• przed odpałem Autor: ~momo [83.12.107.*]
    Szykuje sie na wystrzał.
  • Re: przed odpałem Autor: ~jewel [78.154.72.*]
    Dnia 2011-03-29 o godz. 07:30 ~momo napisał(a):
    > Szykuje sie na wystrzał.
    dzisiaj???
  • Re: przed odpałem Autor: ~ppppppp [77.236.26.*]
    A cóż to za paździż --- będziesz miał ku...a wystrzał na 1 grosz a potem dno
  • Re: przed odpałem Autor: ~RAT [46.113.242.*]
    strasznie Cie cos boli z tym Starkiem, chyba ze wczoraj za wczesnie butelke gorzalki otworzyles...

• Re: przed odpałem Autor: ~bryta [89.72.237.*]
    Coś wszyscy zapomnieli już o Starku , tylko do 3 gr ktoś go tak dobija , dobija i dobija .
  • Re: przed odpałem Autor: ~bryta [89.72.237.*]
    Dnia 2011-04-02 o godz. 10:17 ~RAT napisał(a):
    > strasznie Cie cos boli z tym Starkiem, chyba ze wczoraj za
    > wczesnie butelke gorzalki otworzyles...

Coś wszyscy zapomnieli już o Starku , tylko do 3 gr ktoś go tak dobija , dobija i dobija .
  • Re: przed odpałem Autor: slawek_wr [89.174.230.*]
    Nie ktoś, tylko wszyscy. Każdy kto tu wszedł rok temu , traci cierpliwość i oddaje ze stratą, ale uwalnia się od gniota.

Najbardziej zabawne są teksty w stylu : "przed odpałem" , od ponad roku takich tekstów było tu kilkadziesiąt.

Nie ma zysków, nie ma przychodów, nie ma wzrostów. Trzeba się z tym pogodzić. Czas najwyższy.

P.S.
    Do obserwacji Epigon. Tylko nie kupujcie. Do obserwacji i porównajcie ze Starkiem za miesiąc.
  • Re: przed odpałem Autor: ~RAT [188.33.188.*]
    Epigon moze i wyjdzie z trendu bocznego (chyba o to Ci chodzi, ze o tym wspominasz? jeszcze troche tam brakuje), Starka tez to czeka, tyle ze to moze potrwac. Cierpliwi raczej tu nie zbankrutuja, mnie tam sie nie spieszy...

Pzdr
[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.