• Dziwi mnie to że nikt nie kupuje!!!!!!!! Autor: kruger_fredi [83.10.222.*]
    Dziwi mnie to że nikt nie kupuje!!!!!!!!
    Spółka bardzo ciekawa, szybko rozwijająca się o dobrych perspektywach, wspaniałych wynikach ostatnich lat, najniżej wycenie od początku istnienia na giełdzie i bardzo dobrych wskaźnikach. Jeszcze jedno - perspektywa przyszłego rekordowego roku, a będzie na pewno rekordowy ze względu na EURO 2011.
  • Re: Dziwi mnie to że nikt nie kupuje!!!!!!!! Autor: gliptodon [62.242.33.*]
    Nie tylko Ciebie to dziwi. Dla mnie spadki na tej spółce udowodniły mi że żadne wyceny nie mają teraz sensu. Nie kupuje tylko z powodu braku gotówki, niestety.
  • Re: Dziwi mnie to że nikt nie kupuje!!!!!!!! Autor: ~vat [217.76.123.*]
    Dokładnie. Ta spółka jest jedynym jak dotąd przypadkiem, gdy odstąpiłem od zasady "stop loss", bo nie mogłem uwierzyć w to, co widzę, chociaż plecy mam już takie, że słabo wierzę w zniwelowanie strat choćby w połowie. Oczywiście, recesja, oczywiście wycofują się fundusze, na innych stronach były jakieś wzmianki o zawirowaniach w sposobie pozyskiwania kapitału, itp., itd. Mimo wszystko - dziwi mnie to. Teraz patrzę już chyba tylko niemal dla niezdrowego sportu "jak daleko to spadnie"?
  • Re: Dziwi mnie to że nikt nie kupuje!!!!!!!! Autor: gliptodon [93.154.147.*]
    3 z przodu jest tak zachęcająca, że znów zacząłem pomagać zdesperowanym posiadaczom akcji w sprzedaży i jeśli za 3 kwartał utrzymają poziom zysku podobny do tego co udało się wypracować w ubiegłym roku to będę dalej systematycznie dobierał.

Zasada, żeby sprzedać i nie dotykać do póki nie zacznie rosnąć jest zabójcza dla kursów takich spółek - przykładów są dziesiątki.

Jeśli ktoś obstawia optymistyczny scenariusz, że świat nie rozleci się w najbliższych miesiącach to czego się bać przy takim kursie. Jak poprawia się nastroje i ludziki uwierzą, że to koniec masakry to wzrośnie w kilka sesji i znów będziemy na 6-7 zł. Fundy maja sporo tych akcji i małym nakładem przy takiej płynności mogą pomóc wrócić kursowi do poprzednich poziomów. Szczególnie jak trzeba będzie wycenić portfele.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.