gdy chciałem wypłacić 7150 zł, 7tys dostałem zwrotu na kartę (prowizja 140zł) i 150zł na konto w banku (prowizja 1,25zł - trochę powyżej złotówki). Nie wiem czy te zasady obowiązują stale, czy w określonych przypadkach. Na stronie handlowej jest czat na żywo i o wszystko można się zapytać. Podoba mi się prosty wygląd i tło strony, wydaje się dobry, zwłaszcza dla początkujących. Pozdrawiam.
  • 20FX.pl - Najlepsza Platforma Forex Autor: ~Dawid [83.6.48.*]
    Witam

Ofertę Trading212 uważam za słabą.

Pozdrawiam
  • Re: 20FX.pl - Najlepsza Platforma Forex Autor: ~aaaa [83.27.59.*]
    Dlaczego? Ja myśle że może być fajna
  • Re: 20FX.pl - Najlepsza Platforma Forex Autor: ~Dawid [178.42.96.*]
    Panel platformy jest mało funkcjonalny w Trading212, porównaj np. z 20FX.pl jaki tam masz łatwy w obsłudze panel.
  • Re: 20FX.pl - Najlepsza Platforma Forex Autor: ~aaaa [83.7.233.*]
    Ale moim zdaniem na początek dobra platforma i moim zdaniem platforma jest bardzo przejżysta
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~gruby [82.145.210.*]
    mam podobna sytuacje w symulacji wyglada to jeszcze calkiem calkiem ale co bedzie gdy zainwestuje wlasne pieniadze ???
    Według mnie dupa bedzie
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Jakub Rybak [77.87.77.*]
    Witam.
    wygralem ostatni konkurs na 7 miejscu 100euro dostalem bez problemu. wypracowalem 150zl zysku na probe w pierwszy dzien i wyplacilem 150zl bez prlblemu. nasptempnie sie zabawilembo to byl bonus i 100euro wtopilem konto mam w zl wiec 400zl.
    4kwietnia wplacilem 2000zl nie musialem odrabiac straty nagrody ktorej normalnie nie mozna wyplacac. 19 kwietnia wyplacilem 2700zl. wyplaty robilem na konto w banku i przy wyplatachna konto prowizja wynosi 1.25zl za przelew wiec jak nie chcecie tracic pieniedzy na prowizje to nie bawic sie w karty i nie widze sensu czepiania sie tej prowizji jak to tylko na karte jest.
    pozdrawiam
  • wyplaty trading 212 Autor: ~maniek [94.65.28.*]
    Pierwszy raz wyplacilem srodki. No i...... uhhh doszly!!!!!.Ale nie na czas!!!!!!!.Nie do trzech dni jak zapewniali tylko po 13 dniach.Ale spokojnie.winowajca byl bank.Pytalem sie ludzi z trading co mam robic bo ....... - bez problemu udzielali mi wskazowek..I nawet gdy firma przesylajaca kase na nasze konta cos by zrobila nie tak.trading pomoze ODZYSKAC KASE..Przynajmiej tak zapewniali.ja osobiscie sprobuje jeszcze pograc i powyplacac srodki.jak bedzie ok.to zaryzykuje zagrac za wieksza kwote.a tek ogolem?fajna gra przestronna ,tylko troche uboga.moglo by byc wiecej instrumentow do gry.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Vernon [87.239.222.*]
    Ja korzystam z platformy tradereu.com Dopiero się uczę inwestować ale widzę że jak się ma nosa to można zarobić grubą kasę. Ja już swoje pierwsze pieniądze zarobiłem i na pewno będę próbować dalej
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~trading [79.191.213.*]
    Jak ewoluował forex trading? Trochę historii
  • Bułgarskie serwery Autor: ~Marcusso [83.5.98.*]
    Trading 212 działa na serwerze zlokalizowanym w Bułgarii. Jeśli to dla kogoś nie jest dostateczną, za to reklam na polskich witrynach ma więcej niż niedawno secured-forex (już nie działający). Osobiście trzymałbym się od tego z daleka.

Wykładowca eco twierdził że jeśli już forex, to xtb albo go4x dlatego że te serwisy mają pozytywną rekomendację KNF no i oczywiście polskie serwery.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~maczka [212.96.244.*]
    Gram w ramach Maximus Trading. Już dłuższy czas. Skusili mnie przede wszystkim opcją grania na ich kapitale. Początkowe sumy do inwestycji są niewielkie. Wszystko poprawia się wraz z wynikami, ale realne zyski są naprawdę wysokie.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Głazu [178.43.117.*]
    Jeżeli na prawdę masz zamiar działać na forexie to niestety na forum nie dowiesz się jak zarabiać. Dużo by o tym pisać. Jak masz poważne zamiary na grę na Forexie napisz przedstawię Ci jak to wygląda jar1965@go2.pl
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~ADVENT [87.205.229.*]
    Podłączę się pod temat poprzednika,właśnie przymierzam się do forexa ale naprawdę mało o tym wiem a i mało wierzę w zyski.
    Kolega pogrywa sobie w demo na Trading 212 i ma dość duże sukcesy ale myślę że to tylko marchewka która ma zachęcić.
    Moje pytanie to czy kolega może uchylić rąbka tajemnicy jak to właściwie jest z tym forexem i jak w to grać by się nie zniechęcić.
    Mam to swoje już konto wraz z opiekunem z automatu ale sam nie wiem o co pytać i co on może doradzić bo jak wywnioskowałem to jest jak na razie parcie na wpłatę równowartości 100$.
    Można o jakąś sensowną poradę prosić ?
    Z góry dziękuje Marcin.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Sitting [89.22.209.*]
    www.forexx.com.pl

Zapraszam, statystyki rachunków jawne, bezpłatne logowanie i czasowy bezpłatny dostęp.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Kimono [83.6.53.*]
    Witam,
    Jestem wybitnie początkującym graczem, zagrałem w wersję demo co dają 50 000 zł wirtualnej waluty i w 2 tygodnie mam 100 000, czy powinienem popadać w hura optymizm i wpłacić prawdziwą kasę czy to podpucha dla biednych?
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~relius [79.185.108.*]
    U mnie podobna sytuacja. Troche to podejrzane.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~SOWA [93.159.188.*]
    Dwie sprawy

sam broker jak to broker czasami wali w uja czasami ładnie sie zachowuje problemem jest to jaki to broker a ja jestem za ECN całym portfelem

kolejna sprawa to platforma która ma z góry ustalone pewne arametry i zmienic ich sie nie da a to czesto przeszkadza - na sam koniec z innej beczki dobry gracz z ujowej strategii zrobi pieniądze a zły na dobrej straci jzeli myślicie ze chwila gry na DEMO to jedyny wskaznik dla waszego sukcesu lub nie to sie grubo mylicie

Prywatnie po wielu juz brokerach przetestowanych na kontach real preferuje i polecam dukascopy
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~rav [31.41.80.*]
    Jestem na platformie trading 212 już 2 lata. Pomijając fakt że więcej straciłem niż zyskałem to nie mam nic do zarzucenia. Wpłaty i wypłaty realizowane są bez problemu, myślę że można zaufać.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~bronek [77.87.121.*]
    na demo zawsze jest inaczej niż w realu ale można poćwiczyć i opracować strategie ,ale ąby grać w realu też trzeba by mieć z 50 000 mniejsze kwoty w realu wypaczają system demo powodzenia
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~luj [94.208.136.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~BartB [37.152.19.*]
    patrzyles na nich pod tym kontem: http://strefaforex.pl/broker-forex/ ?
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Dociekliwy [213.76.146.*]
    To już teraz rozumiem, dlaczego ciągle mam problem z tym brokerem. Do tego w ostatnim okresie nasiliły się awarie techniczne, przy których nie masz dostępu do swojego konta. Nie jesteś w stanie zrobić żadnego zlecenia. MASAKRA.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Gracz [89.77.121.*]
    To oszuści nie grajcie na kryptowalutach ,możesz kupić od 1 do 3 i blokują .
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Ja [89.77.121.*]
    To oszustwo nie grajcie
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: troy [89.161.53.*]
    Konto Trading 212 Invest w promocji, używając tego linku www.trading212.com/invite/FMADgK2g otrzymasz promocyjna losowa akcję od 10 do 100 Euro. Dostęp do akcji z giełd: brytyjskiej, amerykańskiej, holenderskiej, niemieckiej ETF i kontrakty. Niesamowicie ciekawe narzędzie i dostęp do światowych marek. Prosta weryfikacja skan dok. i potwierdzenie adresu (np. wyciąg 3miesiące z konta). Warto sprawdzić.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: troy [89.161.53.*]
    Konto Trading 212 Invest w promocji, używając tego linku www.trading212.com/invite/FMADgK2g otrzymasz promocyjna losowa akcję od 10 do 100 Euro. Dostęp do akcji z giełd: brytyjskiej, amerykańskiej, holenderskiej, niemieckiej ETF i kontrakty. Niesamowicie ciekawe narzędzie i dostęp do światowych marek. Prosta weryfikacja skan dok. i potwierdzenie adresu (np. wyciąg 3miesiące z konta). Warto.
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~krzycho180 [83.27.110.*]
    Czy chcesz uzyskać bezpłatną akcję o wartości do PLN 100?

Utwórz konto Trading 212 Invest, używając tego linku www.trading212.com/invite/FMOEInCs, i otrzymamy po jednej darmowej akcji!

Jeszcze działa promka to zapraszam z mojego linka
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: ~Antydebil [94.254.232.*]
    Trading212 czytajcie umowy takich tworów. Mają zapisy że mogą wam nie wypłacić kasy ugranej wiele wcześniej jak przyjdzie do wypłaty, bo stwierdzą że wg ich uznania scalpowaliscie, lub ruchy były odstępne od ogólnie ich przyjętych norm..czyt. nie przegraliście tylko wygraliście. Wasza przegrana jak u większości takiego wałka jest ich wygraną. Czytajcie regulaminyyyy!
  • Re: Poproszę coś obiektywnie o trading 212 Autor: alazalewskaa [88.156.136.*]
    Tradning212 ja korzystam od ponad roku. Oprócz samej prostoty platformy, dobrego supportu korzystam jeszcze z akcji bonusowych, gdzie można zapraszać użytkowników i zarobić sobie. Tu jest to fajnie opisane - jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to niech napisze na pw
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl