• Krynicki przyszlosc Autor: ~Wiślak [83.25.70.*]
    Witam wedlug mnie spółka Krynicki Recykling ma bardzo duza szanse na wzrosty, po pierwsze firma inwestuje w linie zmnniejszajace odpadowosc. Po wtóre konsoliduja rynek w Polsce. A pozatym porownujac z innymi odpadami szklo ma wiekszy potencjal. Poniewaz nikt szkla nie spaliw piecu tak jak butelki pet, czy inne tworzywa sztuczne. Szklo więc ma przed sobą swoją przyszłość. Po cenie na dzien dzisiejszy (3.69) bardzo atrakcyjna spolka. Oprocz tych wszystkich plusów, nalezy zwrocic uwage na to ze firma bardzo dobrze wykorzystuje dotacje unijne. Polska mentalnosc rowniez sie zmienia (mowie o sortowaniu smieci czy tez sortowniach odpadow). Jezeli Polska nie będzie spelniala dyrektyw odzysku na poziomie 60% to bedzie placic kary. Pozdrawiam ludzi inteligentnych zycze wam i sobie pokaznych zyskow.
  • Re: Krynicki przyszlosc Autor: ~Phanteon [91.193.196.*]
    To prawda, spółka ma potencjał, nie wiem dlaczego tak mało ludzi widzi przyszłość w tej spółce. Ja zaryzykowałem i kupiłem jakiś tam pakiet, czekam na dzień w którym zacznie się coś dziać. Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie dlaczego dopiero po ukazaniu się jakiegoś komunikatu ludzie się rzucają na spółki, wcześniej wogóle ich nie dostrzega sie na rynku. Tak było już w kilku przypadkach. Drażnią mnie również analizowania wykresów tego typu spółek. Przy tak niskich obrotach unie uważam aby można było sie kierować wykresem. Spółka ciągle sie rozwija, dlatego wyceny z 6 miesięcznym opóźnieniem są juz dawno nieaktualne. Jestem mocno przekonany że kurs w końcu odbije sie znacząco do góry, że również i tym razem sie nie myliłem. Pytanie czego potrzeba żeby ruszyć kursem?
  • Re: Krynicki przyszlosc Autor: oilman [83.25.184.*]
    Tez mam skromny pakiecic i cierpliwie czekam:)

Pozdrawiam:)
  • Re: Krynicki przyszlosc Autor: ~XXX [149.156.124.*]
    [30-06-2011 08:42] KRYNICKI RECYKLING SA zawarcie znaczącej umowy handlowej
    --------------------------------------------------------------------------------
    30.06. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 37/2011
    Zarząd Krynicki Recykling S.A. (dalej Emitent) z siedzibą w Olsztynie informuje, że w dniu 30 czerwca 2011 roku podpisał umowę handlową (dalej Umowa) z Ardagh Glass S.A. z siedzibą w Gostyniu.
    Przedmiotem Umowy jest dostawa stłuczki szkła opakowaniowego do Ardagh Glass S.A.
    Umowa obejmuje dostawy stłuczki realizowane w roku 2011, a jej szacunkowa wartość wynosi 9.413.100 zł i jest uzależniona od faktycznie zrealizowanych dostaw. Warunki tejże umowy nie odbiegają od powszechnie stosowanych w tego umowach, nie zawarto też postanowień dotyczących kar umownych.
    Umowa została uznana za znaczącą, ze względu na przekroczenie 10% wartości kapitałów własnych grupy kapitałowej Emitenta, o którym mowa w §2 ust. 1 pkt. 44 lit. a. rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych.
    Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt. 3 Rozporządzenia Ministra Finansów (Dz.U. nr 33 poz. 259) z dn. 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

ludzie obudźcie się i kupujcie
  • Re: Krynicki przyszlosc Autor: ~flugo [84.10.121.*]
    problemem Krynickiego jest mało dostepnosc stluczki- nie ma kuzwa zbiorek, punktow skupu i brakuje surowca- nie wiem czy w 30% Krycha swoje moce przerobowe wykorzystuje aktualnie, ale Krynicki głupi nie jest, mdj wciagnal, moze cos jeszcze wciagnie a surowiec wreszcie sie pojawi jak gminy sie skapna, ze to w interesie wszystkich aby ktos posortowane smieci odbieral, sortowal i do hut dostarczal:)
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-06-29 11:19:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.