• Ale tu cisza spokoj Autor: ~buffett-owa [85.19.195.*]
    kiedys za gowniarza zbieralo sie butelki i odstawialo do skupu. Tak zarabialem pierwsze pieniadze. Pamietam do dzis smak oranzady (coca-coli wtedy w Polsce nie bylo) kupionej za pieniadze za butelki. Jakbym nie pokonczyl szkol, to pewnie rozwijalbym biznes ze szklem butelkowym i dzisiaj bylbym presesem gieldowej spolki.
  • Re: Ale tu cisza spokoj Autor: ~laf [94.124.7.*]
    Boczniak jak ta lala. Seria F objęta po 3,70.
    Kurs poniżej tego nie chce spaść. Powyżej 3.8 też nie może wyjść.
    Do tego nędzne obroty.
  • Re: Ale tu cisza spokoj Autor: youth4 [91.123.176.*]
    Nic, tylko zakopać pakiet głęboko w ziemi. Może raport za 1Q coś zmieni (ale też za bardzo nie chce mi się w to wierzyć). Jednym słowem - nuuuuda!
  • Re: Ale tu cisza spokoj Autor: ~XXC [149.156.124.*]
    Orientujecie się jak tam nowa linia do odzysku tego drobnego szkła? Kiedy to ma ruszyć, albo cokolwiek. Kupiłem spory pakiet tego, tracić nie trace - ale nie po to kupiłem, żeby codziennie patrzeć w monitor i NIC!!!! Myśle, że może chociaż troszke ruszy po pierwszym Q, ale na mocne uderzenie nie wiem czego potrzeba. Strasznie małe obroty - troche mnie to denerwuje.
  • Re: Ale tu cisza spokoj Autor: youth4 [91.123.176.*]
    Drugiego lutego było info o uzyskaniu zgody od nadzoru budowlanego na użytkowanie budynków i instalacji Wyszkowa-2. Czyli teoretycznie już powinna działać, ale efekty tego chyba poznamy dopiero w raporcie za 1Q. Mnie tam mały popyt na razie nie martwi. Dopiero jak podaż zacznie schodzić na niższe poziomy - to już będzie troszkę niepokoić...
[x]
KREC -5,45% 7,28 2020-11-30 09:15:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.