• To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~kleks [87.205.129.*]
  Zarząd Infinity S.A. informuje, iż w związku z wszczęciem postępowania w celu wykonania zabezpieczenia roszczenia o zapłatę kwoty PLN 100 000,00 (raport bieżący Spółki nr 31/2010), Spółka powzięła informację o zajęciu na powyższą kwotę praw majątkowych należnych jej od Online Expo Polska Sp. z o.o

  Co oni będa mieć? (oprócz wsparcia mistrza Tymosia)
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~krakus [83.23.186.*]
  spokojnie właśnie poszla realizacja zysku na Victorii !!!!!! uffffffff tera kasy jest w brud !!!kleks jedna prozba nie wyskocz za szybko z Infi bo polecimy naprawdę wysoko pozdro
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~do krakus kleks [87.205.129.*]
  Spokojnie,szybko nie wyjdę.Mam rewanż wobec debiutu,więc będę tu długo grał.
  Póki co czekam na min 0,50 zł i nie oddam nizej. Potem się zobaczy na jakiej fali pójdzie kurs dalej i zdecyduje zaangażować więcej kasy.
  Dokupię jeszcze po 0,24 zł i starczy mi narazie.
  Nie interesuje mnie zarobek ilku-groszowy więc spokojnie,nie będę spekulował na papierze.
  Obyś miał rację,ze oni kasę z VIC rezucą na IFY. Poza tym oni muszą wogóle przebranżowić spółkę na coś nowego,chyba nie masz co do tego żadnych wątpliwości?
  Nie ulega watpliwości jedno - mamy doczynienia ze złodziejami,którzy tak czy inaczej nastawieni są na szybki zysk i kasa się tylko liczy w kieszeni !
  Przykład cena debiutu po 3 zł i walenie w rynek ile sie da.Zarobili za darmochę sporo kasy kosztem innych i skoro ktoś tak działa,tzreba mieć pod uwagę ,że będą to robić cały czas. Złodziej pozostaje złodziejem i szybko się nie zmienia.
  Powinni teraz dac przykład i zakupic sporo walorku (patrz- IFY) i dobre info,dające nadzieję ludziom że coś zaczyna się dziac wkońcu.
  Z 3 zł spaść na 0,25 zł od debiutu to naprawde sztuka i prawdziwy majstersztyk !!
  Ciekawe,czy maja zamiar kupowac akcje z rynku (cena niby teoretycznie atrakcyjna)?
  Chyba że czekają na cene załozycielską,czyli 0,05 zł !!! (oby nie!!!)

  Ostatnia rzecz - co sugerujesz,że oni spłacą te 100 000 zł z kasy zarobionej na VIC i Expo zostanie dalej w ich rekach? Teoretycznie tak by musiało być bo gdyby dali info,że stracili spółkę to WK = 0 ZŁ !!!!!!!!
  Ok,załózmy że kase dadzą z zarobionych ale co dalej? Przecież tak czy inaczej oni nic nie robią,co najlepsze - piszą,że działalnośc operacyjna jest niezagrożona( !!??)
  PYTANIE- jaka działalnośc operacyjna????? A co ze strategią,skoro ostatnia strategia była związana z byłym już prezesem???
  To logiczne,że STRATEGIA poszła w kosmos i nie zrealizują niczego.
  Za tem muszą przebranżowić spółkę na cos nowego albo "do piachu" zdziałalnością!

  pozdro

 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  chodziło mi o tą steczkowską ze sztucznym cyckiem.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  spróbuj sobie wejść na stronę onlineexpo.pl to zrozumiesz co to coś sobą reprezentuje, to jes jeszcze gorszy syf niż infinty i podejrzewam że nigdy nawet nie rozpoczął działalności operacyjnej.

  to mnie w was dziwi - naiwnych akcjonariuszach. Gówno podaje już jakiś czas temu komunikat o zajęciu praw do innego gówna. nikt nie pyta z czego wynikają te zobowiazania skoro większe gówno nic nie sprzedazje nic nie kupuje a wypłacał jedynie wynagrodzenia dla szmatławego zarządu. Po raz kolejny właścicele robią a was wała a wy pieprzycie o wzrostach.

  ten z krakowa ciągle coś bełkocze o jakiś powiązaniach i enigmie i oo swoich zyskach,zainwestuj sobie w to infininty i obserwuj jak jesteś dymany.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~krakus [83.11.140.*]
  no ładnie się rozpisałeś a efektów dalej nie ma ?
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  oncept biznesowy „błękitny ocean Online Expo”
  Pomysł na unikalną usługę internetową, a także sam model biznesowy powstawał przy uczestnictwie wszystkich krajów grupy partnerskiej. Twórcy Online Expo dostrzegli nową potrzebę rynkową. Wystawcy bardzo chętnie uczestniczą w imprezach targowych, które są uznawane za jedno z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych, jednakże w obecnych czasach dobór narzędzi promocyjnych jest poważnie weryfikowany realiami rynkowymi i rosnącą potrzebą minimalizowania kosztów. Opracowaniu konceptu Online Expo sprzyjała obserwacja poszerzających się możliwości środowiska internetowego oraz intensywnie zwiększająca się liczba użytkowników Internetu.

  Koncept biznesowy Online Expo powstał w oparciu o strategię „Błękitnych Oceanów’” autorstwa W. Chan Kima i Renee Mauborgne. Celem Online Expo było wykreowanie zupełnie nowej przestrzeni rynkowej, rozszerzając dziś istniejące granice. Twórcy konceptu nie chcieli konkurować w czerwonych oceanach istniejących produktów i branż, ścierając krwawe walki z konkurentami, ale tworzyć zupełnie nowe wartości dla nabywcy, otworzyć nową przestrzeń rynkową, przez co konkurencja przestanie być w pewnym sensie istotna. Pomysł przeniesienia targów tradycyjnych do Internetu posiada wszelkie cechy innowacji, ponieważ z jednej strony dostarcza użytkownikowi nowych i unikalnych możliwości wystawienniczych, z drugiej zaś pozwala zoptymalizować koszty, zwiększając tym samym efektywność działania.

  Doświadczenie
  Grupa Online Expo zorganizowała z sukcesem już dwie edycje targów: Travel Expo oraz Technology
  & Internet w Krajach Bałtyckich i Finlandii. Łącznie, w targach organizowanych jednocześnie w czterech krajach (Łotwa, Litwa, Estonia i Finlandia) wzięło udział 583 wystawców. Wirtualne targi odwiedziło 356 tys. internautów. Każde stanowisko odwiedziło średnio 7 tys. osób, a najpopularniejsze stanowiska nawet 10 tys. internautów. Średni koszt dotarcia klienta w przypadku targów internetowych okazał się bardzo niski – rzędu 0, 50 PLN, co spotkało się z dużym zadowoleniem uczestniczących w targach wystawców.

  Korzyści dla wystawców i klientów
  Oferta Online Expo jest skierowana do klientów różnych branż, świadomych rosnącej roli Internetu
  i jego unikalności, jako narzędzia komunikacji biznesowej (możliwość dokładnego targetowania,
  brak limitów czasowych i geograficznych, dokładny pomiar efektywności). Podstawowym celem targów jest intensywny rozwój biznesu wystawienniczego w środowisku internetowym, poprzez dostarczenie klientom i internautom wartości dodanych w postaci wysokiej, jakości produktu internetowego oraz innowacyjnej usługi wystawienniczej. Główną korzyścią zarówno dla klienta jak i wystawcy jest międzynarodowy charakter targów. Klientowi umożliwia on dostęp do maksymalnie szerokiej bazy usług i towarów, natomiast wystawcy daje możliwość zaprezentowania swojej oferty potencjalnemu zagranicznemu odbiorcy.

  Jak działają targi?
  Targi internetowe Online Expo są organizowane na jednym portalu, przez okres 10 dni, w kilku krajach jednocześnie. Gromadzą ofertę wielu wystawców w jednym miejscu, co daje możliwość porównania bardzo dużej ilości ofert. Portal targowy ma intuicyjną nawigację a sam interfejs jest bardzo przyjazny dla uczestników. Dla wystawców, którzy życzą, aby ich stoisko było widoczne przez cały rok z możliwością aktualizowania oferty, również przewidziano taką opcję. Targi Online Expo zawierają najbardziej aktualną informację o danej branży czasie trwania targów, dają także możliwość bezpośredniej komunikacji z klientami. Wystawcy przedstawiają podczas trwania targów unikalne oferty, atrakcyjne promocje, przekazują najbardziej aktualne informacje o najnowszych produktach lub usługach.

  Targi Online Expo w Polsce
  Pierwsza polska edycja Online Expo to targi „Dom, Mieszkanie & Piękne Wnętrze”, planowane
  w terminie 9 -18 marca 2009r. Kolejne edycje będą dotyczyć m.in. rynku pracy i edukacji, turystyki, zdrowia i urody, motoryzacji.

  Dalsze plany rozwoju
  W planach jest dalszy aktywny rozwój działalności w nowych krajach partnerskich.
  Do końca 2010 roku Online Expo planuje uruchomienie projektu w krajach wschodnio-europejskich takich jak: Czechy, Ukraina, Rosja, Dania, Norwegia i Szwecja. W dłuższej perspektywie w planach jest poszerzenie zakresu działania platformy o kraje Europy Zachodniej m.in. Niemcy, Wielką Brytanię oraz USA.
  Poza poszerzaniem skali działania, strategia rozwoju projektu zakłada systematyczne udoskonalanie funkcjonalności portalu, uatrakcyjnianie jego interfejsu oraz zwiększanie penetracji nowych branż i segmentów rynku.

  Informacja dodatkowa
  Online Expo Polska jest Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Większościowym akcjonariuszem Online Expo Polska są inwestorzy prywatni. Dyrektorem Zarządzającym firmy jest Teresa Szymańska-Kacymirow.


  czy czegoś wam to nie przypomina, brakuje tylko że na nasdq chcą wejść.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~krakus [83.11.140.*]
  fiu fiu fiu ty naprawdę dobry jestś!!! tylko dalej nie działa to na kurs akcji?może zmiana planu i wymyślisz coś nowego?
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  tak jak wielokrotnie mówiłem ze względu , iż nie posiadam akcji infinity czytaj największy shit, nie mam nawet najmniejszego wpływu na wycenę tego shitu. więc nie możesz się doszukiwać korelacji moich wypowiedzi z potencjalną zmianą kursu.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~krakus [83.11.140.*]
  dziwi mnie tylko jedno? twoje zaangażowanie w tego shita >>>>cos tu nie gra alb?ty naprawdą tu dobrze umoczyłeś
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~kleks [87.205.129.*]
  Panowie "apol1976" i "krakus" - pozdrawiam tak na początek!!!

  Kazdy z Was ma rację - apol ma rację bo ta spółka na dzień dzisiejszy (POWTARZAM - na dzień dzisiejszy !!!!) nic sobą nie reprezentuje.Posciągali od innych pomysły a cel był jeden - byli biedni,więc weszli na NC celem szybkiej kasy do kieszeni !!!!!!!! (patrz- debiut!)
  Jedyne informacje to te,zeTymoch wywala akcje z kolesiami i zakładają sobie lokaty terminowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic innego nie robią bo cel uzyskali,zarobili szybka kasę
  Innymi słowy - łatwo ,szybko i skutecznie !
  Nie mają nic czym mogliby się pochwalić - DOSŁOWNE - MNIEJ NIŻ ZERO !!!!!

  Jednak "krakus" też ma rację,dlaczego???? - otóż, jeżeli chcą wogóle prowadzić cokolwiek to muszą przebranżowić spółkę i próbowac sił.
  Nowej spółki nie opłaca się wprowadzać na NC ( już są znani ludzie załozyciele w KNF)
  i muszą działać.
  Cena z debiutu jest atrakcyjna i to może kusić.Zbyt długo nic nie robią,więc jeżeli chca się utrzymać na NC to muszą coś zrobić i to szybko !!!!!!!!!
  I tu - kwestia wiary i ryzyka - zrobią,nie zrobią????

  Reasumując - spółka o zajeb ....tym ryzyku ( trzeba mieć na uwadze uczciwie - NA DZIŚ WK IFY = 0 ZŁ !!!!!!!!!) , ale tez atrakcyjna dla nowego modelu biznesu !!!!!!!!!

  Pytanie następuje - czy oni wogóle chcą coś robić i czy aby nowa forma biznesu nie będzie nosiła znamion znanych nam z DEBIUTU ( patrz- szybko,łatwo i powabnie !!!)

  pozdro

 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  masz trochę racji kleks. ja jednak jestem przy swoim - założyciele = oszuści, cel = wydymać jak najwięcej zanim stanie się to nie możliwe, działalność = dymanie innych, operacyjnie nie robimy nic i nie zamierzamy.

  Dlaczego krakus nie może zrozumieć że można śledzić jakąś spółkę nie będąc jej akcjonariuszem i nie plamując nim być. Spróbuj sobie kiedyś to zobaczysz naiwność co poniektórych wypowiedzi na forum.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~krakus [83.11.140.*]
  czyli robisz to czysto sportowo tak dla zabicia czasu ?no dziwny jest ten świat !!
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~kleks do apol1976 [87.205.129.*]
  "apol" - Mamy przykład na VIC ,gdzie jawnie i czytelnie stoją za mega wzrostem na kursie akcji (wczesniej zrobili emisje akcji po 0,05 zł !!!).Za nim podadzą info o wprowadzeniu ich do obrotu kolesie wyzbędą sie większość akcji po wysokich cenach i to już świadczy o czystym skur.............stwie. Żal mi tych ludzi po prostu,którzy to kupują!!!
  Widać to gołym okiem i zresztą po debiucie IFY (cena 3 zł,gdzie sam przez własną głupotę zapłaciłem wysoką karę). Robią kase na ruchach spekulacyjnych i tyle w temacie
  Jak do tej pory zgodzę się,że jedyny cel tej spółki to - szybka kasa -łatwo,szybko i przyjemnie ,zgodnie z przepisami (dymac ile sie da i życ na koszt ludzi).
  Jak długo tak będa robić???

  Ostatnia sprawa - jestem pewny,że na IFY zobaczymy emisje akcji bo nowy biznes potrzebuje nakładów finansowych. Kolesie póki co zarobili sobie na lokaty terminowe i na jakichs czas kasy im wystarczy.Przeciez nie wyobrażam sobie by oddali własną kase na nowy "biznes" , od czego są ludzie zwani akcjonariusze????
  Tak jak na VIC ,tak będzie na IFY - nie mam żadnych wątpliwości co do tego.
  Nawet sami nie bronią kursu spółki,skoro tak - znaczy zalezy im na niskiej wycenie kursu akcji.
  Po co? - pod nową emisję! Pytanie,kto im da na to kasę? Uważam,że ci,którzy mają akcje od 1` zł do 0,70 zł .
  Tak robi się kasę. Inna kwestia czy nowa działalność to "pic na wodę czy fotomontarz" , liczy się szybka kasa!!! (jak piszesz)
  Oni są lepsi od Rysia z OIL-a.Rychu wali 3 lata z akcjonariuszami a Tymoch z kliką zrobili to w pół roku.

  pozdro
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~do krakus kleks [87.205.129.*]
  Tys tam pisał wcześniej,że rozmawiałeś z jednym z tych "mistrzów,czarodziejów" - co on Ci tam powiedział jeśli to nie tajemnica? Długo to tak będzie jeszcze trwać,czy mają zamiar zebrac kasy ile sie da i uciekac do Korei?
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~krakus [83.11.140.*]
  podadaj na blogu z Janem facet ma plany na przyszłośc !powiem jedno oni mocno siedzą w warszawce to i ludzi z kasą nie zabraknie !z tego co wiem to Steczkowska ma już spory pakiet więc spoko !pozdrawiam !lecę w poniedzialek do Izraela będę W Jerozolimie więc jak są jakieś życzenia chętnie wsunę karteczkę z życzeniami a nóż się spełnią
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  kleksie a co z kasą z pierwszej emisji i z dbiutu no co? rozpłynęła się? jakie wykonali cele emisyjne i na co wydali kasę? więc nie ma możliwości żeby teraz drugi raz wzieli kase na ch..j wie co.

  człowieku z krakowa masz wyobraźnie.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~krakus [83.11.140.*]
  nie takie tu kużwa rzeczy widziałem !!! na tej bandyckiej giełdzie liczy się tylko kasa
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  chodziło mi o steczkowską ze sztucznym cyckiem.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: apol1976 [217.97.234.*]
  jaką mega ciotą trzeba być żeby wypisywać coś takiego:

  http://tymochowicz.net/

  czopka w tyłek na srake sobie wsadź fachowcu. to jest tak żenujące że aż nieprawdopodobne.
 • Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ??? Autor: ~kleks [87.205.129.*]
  Tu groszem możesz sprowadzić IFY na same dno (choć dnem jest juz od debiutu).
  Wystarczy paru zgranych kolesi (takich jak widzimy) i mozna dymac na maxa ,do smierci.
  Całkowity brak popytu,zero ruchu i na fixie ciekawe ile sztuk zwali kurs (hahahaha)
[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.